EASTMAN CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE m/v Banen Wat doe jij ais een coiiega vraagt om ondersteuning? EASTMAN Chemical Middelburg B.V. vraagt een Als politiemedewerkers in een gespannen situatie ondersteuning nodig hebben, komt een heel politieteam in actie. Of je nu de ME'er bent die bij ongeregeldheden moet optreden. Of de bureaumedewerker die op het eigen specialisme ondersteuning biedt, ledereen werkt samen aan de veiligheid én leefbaarheid in Zeeland. Kortom, werken bij de politie doe je nooit alleen. Politie Zeeland is op korte termijn op zoek naar geschikte kandidaten voor de volgende functies: Controlmedewerker Stafbureau Korpsleiding cis uur) De Controlmedewerker (Medewerker Control A] binnen het clus ter Kabinettaken Toezicht van het Stafbureau Korpsleiding houdt zich onder meer bezig met het uitvoeren van procesdoor lichtingen, het evalueren van ingevoerd beleid en het analyseren van managementinformatie. Hiervoor heb je een relevant MBO- diploma, cijfermatig inzicht en affiniteit met controlling-werk- zaamheden. Verder ben je integer, vakbekwaam, kwaliteitsge- richt. communicatief vaardig, klantgericht en beschik je over ana lytisch vermogen, inlevingsvermogen en overwicht. Geboden wordt een bruto maandsalaris van min. 1.974,- en max. 2.994,- op basis van een 36-urige werkweek (schaal 8 Bbp). Digitaal Rechercheur os/ss uur) De Digitaal Rechercheur (Recherchespécialist A) binnen het Bureau Bijzondere Recherche Expertise van de divisie Recherche houdt zich zelfstandig bezig met complexe rechercheonder zoeken in een digitale omgeving, het adviseren van leiding gevenden en externe partners met betrekking tot het digitale vakgebied en het ontwikkelen/optimaliseren van onderzoeks methoden. Hiervoor heb je HBO werk- en denkniveau, kennis van de Engelse taal in woord en geschrift en niveau 5 (politie) onderwijs genoten op het gebied van informatica. Bovendien beschik -je over analytisch denkvermogen, vakmanschap en overwicht Verder ben je communicatief vaardig, innovatief, in teger. flexibel en kun je goed samenwerken. Geboden wordteen bruto maandsalaris van min. 2.065,-en max. 3.273,- op basis van een 36-urige werkweek (schaal 9 Bbp). Informatie en sollicitatie De standplaats van beide functies is Middelburg. Kijk voor een volledige beschrijving van het takenpakket, de functie-eisen, de bijzonderheden en de sollicitatie- en selectieprocedure op: www.politie.nl/zeeland of op www.kombijdepolitie.nl/vacaturebank. «WAAKZAAM EN DIENSTBAAR» Politie Zeeland Politie Zeeland werkt op de grens van land en water. Zij biedt politiezorg op maat aan de Zeeuwse bevolking en haar vijftien miljoen gasten op jaarbasis. Professioneel en integer levert het korps haar bijdrage aan de veiligheid en leefbaarheid in Zeeland. Door wijk-, buurt- en dorpsgericht werken met zichtbare en aanspreekbare politie geeft politie Zeeland invulling aan het motto: 'Waakzaam en Dienstbaar'. Afwisselend werk met wisselende werkdruk tussen wisselende mensen. Werken bij Politie Zeeland doe je nooit alleen. POLITIE 6 Zaterdag 5 mei 2007 PZC Kijk ook op JobTrack.nl WÊKBÊBÊÊÊÊIÊÊKKÊÊÊKtÊÊÊKÊÊÊÊtÊBKÊÊKÊKKÊKBKÊÊÊÊÊBÊKKSBSKÊIÊÊÊÊKBÊBBÊÊÊÊÊÊÊÊKKKSBBÊKÊKKBÊÊttÊKHKKKÊÊÊKÊtÊÊBÊtÊBMMÊÊBBSSÊ wRÊtÊÊntÊÊtitÊRÊiÊÊiiiÊiiÊnÊ^R^ÊnmiÊÊunÊiiÊiKnÊaÊÊÊiiiBnÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊiÊÊÊKÊtÊiÊÊK^iÊÊKÊSÊmÊiiÊÊiÊmnmiÊ^^KnKnÊÊÊÊ voor de afdeling Supply Chain, Customer Service van de locatie te Middelburg. In deze functie rapporteert u aan mevrouw Sabine Gehlen, Team Manager CS De Customer Service Representative is de spil tussen de klant en Eastman op het gebied van logistieke zaken. De klant neemt contact op met de CSR over o.a. orders, nieuwe producten, monsters maar ook als er klachten zijn. De CSR zet deze informatie om in de juiste actie zodat de klant te allen tijde tevreden blijft. De Customer Service Representative zal verantwoordelijk zijn voor het bijhouden en opvolgen van de toebedeelde taken. De kerntaken van deze functie zijn: inbreng, controle en opvolging van klantenorders en de bijbehorende communicatie met klanten, verkoop en andere afdelingen coördinatie van de logistieke uitvoering van de orders financiële afhandeling van de orders o.a. de daarvoor benodigde documenten leveren klachtenafhandeling centrale contactpersoon van de klanten voor logistieke zaken controle en afronding van de transacties verwerkt in SAP promotie van het gebruik van www.Eastman.com E-Business naar klanten toe Functie-eisen: aantoonbaar MBO+ niveau economische en administratieve richting, HBO denk-niveau minimaal 3 jaar relevante werkervaring kennis van en ervaring met softwaresystemen als MS Office, Outlook en SAP goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift, kennis van Duits, Frans of Spaans strekt tot aanbeveling Daarnaast is de Customer Service Representative bij uitstek klantgericht en accuraat. De CSR heeft uitstekende communicatieve vaardigheden, kan procesmatig denken en daarnaar handelen en kan goed samenwerken met collega's. www.eastman.com Eastman Chemical Middelburg B.V. Eastman biedt: Een functie binnen een dynamische, internationaal georiënteerde onderneming met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot Sabine Gehlen telefoon (0118) 678 423 of per e-mail: sgehlen@eastman.com. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan Eastman Chemical Middelburg B.V. t.a.v. de heer Jaap Goedegebure, Afdeling HR, Postbus 8018,4330 EA Middelburg of via E-mail: jgoedegebure@eastman.com. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36