mpelcaar r O JobTrack.nl Sales Engineer - Projectleider Belgium Mf VERTEGENWOORDIGER M/V Secretaresse ENTHOUSIASTE TERREINMEDEWERKER m/v WWW V bestratingsmaterialen bv 48 I Zaterdag 5 mei 2007 PZC Kijk ook op corrocaat benelux Corrosion Engineers Corrocoat is een wereldwijd opererende organisatie die gespecialiseerd is in anti-corrosie machinebouw, anti-corrosie coatings, anti-corrosie engineering en impliciete adviezen. De heavy duty coatings (w.o de glass flake vinylesters) worden in eigen beheer in Leeds (U.K.) ontwikkeld en behoren tot de beste in de wereld. Corrocoat Benelux is actief in de Benelux en in Duitsland. De markten waarop wij ons begeven zijn veel al projectmatige nieuwbouw, -herstel- en revisiewerkzaamheden of -constructie verbeteringen van mecha nische equipement zoals pompen, warmtewisselaars, koelelementen, kleppen, leidingwerk, opslagtanks, rookgasafvoerkanalen, turbines waarbij wij naast het aanbrengen van de coatings ook de benodigde machinale bewerkingen uitvoeren. Wij zijn actief in de (mijn)bouw, chemie, energiecentrales, petrochemie, in het watermanagement, de offshore en scheepvaart. De werkzaamheden vinden in onze eigen werk plaats of op locatie plaats. We beschikken over ca. 70 uiteenlopende coatings die milieus (zuren en basen)van 0 PH tot en met 14 ■PH kunnen weerstaan en temperaturen kunnen verdragen tot 245 graden Celcius. Voor de Belgische markt zijn wij op zoek naar een 'hands on' Sales Engineer - projectleider die de bestaan de klanten relaties beheert, nieuwe klantenrelaties gaat opbouwen en projecten begeleidt. Uw profiel: U heeft een technisch commerciële opleiding op minimaal MBO-niveau genoten. U heeft ervaring en affini teit met de machinebouw, projectmanagement en verkoop van industriële producten, bij voorkeur in the Maintenance and repair sector.U kunt uitstekend zelfstandig werken en kunt Uzelf doelen stellen en deze ook verwezenlijken. U communiceert vloeiend in het Nederlands, Frans en Engels en U bent volledig bekend met de Vlaams/Waalse cultuur in het zaken doen. U bent bij voorkeur woonachtig in de grensstreek met België. U kunt projectmatig werken. Een NACE-opleiding is een pre. Uw functie: Het leiden van projecten, het onderhouden van de kontakten met de bestaande klanten en het vinden, aan trekken en binden van nieuwe klanten om zodoende het marktaandeel in België te vergroten. De Sales Engineer rapporteert aan de Directeur van Corrocoat Benelux BV gevestigd te 's Gravendeel (NL). Wij bieden: Een functie waarin U veel vrijheid krijgt om Uw doelen te realiseren. Een marktconform, doch aantrekkelijk loon en daarbovenop een goede commissieregeling, een bedrijfsauto en telefoon. Een grondige introductie in de materie. Een goede ondersteunende organisatie. Interesse Stuur Uw sollicitatiebrief inclusief CV en recente pasfoto naar: Corrocoat Benelux BV, t.a.v. F.W. Huvers, Algemeen Directeur, Griendweg 13, 3295 KV, 's Gravendeel (NL) of per e-mail: franshcorrocoat.nl Tel: 0031-(0)78 67 34 555. Overige informatie vindt U op www.corrocoat.com Rexel Nederland is een landelijk opererende groothandel, in elektrotechnische mathffècH. Vanuit 17 vestigingen in Nederland levert Rexel Nederland aan installateurs, indirstiie. T| zelfinstallerende bedrijven en detailhandel een breedpakket A-merken in EkktromBÈfok, Industriële Automatisering, Telematica, Beveiliging, Lichttechniek en Consumentenelefmanica Door de combinatie van gerichte marktbenadering, kwaliteitsproducten, goed techniü en uitstekende service heeft Rexel Nederland een toonaangevende marktpositie opgebou Rexel Nederland investeert veel in haar medewerkers en is intensief betrokken bij hun ontwikkeling. Rexel Nederland is onderdeel van Rexel SA, de grootste distributeur van elektrotechnische materialen ter wereld. Voor onze vestiging Breda zijn wij op korte termijn op zoek naar een enthousias voor de functie van DIE COMMERCIE MET TECHNIEK WIL COMBINEREN De functie Als vertegenwoordiger ben je in jouw rayon (regio Zeeland) verantwoordelijk voor de introductie, de promotie en de verkoop van een breed assortiment elektrotechnische materialen aan bestaande én potentiéle klanten, waarbij je snel en deskundig inspeelt op hun wensen. Teneinde de beoogde resultaten in jouw rayon te realiseren, stel je jaarlijks in samenwerking met de vestigingsmanager een verkoopplan op. Uiteraard kun je voor een goede uitoefening van de functie rekenen op