HET IS GEEL EN ZOEKT ECHTE TEAMWORKERS. Banen Commercieel Coördinator m/v WGGGNGR huis-aan-huiskranten walcherse bouw unie 8 Zaterdag 5 mei 2007 PZC Kijk ook op JobTrack.nl Als uitgever van ruim 225 huis-aan-huiskranten met een gezamenlijke oplage van 7,2 miljoen exemplaren per week bereikt Wegener J Huis-aan-huiskranten B.V. fes wekelijks een groot deel van alle huishoudens in de provincies Overijssel, Gelderland, Utrecht, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en een deel van Flevoland. Door het lokale/regionale karakter biedt elke uitgave lezer én adverteerder een aantrekke lijk, lezenswaardig medium. Voor ons team in Goes zijn wij op zoek naar een enthousiaste (32 uur per week) Assistent van de bladmanager, administratieve duizendpoot met oog voor commercie en detail. De functie Als commercieel coördinator ligt de focus van je werkzaamheden op de administratieve ondersteuning van de bladmanager en de verkoopvoorbereiding van de media-adviseurs. Het behandelen van in- en uitgaande post, toezien op het naleven van deadlines, aannemen en afhandelen van klachten, bijsprin gen bij calamiteiten en aanleveren van rapportages, behoren eveneens tot je taken. Daarnaast ben je sparringpartner van de bladmanager. Het werkgebied is Zeeland en Goeree-Overflakkee. Je profiel Heb je een flexibele en ondernemende instelling, voel je je thuis in een no-nonsense cultuur, heb je een MBO+/HBO werk- en denkniveau, goede contactuele eigenschappen, organisatietalent, kun je omgaan met de reguliere automatiseringssystemen en heb je zeer goede kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Dan leren wij je de rest! Wat bieden wij je Een uitdagende baan met groeimogelijkheden Veel zelfstandigheid Een functie binnen een zeer dynamische omgeving Een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden Informatie en sollicitatie Is deze baan je op het lijf geschreven? Reageer dan binnen 14 dagen middels een brief en CV naar: Wegener Huis-aan-huiskranten BV, ter attentie van mevrouw D. Drijver, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam. E-mailen kan natuurlijk ook: m.nooteboom@whk.wegener.nl Wil je eerst meer weten over deze vacature, bel dan even met de heer Ch. van den Oosterkamp, commercieel regiodirecteur, tel.: 0113-274070. Meer bereiken. Met Wegener Walcherse Bouw Unie uit Grijpskerke is een zelfstandige, middelgrote bouwonderneming binnen Heijmans Vastgoed, Heijmans kent u natuurlijk als één van de grootste bouwers van Nederland. De Walcherse Bouw Unie realiseert met 140 medewerkers een omzet van circa 45 miljoen in de woning en utiliteitsbouw. Het werkgebied strekt zich uit over heel Zeeland en onze groeiende organisatie heeft uitstekende toekomstverwachtingen. Daarom zijn we op zoek naar accurate collega's met een groot doorzettingsvermogen. Projectleider Als projectleider bent u verantwoordelijk voor de voorbereiding en uitvoering van één of meerdere projecten, in zowel technische, organisatorische als financiële zin. Hierbij gaat het om zowel nieuw bouw, renovatie als restauratiewerkzaamheden binnen woning- en utiliteitsbouw. Werkvoorbereider Projectanalyses, planningen, begrotingen en werkvoorbereiding. U neemt het allemaal voor uw rekening. Zowel planmatig, logistiek als bouwtechnisch, Meer maken van uw carrière? We bieden voor beide vacatures een boeiende zelfstandige (fulltime) functie met groeimogelijkheden, binnen een collegiaal team. Salarië ring en arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO. Wilt u meer informatie over het bedrijf? Kijk dan op www.wbu.nl. Of neem contact op met Bert te Winkel, Directeur, T 0118 - 59 59 00. Walcherse Bouw Unie, Postbus 8088, 4330 EB Middelburg, www.wbu.nl Acquisitie n.a.v deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. H« R0C WöMUxlttkfo verzorgt educatie en i«-::xip«jndeiNvijs Kijk voor meer informatie over werkzaamheden en functie-eisen op onze website: www.rocwesterschelde.nl Wij zijn op zoek naar een Het IVN is een maatschappelijke organisatie, die zich inzet voor een duurzame samenleving. Dit doet zij door het stimuleren van de maatschappelijke betrokkenheid bij natuur, milieu en landschap. De organisatie bestaat uit actieve vrijwilligers georganiseerd in (180) plaatselijke afdelingen en beroepskrachten werkzaam vanuit provinciale IVN Consulentschappen en de vestiging in Amsterdam. Het IVN is voor het Consulentschap Zeeland op zoek naar een PROVINCIAAL COÖRDINATOR/TEAMLEIDER (MA?) (32 - 36 uur uur p/wk) Functie-eisen relevante project- en managementervaring; gevoel voor bestuurlijke verhoudingen en ervaring in werken met diverse belangengroeperingen; een aantoonbaar HBO+ werk- en denkniveau; ondernemend, netwerker, resultaatgericht, teamspeler/coach. Taken Stuurt een team aan van zes professionals en twee ondersteuners. Is verantwoordelijk voor het opstellen van jaarplan en begroting, bewaakt voortgang van (complexe) projecten. Onderhoudt contacten met IVN partners in Zeeland, West-Brabant. Nederland en Vlaanderen. Verwerft projecten en Financiële middelen voor de uitvoering. Meer info: www.ivn.nl of Ben Huisman, regiodirecteur (0648353808). Brief met CV vóór 20 mei a.s. naar IVN Nederland, afd. P&O, Postbus 20123, 1000 HC Amsterdam of per mail: c.eeman@ivn.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 38