Oostkapelle houdt zomerslaap 'De scouting of anders Strenge controle parkeerverbod misschien de bunker?' f Bedrijf zoeken?! www.ilocal.nl WOON PL AZA MIDDELBURG op op! 299>" w PZC Zaterdag 5 mei 2007 31 Rabobank en Ter Weel houden seniorenmarkt GOES - Internetbankieren, een treinkaartje kopen of een simpele computer bedienen: iedereen kan het, maar voor ouderen is het soms moeilijk. Daarom is er don derdag ïo mei een seniorenmarkt in Ter Weel in Goes van 9.30 tot 11.30 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. Rabobank en NS werken mee en er is een rollatorkeuring. www.dendekkermuziek.com Den Dekker Muziek 0113-330330 Kapelle Lessen zingen voor jongeren in Middelburg middelburg - Jongeren die graag willen zingen, kunnen vanaf maandag 7 mei meedoen aan een Sing-It workshop in het kader van het Middelburg Vól-korenfestival op 3 juni. De eerste les is maandag van 16.00 tot 17.15 uur bij Scoop aan de Achter de Houttuinen 8 in Middelburg. De workshop eindigt op 3 juni met een groot optreden. Wethouder denkt mee met Koudekerkse jeugd over een hangplek. door Wendy van den Hurk VLISSINGEN - longeren die op eigen initiatief het kerkplein van Koude- kerke een betere uitstraling geven: daar kan wethouder Jaap Melse al leen maar complimenten voor ge ven. Helaas bleef het daarbij; een hangplek nam hij niet mee. De hele woensdag hebben Justin, Mike, Joren, Eline, Linsey en Alys- sa besteed aan het opknappen van het bushokje aan het kerkplein. Ze hadden toch niks beter te doen in de vakantie: een keet heeft Koude- kerke niet voor haar jongeren. Dat zou wel eens anders mogen, roe pen ze al een tijdje richting het ge meentehuis in Domburg. Wethouder Jaap Melse zei giste ren, tijdens een bezoek aan de jeugd, dat hij dat heel goed be grijpt. „En toen ik in de krant las waar jullie toe in staat zijn, was ik daar trots op. Jullie kunnen zelf on derhoud plegen, zie ik wel." Natuurlijk kunnen ze dat; alleen ontbreekt het nog aan een locatie. Maar die had de wethouder nog niet voorhanden. Ja, misschien is de plek van de scouting een idee. Die komt binnenkort wellicht vrij. Of anders de bunker achter de ten nisbaan, opperde de wethouder. De Welle en de Couburg vallen in elk geval afj maar andere alternatie ven wil de wethouder best bespre ken op het gemeentehuis. Hm, klonk het bij de jongeren, de wethouder hangt een leuk verhaal op, maar nu zijn we toch nog niet verder? Wilma de Groot, van de kledingwinkel op de hoek, wierp zich op als dorpsmoeder en suste de sceptische jeugd. „Jongens, het komt heus wel goed. VLISSINGEN - Vanaf vandaag wordt er streng gecontroleerd op het par keerverbod in de Kenau Hasselaar straat achter de boulevard in Vlis- singen. Dat heeft de gemeente gis teren bekendgemaakt. De straat geldt als noodroute voor de hulp diensten tijdens evenementen en op drukke dagen, maar vaak ont staan et opstoppingen door gepar keerde auto's. De gemeente heeft besloten dat er niet alleen strikter gecontroleerd wordt, maar dat er ook extra verkeersborden komen en dat de gele strepen op de stoep opnieuw worden geverfd. Workshop over soa voor jongeren VLISSINGEN - Foyer de Jeunesse in Vlissingen houdt woensdag 9 mei in samenwerking met de GGD Zeeland een workshop voor jonge ren over soa. In Nederland raken naar schatting jaarlijks 110.000 mensen, onder wie veel jongeren, besmet met een seksueel over draagbare aandoening. De work shop wordt gehouden in de Foyer aan de Walstraat 15 in Vlissingen en begint om 19 uur. Buitenruststraat 20 4337 EH Middelburg 0118674010 www.woonplazamiddelburg.nl Cor de Voogd gaat een rustige zomer tegemoet. De kerktoren moet worden gerestaureerd, waardoor er geen torenbeklimmingen plaatsvinden. foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 93