de nodige ondersteuning vanuit de commerciële binnendienst van de vestiging. Je rapporteert wekelijks activiteiten c.q. ontwikkelingen aan de vestigingsmanager. Het profiel Je beschikt over een MTS-E (Elektrotechniek) of gelijkwaardige middelbare studie en hebt bij voorkeur enige jaren werkervaring bij een Elektrotechnisch Installatie Bedrijf met affiniteit voor commercie en techniek. Tevens beschik je over zeer goede communicatieve vaardigheden en een klantvriendelijke instelling. Daarnaast ben je in staat om efficiënt en resultaatgericht te werken. Tot slot zorgt jouw commerciële feeling ervoor dat je de ontwikkelingen in de markt snel signaleert en hierop inspeelt. Ons aanbod Wij bieden je een zelfstandige functie in een solide en professionele onderneming, waarbinnen eigen initiatief en creativiteit op prijs worden gesteld. Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een representatieve auto van de zaak, zijn /.onder meer goed. Informatie en sollicitatie Indien deze functie je aanspreekt en je voldoet aan de functie-eisen, nodigen wij je graag uit te solliciteren. Je kunt je sollicitatiebrief met curriculum vitae e-mailen naar s.maatoug@rexel.nl of schrijf je brief aan Rexel Nederland, afdeling Hiunan Resources, t.a.v. mevrouw S. Maatoug, Postbus 60, 2800 AB Gouda. Als je eerst nog wat wilt weten, bel dan de heer P. Huisman, Vestigingsmanager, tel.nr. 076- 541 15 60. Bezoek ook onze website, www.Rexcl.nl. Rexel Nederland heeft vacatures door heel het land, bezoek onze website voor een volledig overzicht! NEDERLAND ELECTRICAL SUPPLIES Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. DELTA N.V. kent een divisie structuur. Binnen de divisie Infra, met als standplaats Goes, zoeken we ter ondersteuning van de divisiedirecteur en de manager Distributie een fulltime secretaresse. Kerntaken In deze functie verricht je zelfstandig onder andere de volgende werkzaamheden: - Alle secretariële werkzaamheden, zoals planning en agendabeheer van de directeur en het managementteam van de divisie alsmede van voorkomende projecten, telefonische bereikbaarheid, dossieropbouw en archivering. - Voorbereiden en afhandelen van vergaderingen (notuleren en besluitenlijsten). - Opstellen van verslagen (Word), rapportages (Excel) en presentaties (Power Point). - Coördineren van werkzaamheden van de afdelingssecretaresses. - Verzorgen van interne en externe correspondentie naar aanleiding van lichte aanwijzingen. In deze functie rapporteer je rechtstreeks aan de directeur Infra en aan de manager Distributie. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij: - Mbo werk- en denkniveau aangevuld met een afgeronde vervolgopleiding directiesecretaresse office-manager. - Vaardigheid met MS Office. - Enkele jaren relevante werkervaring. - Uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden in het Nederlands en Engels. - Een flexibele opstelling met betrekking tot werktijden en bereikbaarheid. - Representatief voorkomen, stressbestendig, organisatie- en improvisatietalent, zelfstandigheid, pro-actief, resultaat- en klantgericht denken en handelen. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum salaris van 2.487,- bruto per maand. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Patricia van de Leur, HR-manager Infra, telefoonnummer 06-12 255 675- Wij leveren bestratingsmateriaal aan aannemers, gemeenten, hoveniers en particulieren Voor ons opslagterrein in Vlake zijn wij op zoek naar een full-time: Wij verwachten: - Flexibiliteit - Zelfstandigheid - Kunnen werken in teamverband - Klantvriendelijkheid - Geen 8 tot 5 mentaliteit - In bezit van rijbewijs BE, C is een pré Wij bieden: - plezierige werkomgeving - salaris conform Hibin CAO - uitdagende, afwisselnde baan van 40 uur p/week Aard van de werkzaamheden: - laden en lossen van vrachtauto's - verantwoordelijk voor inrichting opslagterrein - verkoop aan particulieren Schriftelijke sollicitaties met CV kunt u richten aan: De heer P. A. Pekaar Molenpoldeiweg 8, 4401 NP Yerseke e-mail: info@pekaar.com DELTA N.V. Postbus 50i»8 1^330 KA Middelburg T: (0118) 88 20 oo E: Vacatures@delta.nl www.delta.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen een week na verschijning van de advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van de Backoffice van de afdeling HRM. Wij geven de voorkeur aan solliciteren per e-mail.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 80