Tramper f\°AZ JobTrack.nl CNC-verspaner Auris groepsdocent Chef werkplaats (fulltime, m/v) Calculator werkvoorbereider Dieselmonteur Kijk ook op PZC Zaterdag 5 mei 2007 I 11 Metaalbewerking Tramper Metaalbewerking is actief in het vervaardigen van kwaliteitsonderdelen uit diverse materialen. Hiermee dient ons bedrijf als toeleverancier voor bedrijven uit diverse industrieën. Als werkmaatschappij van Tramper Techniek vormt Tramper Metaalbewerking tevens een belangrijke schakel in de productie van verpakkingsmachines. Op dit moment hebben we de volgende vacature: Functieomschrijving Als verspaner draag je zorg voor het vervaardigen van enkelstuks tot kleine series kwaliteits onderdelen. Het product gaat vanaf het begin tot het eind door je handen. Er wordt gewerkt met 3- en 5-assige CNC-bewerkingscentra en CNC-draaibanken. Je werkzaamheden bestaan uit het programmeren, bewerken en controleren van onderdelen uit diverse materialen. Functie-eisen In eerste instantie wordt gedacht aan iemand met de opleiding LTS metaal of MTS werktuig bouw. Ook geïnteresseerden die niet over genoemde opleidingen beschikken, maar wel de benodigde vaardigheden en wilskracht bezitten, nodigen we uit om te solliciteren. Wij bieden je: een baan in een prettige werkomgeving met korte lijnen een salaris dat overeenkomt met je opleiding, ervaring en inzet goede secundaire arbeidsvoorwaarden Heb je interesse in een baan bij Tramper Metaalbewerking? Stuur dan je sollicitatie, voorzien van c.v., voor 21 mei a.s. naar: Tramper Metaalbewerking BV. t.a.v. Dhr. P.C. de Goffau, Spoorstraat 24, 4431 NK 's-Gravenpolder, tel.: +31 (0)113 312811, e-mail: neter.de.noffauQtramoertechniek.nl Koninklijke A u r i s Groep Auditieve Communicatieve De Kring Goes De Koninklijke Auris Groep biedt onderwijs, begeleiding en (audiologische-) zorg op maat aan kinderen, jongeren en volwassenen met auditieve- en/of communicatieve problemen. De organisatie omvat centra voor onderzoek en advies, deels geïntegreerd in audiologische centra (in REC-verband), scholen voor (voortgezet-) speciaal onderwijs, specifieke dienstverlening zoals ambulante begeleiding en arbeidstoeleiding. De Kring maakt sinds mei 2002 deel uit van deze organisatie. Per 01-08-2007 komt aan de S.O.-afdeling van De Kring structureel formatie beschikbaar wegens groei, voor een nieuwe (max. Wtf. 1) in principe voor het leidinggeven aan een groep kinderen met uiteenlopende ontwikkelings problematiek in de midden-bovenbouw van onze school maar met een overigens brede inzet baarheid door het hele S.O.-afdeling. Gezien de samenstelling van het team en de aanvullende taakstelling, gaat de voorkeur thans in hoge mate uit naar aanstelling van een mannelijke collega in fulltime dienstverband. Wij zijn op zoek naar een collega die: beschikt over de bevoegdheid BaO interesse heeft voor goed klassenmanagement beschikt over affiniteit met het speciaal onderwijs, blijkend uit voortgezette studie of anderszins beschikt over zo mogelijk ervaring in het onderwijs cluster 2 een flexibele en stabiele instelling heeft m.b.t. omgang met kinderen, ouders en collega's beschikt over een communicatieve instelling vermogen multidisciplinair te werken beschikt over empathische vaardigheden bereid is met het team te blijven zoeken naar een meer sluitend onderwijs-zorgsysteem Wij bieden: een uitdagende werkKring en uitzicht op benoeming voor onbepaalde tijd een ondersteuning biedende setting van het team een salaris conform RPBO studiefaciliteiten grotendeels volgens nascholingsplan Wilt u meer informatie? Neemt u dan contact op met Mattanja Hiensch of Paul Jooss, directieleden SO De Kring, tel.(0113) 21 34 07 Wilt u solliciteren? Uw brief met c.v., onder vermelding van referenties, kunt u zenden aan de directie van De Kring SO, Postbus 2049, 4460 MA Goes. Uw brief dient dinsdag 15 mei op school beschikbaar te zijn, zodat afronding van de procedure in week 21 gerealiseerd kan worden (gesprekken zijn gepland: maandag 21 mei en woensdag 23 mei). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. bedrijfs- en organisatie adviseurs OAZ is de professionele schakel tussen kandidaat en werkgever. Dankzij onze persoonlijke formule zijn wij voor steeds meer opdrachtgevers dé partner bij personeels- organisatievraagstukken. Met onze expertise in een omvangrijk netwerk kunt u bij OAZ altijd rekenen op de juiste begeleiding, nauwkeurig afgestemd op uw situatie en profiel. Onze opdrachtgever is een gerenommeerd bedrijf dat actief is in de maritieme sector. Zij houden zich voornamelijk bezig met hermotorisering van bestaande schepen en met het uitvoeren van revisies en onderhoud van motoren. De functie: In deze afwisselende functie bent u de spil tussen werkvoor bereiding, binnendienst en buitendienst. U bent onder andere verantwoordelijk voor: De coördinatie van onderdelen en materialen t.b.v. projec ten (gedeeltelijke bestelling, controle bij binnenkomst en gereedmaken voor gebruik); Het onderhouden van contacten met leveranciers ten aanzien van bewaking, kwaliteit en levertijd van lopende bestellingen; De organisatie van alle te verrichten werkzaamheden in de werkplaats; Het leidinggeven aan monteurs in de werkplaats en het telefonisch ondersteunen van de monteurs op locatie; Gevraagd wordt: Ten minste mbo werk- en denkniveau; Aantoonbare ervaring in een soortgelijke, leidinggevende functie; Gedegen kennis van dieselmotoren, bij voorkeur Caterpillar; Goede beheersing van de Engelse taal (ook technisch Engels); Uitstekende communicatieve vaardigheden; Flexibiliteit, stressbestendigheid en organisatietalent. (fulltime, m/v) De functie: In deze afwisselende en uitdagende functie bent u mede verantwoordelijk voor het totale traject van voorbereidende werkzaamheden om de opdrachten op locatie tot een succes te maken. Dit houdt onder andere in dat u verantwoordelijk bent voor: Het maken van offertes en voorcalculaties van de diverse bedrijfsactiviteiten; De inkoop en bewaking van levertijden van materialen en onderdelen t.b.v. de projecten; De bewaking van de voortgang van de lopende projecten; Verzorging van volledige documentatie benodigd voor de projecten; Aftersales (met name) met betrekking tot garanties; Het onderhouden van diverse interne en externe contacten. Gevraagd wordt: Ten minste mbo werk- en denkniveau bij voorkeur richting scheepsbouw of werktuigbouw; Affiniteit met (diesel) motoren; Kennis van en ervaring met de maritieme sector is een pre; Relevante werkervaring in een soortgelijke functie; Goede beheersing van de Engelse taal is vereist; Nauwkeurige en georganiseerde manier van werken; Stressbestendigheid en flexibiliteit. (fulltime, m/v) De functie: Afhankelijk van de aanwezige kennis en ervaring gaat u zelf standig onderhouds- en servicewerkzaamheden uitvoeren en/of storingen aan Caterpillar scheepsdieselmotoren lokaliseren en verhelpen. Dit kan plaatsvinden in eigen werkplaats of op locatie. Gevraagd wordt: Ten minst mbo werk- en denkniveau, opleiding richting techniek; Relevante ervaring met dieselmotoren, bij voorkeur Caterpillar; Kennis van of interesse in elektronica; Nauwkeurig en netjes kunnen werken; Goede beheersing van de Engelse taal; Beheersing van MS Office toepassingen (o.a. Word en Excel); Flexibele instelling. Geboden wordt voor alle functies: Een dynamische werkomgeving met volop ontwikkei- mogelijkheden; Een informele, plezierige werksfeer; Een goed pakket arbeidsvoorwaarden. Heb je belangstelling? Bent u de enthousiaste collega die wij zoeken? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV voor de betreffende functie, binnen io dagen aan OAZ, t.a.v. Astrid de Zeeuw-Beemster, Postbus 148, 4460 AC Goes. U kunt haar bereiken op tel: 0113-256600; fax: 0113-256610; e-mail: vacatures@schipperoaz.nl.; internet: www.schipperoaz.nl. ondernemen doe je samen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 41