HERDER N... JIJ? 1 acconaavm QiJobTrack.nl Opzichter Projecten Full-time Cm/v) Assistent controller met een scherpe blik op details 20 I Zaterdag 5 mei 2007 PZC Kijk ook op HERDER B. V. is een bedrijf dat zich met circa 80 medewerkers Toelegt op de ontwikkeling', productie en verkoop van hydrauiisch- wechanische machines op het gebied van stoot- en bermonderhond. Deze machines worden voornamelijk geleverd aan overheidsinstellingenwaterschappen en loonwerkers. De organisatie is internationaal marktleider in haar branche en is IS0900J gecertificeerd. Voor onze afdeling magazijn zijn wij op zoek naar een: Magazijn m ede werker m/v) Functieomschrijving: - Het ontvangen, opslaan en verzendklaar maken van goederen; - Het. verzamelen en controleren van onderdelen ten behoeve van montageafdelingen; - Intern transport; - Opnemen van bestellingen, zowel in- als extern; - Indien nodig het assembleren van hydrauliekslangen; - Het verrichten van alle andere voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - VMBO B-niveau of gelijkwaardig; - Magazijnervaring in een metaalbedrijf (technische productkennis) is gewenst; - Ervaring met computergebruik en barcodes is een pré; - Heftruckrijbewijs; - Rijbewijs B. Aanvullende eisen: - Gezien de aard van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar een enthousiast persoon met een flexibele instelling, die zowel zelfstandig als in teamverband nauwkeurig kan werken en voldoende initiatief toont. Tevens dient u bereid te zijn tot het eventueel volgen van benodigde cursussen. Wij bieden: - Een uitdagende functie in een middelgrote organisatie met ruimte voor eigen inbreng en initiatief; - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; - Prettige werkomstandigheden. Stuur je sollicitatiebrief met CV binnen één week aan: HERDER B. V., t.a.v. de heer M. Vinke, Postbus 8010, 4330 EA Middelburg of e-mail naar: m.vinke@herder.nl; Internet: www.herder.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij zijn voor de afdeling Projecten op zoek naar een Taken: Je levert een bijdrage aan de voorbereiding en uitvoering van nieuwbouw. De voorkomende taken zijn onder andere: - toezicht houden op de technische kwaliteit van nieuwbouw en eventuele renovatie van woningen; - deelnemen aan werk- en bouwvergaderingen; - opleveren van huur- en koopwoningen en bedrijfsruimten; - zorgdragen voor de afwerking van de projecten door de aannemer; - meewerken aan het opstellen van planningen, het up-to-date houden van tekeningen en bestekken; - zorgdragen voor de voortdurende informatie aan de projectleider. Om organisatorische redenen zal je eerst een aantal maanden als opzichter in het Strategisch Voorraad Beheer worden ingezet. Profiel: Om deze functie succesvol uit te voeren, beschik je minimaal over een bouwkundige opleiding op MBO niveau en enkele jaren werk ervaring in een soortgelijke functie. Je bent een persoon die overtuigend is in woorden en daden. Je beschikt dus over goede contactuele eigen schappen. Daarnaast heb je een gedegen bouwkundige kennis. Ook op gebied van automatisering beschik je over een ruime ervaring en kennis. Arbeidsvoorwaarden: Het dienstverband wordt voorlopig aangegaan voor de periode van een jaar. Salaris is conform de CAO op basis van 36 uur. Dit afhankelijk van kennis en ervaring. Daarnaast kun je rekenen op een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO Woondiensten. Informatie: Wil je meer informatie? Bel dan met de heer R. de Ridder, adjunct directeur/manager Projecten, telefoonnummer 0115-636060. De sollicitatiegesprekken zijn gepland van 29 mei tot en met 15 juni 2007. Solliciteren kan schriftelijk vóór 21 mei 2007 naar Woongoed Zeeuws- Vlaanderen, Postbus 269, 4530 AG Terneuzen, onder vermelding van "sollicitatie". Je kunt ook solliciteren via info@woongoedzvl.nl. S"GOED voor ELKAAR HALL B.V. is een toonaangevend bedrijf