C -amiiieberichten Ad Wisse Kloetingseweg 10 Uitvaartverzorging 4462 ba Goes 34 I Zaterdag 5 mei 2007 PZC Bedroefd, maar zeer dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, delen wij u mede, dat van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Johanna Josina de Muijnk weduwe van Johannis Lako op de leeftijd van 97 jaar Biervliet: Piet en Rina Lako-Boeije Aardenburg: Hans en Toos Lako-van Amerongen Aardenburg: Theo en Anneke Lako-Verhage Kruisland: Mia en Rinus de Jonge-Lako Klein- en achterkleinkinderen 4527 HD Aardenburg, 2 mei 2007 Gaaiperswei 125 De overledene is thuis opgebaard, er is gelegenheid om een laatste groet te brengen op zaterdag 5 mei 2007 van 17.00- 18.00 uur. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehou den worden op maandag 7 mei 2007 om 14.00 uur in de St. Baafskerk te Aardenburg, waarna aansluitend de begrafe nis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condo leren in de St. Baafskerk. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Groot is de leegte die zij achterlaat waardevol de herinnering Voor alle belangstelling, brieven, kaarten en lieve woorden na het overlijden van onze lieve, zorgzame ma en oma Koos Dooms-Scheele willen wij u hartelijk bedanken. Het doet ons goed dat zo velen aan ons denken en met ons meeleven. Jan en Leijntje Dooms-Dooms Adriaan Stephan en Fiona Ans en Piet van Puyvelde-Dooms Els en Lesley van Houte-Dooms Terneuzen, mei 2007 Dankbetuiging Adriaan Houmes 2 november 1948 t 18 maart 2007 Het gemis zal altijd blijven, maar de grote belangstelling na het tragisch overlijden, de bloemen, vele kaarten, handdrukken en andere vormen van troost en steun, alle mensen die aanwezig waren om Adrie de laatste eer te bewijzen doen ons beseffen dat wij niet alleen staan in ons intens verdriet. Het is voor ons een dierbare herinnering dat hij ook voor zoveel anderen een bijzonder mens was. Het was overweldigend! Wij danken iedereen hiervoor! Peter, Angelina en Richard Dingemanse Westkapelle, mei 2007 Het is moeilijk afscheid te nemen van degene die men liefheeft.. Het medeleven heeft ons zeer gesteund en doet ons be seffen dat onze broer, zwager en oom Jan de Jager niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft be tekend. De belangstelling bij de begrafenis, woorden van troost, de vele kaarten en schriftelijke bemoedigingen maken het gemis niet minder, maar zijn een bron van warmte waar uit wij kracht putten om verder te gaan. Uit aller naam: Familie de Jager Kapelle, mei 2007 Dankbetuiging 7 April 2007 is voor ons een onvergetelijke dag geworden. Hartelijk dank voor uw felicitaties en attenties in welke vorm dan ook. Dhr. M. Rötzeren Mw. S. Rötzer-Brakman Als een schip achter de horizon verdwijnt is het niet weg. We zien het alleen niet meer. Graag willen wij u hartelijk bedanken voor uw steun en medele ven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa Adriaan Dommisse Uw belangstelling en hartverwarmende woorden zijn ons tot troost geweest. Ineke Dommisse Kinderen en kleinkinderen Goes, mei 2007 De vele blijken van medeleven en belangstelling ons be toond na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Abraham Melis Bram hebben ons bijzonder goed gedaan. Wij betuigen u daarvoor onze hartelijke dank. J. Melis-Maljaars Piet en Hannie Mireille en David Jeanine Lia en Mauricio Angelica Maureen Veere, mei 2007 Zoveel kaarten zoveel bezoek zoveel lieve woorden zoveel troost zoveel belangstelling zoveel....... tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Jan Osté Lieve mensenbedankt Neel Osté - Lous Adriënne en Alex, Sarah en Thijs Peter en Martine, Maaike en Thomas Matthieu In plaats van kaarten Wij zeggen iedereen hartelijk dank voor de warme belang stelling en medeleven tijdens de ziekte en na het plotseling overlijden van mijn innig geliefde vrouw en onze lieve, zorg zame moeder, schoonmoeder en oma Johanna Helena van der Gouwe-Jansen foke Uw handdruk, kaarten, telefoontjes en woorden van troost zijn voor ons een grote steun geweest. C.R. van der Gouwe Kinderen en kleinkinderen Hoek, mei 2007 De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Pieter van Harn zijn ons tot steun geweest. Zoveel kaarten, brieven en persoonlijk medeleven zijn een dankbare herinnering. Onze dank daarvoor. M. van Ham-Mol Kinderen en kleinkinderen Kattendijke, mei 2007 Zoutelande, april 2007 Nu haar aanwezigheid is vervangen door herinneringen en wij haar zo heel erg missen in alle dagelijkse dingen, is er één ding dat ons heeft gesterkt en getroost: het medeleven van zo velen in welke vorm dan ook, na het onverwachte overlijden van mijn geliefde vrouw, onze dierbare moeder en oma ffnci t f cA/'/e/*- UcA/*èe/* Onze oprechte dank hiervoor. Dit heeft ons des te meer doen beseffen dat zij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Wim Schrier Kinderen en kleinkinderen Kapelle, mei 2007 Door het grote aantal reacties is het voor ons niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Mocht u geen dankbetuiging hebben ontvangen, gelieve dit bericht dan als zodanig te beschouwen. Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuig ik u langs deze weg, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, onze oprechte dank voor uw blijken van war me belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man Bastiaan Cornelis Verherbrugge Het heeft ons bijzonder getroost en gesterkt, dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit voor ons grote verlies. Uit aller naam: S.M. Verherbrugge-de Visser Oostburg, mei 2007 Wij willen u hartelijk danken voor al uw blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve ma, oma en overoma Helena Maria Rijk Verbeem Namens: Kinderen, klein - en achterkleinkinderen Voor de bijzonder vele blijken van medeleven die we hebben ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde, zorgzame man, onze lieve vader, opa en overgrootvader Johannes Cornelis de Voogd zeggen wij u allen heel hartelijk dank. Het is ons door de zeer grote belangstelling niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Het medeleven heeft ons erg goed gedaan. M. de Voogd-Brouwer Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2007 Uw belangstelling en blijken van meeleven die wij mochten ont vangen na het overlijden van onze geliefde vader en opa Jacob Wattel hebben ons erg goed gedaan. Hiervoor betuigen wij u onze welgemeende dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Dirksland/Papendrecht, mei 2007 Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Jans de Witte-van Eijzeren Wij betuigen u hiervoor onze welgemeende dank Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2007 Het heeft ons goed gedaan dat zovelen op welke manier dan ook, met ons hebben meegeleefd tijdens het ziekzijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en "ouwe" opa Bert Francke Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. J. Francke-de Wolf Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Grijpskerke, mei 2007 4 j oyi i_p 6 mei 2006 Eddie Maas 6 mei 2007 De wereld draait door, we leven ons leven, maar alles is anders, ...zonder jou... We missen je zo An ja Renate, Sjako Jeffrey, Melissa Ursula, Martin, Sanne Ingeborg, Michel In Memoriam Johannis Pieter Vroegop 6 mei 2002 Dear Johan, It is now 5 years since you have been away. Yet, I can still hear your laughter. Love of my life, I miss you each and every day - my best friend, my companion, my lover You remain in my thoughts and my heart forever and ever. Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen na het overlijden van Gerrit Knook willen wij u oprecht dank zeggen. kinderen en kleinkinderen Mei 2007 Tel. 0113-25 99 66 info@uitvaartwisse.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 132