Luieren in een royal-suite n v35 PZC Zaterdag 5 mei 2007 In een Ferrari toeren door Toscane. Het azuurblauwe water van de Arabische Golf bewonderen vanuit de royal-suite in het beroemde Burj Al Arab in Dubai. Een champagne-picknick aan de Colorado River. Het kan allemaal bij touroperator Silverjet. door-Susanne van Velzen foto's GPD/pr Het futuristische hotel Burj Al Arab op een kunstmatig aangelegd eiland voor de kust van Dubai is een van de bestemmingen waar de rijken der aarde elkaar treffen. Lekker pamperen. Dat zijn de sleutelwoorden van Silverjet Vakanties. Wie bij zijn reisorganisatie een vakantie boekt, hoeft volgens directeur Rob Bremer hele maal niets meer te doen. Behalve genieten. „Onze klanten hebben in het dage lijks leven al genoeg stress. In hun vakantie willen ze zich geen zor gen maken. Het moet gewoon kloppen. Van de limousine naar het hotel tot de butlerservice in hun suite." Bremer begon een kleine tien jaar geleden in Apeldoorn met Silver jet Vakanties. Na twintig jaar aan de top bij touroperatofs Necker- mann en Oad constateerde hij dat de reiswereld amper aanbod had voor mensen die bereid zijn om te betalen voor de kwaliteit en servi ce die ze ook in het dagelijks leven gewend zijn. In de lastige reismarkt waar alles draait om goedkoop en stuntaan biedingen, ziet Bremer zijn omzet ieder jaar groeien. Wie zijn die mensen die bereid zijn om 13.425 euro te betalen voor een week op Little Palm Island in Florida? Per persoon! „Er zijn 106.000 miljonairs in Ne derland. Een deel daarvan gaat lek ker naar zijn tweede huis in Frank rijk, maar anderen willen heerlijk luxe op vakantie. Of je dan 2000 of 5000 euro uitgeeft, maakt niet meer uit. We mikken op mensen met eigen bedrijven die twee a drie keer per jaar een weekje weg gaan. Dat zijn vijftig-plussers of Transfers naar hotels gaan per taxi. „Je hoeft niet met zeventig ande ren in een dubbeldekker om ver volgens nog twee uur langs tien hotels te rijden." Bij Silverjet Va kanties is volgens Bremer niets on mogelijk. „Wil je bloemen op je ka mer, maar geen witte? Om twaalf uur 's nachts dineren op het strand? Een fluitist erbij? Of toch liever een combo? Het kan." Toch wil Bremer zijn klanten niet decadent noemen. „We hebben rei zigers die het ene jaar een luxe reis boeken met alles erop en eraan. En het jaar daarna staan ze weer gewoon lekker met de tent op de camping." De prijzen variëren van 570 euro per week per persoon voor een mooie villa met zwembad in de Algarve tot meer dan 22.000 dollar voor een nacht in het beroemde hotel Four Seasons in New York. www.silverjet.nl Foto links: Vakantievieren op atol Bora Bora in de Pacific, het mooiste eiland ter wereld. Foto rechts: Italië per Ferrari. Voor circa 8500 euro toer je acht dagen door Toscane. Dan mag je natuurlijk zelf de kleur van de auto kiezen. dertigers met jonge kinderen. Die willen geen gedoe met een paar extra bedjes op de hotelkamer, die nemen gewoon een lekkere ruime suite." De kracht van Silverjet Vakanties zit volgens directeur Bremer in de zeer gedetailleerde en actuele be schrijvingen in de dikke reisbro chures. „Alle bestemmingen wor den minimaal twee keer per jaar door ons bezocht. Wat we beloven kunnen we ook waarmaken en dat is precies wat onze klanten zo graag willen. En als het onver hoopt een keer niet klopt, komen we direct in actie." Zoals die keer dat een meneer van af het vliegveld in Dubai belde om dat er geen Jaguar op hem stond te wachten. Stond er dan helemaal geen auto? Toch wel, een Hum mer. Maar die had ie niet besteld. Silverjet Vakanties regelt voor de terugreis alsnog de Jaguar. Belt die meneer een dag later weer. 'Ver geet de Jaguar, ik houd de Hum mer'. Die beviel goed. „Waarom ie mand over zoiets belt? Tja, me neer is moe van de reis en heeft zijn vrouw een Jaguar beloofd." Waar de drukbezette doelgroep ook dol op is, is de flexibiliteit bij Silverjet Vakanties. Alle vluchten worden per lijndienst uitgevoerd, dus je kiest zelf je dag van vertrek en het tijdstip. Wil je maar vier da gen of toch liever tien? Alles kan. Bremer: „Dat is nog eens wat an ders dan een week voor vertrek ho ren dat je midden in de nacht op Schiphol moet zijn. Niet echt een aangename manier om je vakantie te beginnen." Klanten van Silverjet Va kanties kunnen met een limousineservice naar Schiphol reizen. Maar een helikopter om de files te om zeilen is ook mogelijk. Op luchthavens hebben de Silver- jetreizigers toegang tot de viploun ges.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 67