dat gespecialiseerd is in de productie van aluminium en carbon masten, tuigages en toebehoren voor zeegaande zeiljachten. Zij is gevestigd in Breskens, Deltahoek 42. SPARS RIGGING Door de enorme groei van ons bedrijf, zijn wij op zoek naar sollicitanten voor de volgende functie: Taken en verantwoordelijkheden: - Verwerken van de financiële administratie; - Verzamelen gegevens voor het CBS; - Assisteren bij het opstellen van de maandelijkse financiële rapportages voor de Nederlandse vennootschappen; - Maandelijkse afstemming van de balansposten; - Assistentie bij de salarisadministratie. Profiel van geschikte kandidaat: -Afgeronde bedrijfseconomische opleiding op minimaal MBO niveau; - Enkele jaren werkervaring is een pré; - No-nonsense denker en doener; - Sterk ontwikkeld analytisch vermogen en vaardigheden; - Zelfstandig; - Accuratesse is een must; - Teamplayer; - Kennis van Exact is een pré; - Goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. Ben je gediplomeerd schoolverlater en denk je voor bovenstaande functie in aanmerking te komen, ook dan nodigen wij je van harte uit om te solliciteren. Voor meer informatie over deze functie kan je contact opnemen met de controller de heer Nico Steijaert (06-51588084). Wij bieden je: - Het voordeel van het werken in een klein team; - Informele bedrijfscultuur; - Korte besluitvormingsprocessen; - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; - Doorgroeimogelijkheden. Wij verzoeken je vriendelijk je cv met indicatie van je huidig salarispakket in te sturen naar: accon«avm adviseurs en accountants, t.a.v. C.J. (René) de Visser (directeur acconaavm), Postbus 16, 4500 AA Oostburg of per mail naar cj.devisser@acconavm.nl. adviseurs en accountants Ruimte voor ondernemen! 13 De provincie Zeefand. Land van zee, land... en van jou? Werken bij de provincie Zeeland betekent werken voor één van de mooiste kustprovincies van Nederland. In een organisatie waar zo'n 750 collega's klaarstaan om jou te verwelkomen. Zeeland. Daar waar werken, wonen en ontspannen uitstekend samengaan. Met prachtige stranden, een ruime woonkeuze, een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Zee, land... iets voor jou? Beleidsmedewerker Regionaal Orgaan Verkeersveiligheid Zeeland (ROVZ) 80% deelbetrekking, vacaturenummer 3.02.07 De doelstelling van het ROVZ is kort maar krachtig: het terugbrengen van het aantal verkeers slachtoffers met 20%! Jij maakt deel uit van het zevenkoppige ROVZ-team. Gedragsbeïnvloeding is jullie instrument om verkeersveiligheid te verbeteren. Samen met het team ontwikkel je hiervoor beleid. Daarnaast trek je eigen projecten. Voor jou ligt een extra accent op het vlak van strategische communicatie. Vanuit die invalshoek adviseer je over projecten, activiteiten en campagnes. Je bent universitair opgeleid, of je hebt een overeenkomstig werk- en denkniveau door een combi natie van opleiding en ervaring. Je beschikt over minimaal 3 jaar relevante werkerva.ring. Salaris: maximaal 3.263,- bruto per maand op basis van 80% deelbetrekking. Inlichtingen: Henk Rhebergen, coördinator ROVZ, telefoon (0118) 63 12 93. Stuur vóór 19 mei a.s. je sollicitatie met motivatie en cv, onder vermelding van het vacaturenummer, naar Provincie Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg of reageer via vacatures@zeeland.nl. Kijk voor meer informatie op www.zeeland.nl en www.rovz.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld MENSEN Provincie Zeeland WOONGOED ZEEUWS-VLAANDEREN Woongoed Zeeuws-Vlaanderen Communicatielaan 2, Terneuzen Tel 0115-636000, fax 0115-636099 info@woongoedzvl.nl www.woongoedzvl.nl Woongoed Zeeuws-Vlaanderen heeft circa 6.400 woningen in bezit en beheer. Naast het verhuren van woningen, zijn we ook voortdurend bezig met nieuwbouw van huur- en koopwoningen in heel Zeeuws-Vlaanderen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50