<L SISH :amilieberichten Voor een Zorgzame Begeleiding 0 0 0 1^1 VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING De Bevelanden j.C. Hoekman 34 I Zaterdag 5 mei 2007 pzc sd Het heeft ons goed gedaan dat zovelen op welke manier dan ook, met ons hebben meegeleefd tijdens het ziekzijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en "ouwe" opa Bert Francke Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. J. Francke-de Wolf Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Grijpskerke, mei 2007 Het is heel verdrietig als je je ouders, opa en oma Johannes Marinus Franke en Huberdina Franke-Scherpenisse zo kort na elkaar verliezen moet. Wel was het hartverwarmend dat zoveel mensen ons persoon lijk of door een kaart, een gebaar en lieve groet hun medeleven toonden. Graag willen wij u langs deze weg laten weten dat we uw be langstelling zeer waarderen en hiervoor hartelijk dankzeggen. Han en Leny Franke-Janse Janny en Jan van Schaik-Franke kleinkinderen en achterkleinkinderen Brouwershaven, mei 2007 Dankbetuiging Adriaan Houmes 2 november 1948 t 18 maart 2007 Het gemis zal altijd blijven, maar de grote belangstelling na het tragisch overlijden, de bloemen, vele kaarten, handdrukken en andere vormen van troost en steun, alle mensen die aanwezig waren om Adrie de laatste eer te bewijzen doen ons beseffen dat wij niet alleen staan in ons intens verdriet. Het is voor ons een dierbare herinnering dat hij ook voor zoveel anderen een bijzonder mens was. Het was overweldigend! Wij danken iedereen hiervoor! Peter, Angelina en Richard Dingemanse Westkapelle, mei 2007 Het is moeilijk afscheid te nemen van degene die men liefheeft.. Het medeleven heeft ons zeer gesteund en doet ons be seffen dat onze broer, zwager en oom Jan de Jager niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft be tekend. De belangstelling bij de begrafenis, woorden van troost, de vele kaarten en schriftelijke bemoedigingen maken het gemis niet minder, maar zijn een bron van warmte waar uit wij kracht putten om verder te gaan. Uit aller naam: Familie de Jager Kapelle, mei 2007 Groot is de leegte die zij achterlaat waardevol de herinnering Voor alle belangstelling, brieven, kaarten en lieve woorden na het overlijden van onze lieve, zorgzame ma en oma Koos Dooms-Scheele willen wij u hartelijk bedanken. Het doet ons goed dat zo velen aan ons denken en met ons meeleven. Jan en Leijntje Dooms-Dooms Adriaan Stephan en Fiona Ans en Piet van Puyvelde-Dooms Els en Lesley van Houte-Dooms Terneuzen, mei 2007 De vele blijken van medeleven en belangstelling ons be toond na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Abraham Melis Bram hebben ons bijzonder goed gedaan. Wij betuigen u daarvoor onze hartelijke dank. J. Melis-Maljaars Piet en Hannie Mireille en David feanine Lia en Mauricio Angelica Maureen Veere, mei 2007 Zoveel kaarten zoveel bezoek zoveel lieve woorden zoveel troost zoveel belangstelling zoveel tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Jan Osté Lieve mensenbedankt Neel Osté - Lous Adriënne en Alex, Sarah en Thijs Peter en Martine, Maaike en Thomas Matthieu Zoutelande. april 2007 Wij willen u hartelijk danken voor al uw blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve ma, oma en overoma Helena Maria Rijk Verbeem Namens: Kinderen, klein - en achterkleinkinderen Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen na het overlijden van Gerrit Knook willen wij u oprecht dank zeggen. kinderen en kleinkinderen Mei 2007 Nu haar aanwezigheid is vervangen door herinneringen en wij haar zo heel erg missen in alle dagelijkse dingen, is er één ding dat ons heeft gesterkt en getroost: het medeleven van zo velen in welke vorm dan ook, na het onverwachte overlijden van mijn geliefde vrouw, onze dierbare moeder en oma C/ll(l fc/l/Her-1 Onze oprechte dank hiervoor. Dit heeft ons des te meer doen beseffen dat zij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Wim Schrier Kinderen en kleinkinderen Kapelle, mei 2007 Door het grote aantal reacties is het voor ons niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Mocht u geen dankbetuiging hebben ontvangen, gelieve dit bericht dan als zodanig te beschouwen. Voor de bijzonder vele blijken van medeleven die we hebben ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde, zorgzame man, onze lieve vader, opa en overgrootvader Johannes Cornelis de Voogd zeggen wij u allen heel hartelijk dank. Het is ons door de zeer grote belangstelling niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Het medeleven heeft ons erg goed M. de Voogd-Brouwer Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2007 Uw belangstelling en blijken van meeleven die wij mochten ont vangen na het overlijden van onze geliefde vader en opa Jacob Wattel hebben ons erg goed gedaan. Hiervoor betuigen wij u onze welgemeende dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Dirksland/Papendrecht, mei 2007 Hartvei-warmend waren de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Jans de Witte-van Eijzeren Wij betuigen u hiervoor onze welgemeende dank Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2007 juu In Memoriam Johannis Pieter Vroegop 6 mei 2002 Dear Johan, It is now 5 years since you have been away. Yet, I can still hear your laughter. Love of my life, 1 miss you each and every day - my best friend, my companion, my lover You remain in my thoughts and my heart forever and ever. 6 mei 2006 Eddie Maas 6 mei 2007 De wereld draait door, we leven ons leven, maar alles is anders, ...zonder jou... We missen je zo Anja Renate, Sjako, Jeffrey, Melissa Ursula, Martin, Sanne Ingeborg, Michel Dag en nacht bereikbaar op: Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen informatie pakket op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) uitvaartzorgcentrum Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 A] Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle www.uitvaartzorgcentrum.nl Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren 0 Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! 0 Te ontbieden op Schouwen-Duiveland, Goeree-Overflakkee en Tholen uitvaartverzorging [3 „SCHOUWEN-DUIVELAND" m. de bruijne j. C. hoekman Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Tel. 0113-25 99 66 info@uitvaartwisse.nl Ad WlSS6 Kloetingseweg 10 Uitvaartverzorging 4462 ba Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 126