projectleiders buitenland Uoor de uerandering? Medewerker/ster verkoop/inkoop JobTrack.nl wuuw.werkenbijhetrijk.nl Werken bij het fltffA Als je verder denkt 10 I Zaterdag 5 mei 2007 PZC Kijk ook op Werk je bij het Rijk, dan werk je aan Nederland. Het Rijk is de verzamel naam voor alle ministeries en tientallen diensten en onderdelen, verspreid over het hele land. Daar werken zo'n 120.000 mensen aan maatschappelijk belangrijke vraagstukken en de uitvoering van uiteenlopende projecten. Van ouderenzorg en kinderopvang tot asielzoekers. Van voedselveiligheid en Europese regelgeving tot belastinghervormingen. Zaken die ons alle maal raken. Dat maakt het werken bij het Rijk zo bijzonder. Denk je ver der en wil je verder? Kijk dan of deze vacature iets voor je is. Of ga naar www.werkenbijhetrijk.nl voor meer informatie en alle andere banen met inhoud. Machinist a/h nt.s. Kokhaan Ministerie van LNV, directie Visserij, Zierikzee Opleiding: Maritieme (technische) opleiding en groot vaarbewijs. SW VI+ en Radio-telefonie B. Salarisindicatie: Brutomaandsalaris maximaal 2.270,- bij een 36-urige werkweek. Je onderhoudt alle werktuigen en apparatuur aan boord. Je assisteert bij onderzoek, beheer en inspectie. Je werkt mee aan verfbeurten en contro leert werkzaamheden van derden. Je vervangt de schipper zowel tijdens de vaart als bij afwezigheid. Info: www.werkenbijhetrijk.nl/LNV07068-PZ PASPOORT Verleg je grenzen bij Jansens Dieperink Jansens Dieperink in Zaandam is een toonaangevend technisch bedrijf in ontwerp, fabricage en installatie van aluminium silo's en blenders. De afnemers zijn vooral ingenieursbureaus en producenten en verwerkers van vaste kunststoffen. Van de productie wordt meer dan 95% wereldwijd geëxporteerd. De silo's en blenders worden in delen verscheept, waarna de assemblage op de bouwplaats in het buitenland plaatsvindt. Hoogte tot 30 meter, diameter tot 17 meter. Technisch inzicht, know-how, ervaring en een hoog kwaliteitsbewustzijn hebben geleid tot een sterke internationale marktpositie. In ons bedrijf zijn 120 medewerkers werkzaam. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op korte termijn op zoek naar Je bent op de bouwplaats verantwoordelijk voor de totale samenbouw en het atlassen van silodelen tot complete silo's en de overdracht aan de klant. Je hebt een centrale organisatorische rol. Je zorgt ervoor dat het werk binnen de geplande tijd, volgens afgesproken kwaliteitseisen en het vastgestelde budget wordt uitgevoerd. Belangrijk is zeker ook een goede communicatie met de klant. Je geeft leiding aan een team van 10 tot 15 man met Nederlandse lassers en lokaal ingeleend personeel. Een uitzending duurt gemiddeld 8 weken, waarna je 3 tot 4 weken thuis bent. Per jaar verblijf je gemiddeld 8 tot 9 maanden in het buitenland. Functie-eisen: technische opleiding op HBO-niveau minimaal 2 jaar ervaring als projectleider goede beheersing van de Engelse taal zelfstandig, flexibel, organisatietalent leidinggevende capaciteiten liefst ook buitenlandervaring. Het aanbod: Wij bieden je een zelfstandige baan met enorme uitdagingen. Je werkt in een klein hecht team met collega's die elkaar stimuleren, opvangen en er volledig voor gaan. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn ronduit goed. Je sollicitatie: Voor nadere informatie over genoemde functie kun je contact opnemen met Ruud Beeldman, HR manager, telefoon 075-6504064 of 06-2958 2588 (of 072-5899704 's avonds/weekend). Kijk ook eens op onze website, www.jansensanddieperink.com. Je sollicitatiebrief met CV zien wij graag binnen 10 dagen tegemoet: Jansens Dieperink, t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 436,1500 EK Zaandam. Mailen kan ook via r.beeldman@jansensanddieperink.com. Jansens Dieperink ADRI Zn BV is een jong en dynamisch groeiend bedrijf op het gebied van mossel- en oesterhandei, alsmede de handel in verse vis, diepvries vis, visproducten en overige schaal- en schelpdieren dat gevestigd is in Yerseke (Zeeland). Wegens uitbreiding van onze bedrijfsactiviteiten hebben wij op korte termijn een vacature. Wij zijn op zoek naar: die binnen het team van de afdeling verkoop/inkoop volop tot ontwikkeling kan komen. Functieomschrijving in teamverband de verkoop van de producten aan onze klanten stimuleert zelfstandig de inkoop van een bepaald aantal producten verzorgt Functie eisen ervaring met inkoop/verkoop heeft onze voorkeur MBO - niveau affiniteit met computers en software goede contactuele eigenschappen accuraat kunnen handelen servicegericht nauwkeurig en flexibel stressbestendig geen 9 tot 5 mentaliteit Wij bieden een zeer afwisselende baan binnen een jong team van medewerkers/sters, met grote mate van zelfstandigheid. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring met waarden. secundaire arbeidsvoor- Is dit de baan of uitdaging die U zoekt, twijfel dan niet en richt uw sollicitatie binnen 14 dagen aan: ADRI ZN BV Krab 9 4401 PA Yerseke Voor inlichtingen kunt U bellen met Adri Bruijnooge telef. 0113572087.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10