Garantie voor particulieren autotrust Biedingenstrijd om bank kan beginnen Koop 'm gerust met Autotrust Hardrijder tien mille rijker na bezwaar tegen boete Bel 0900-323 23 23 (lokaal tarief) of kijk op www.autotrust.nl 6 Vrijdag 4 mei 2007 PZC Toestand van prinses Ariane iets verbeterd leioen - De toestand van prinses Ariane is vooruit gegaan. „Het gaat beter met de prinses. De uitslagen van de tests geven geen reden tot zorg", aldus de Rijksvoorlichtings dienst. Volgens de artsen wijst al les erop dat haar luchtweginfectie is veroorzaakt door een virus. Moeder van dood gevonden kind (4) vast Amsterdam - De politie heeft de moeder aangehouden van een vier jarige jongen die gisteren dood is aangetroffen in Amsterdam. De 13-jarige dochter van de vrouw (40) is onlangs van huis weggelo pen en opgenomen in een crisis centrum. Ze zou zijn mishandeld. Steeds meer Polen in de daklozenopvang den haag - Steeds meer Poolse sei zoensarbeiders doen een beroep op de daklozen- en zwerversop- vang. „Sommigen werken voor ma lafide bedrijven. Als ze plotseling zonder werk komen te zitten heb ben ze geen geld meer voor onder dak", zegt het Leger .des Heils. garantie voor particuliere occasions unigarant www.autotrust.nl Jacht op ABN Amro weer helemaal open na uitspraak rechter. door Peet Vogels den haag - De jacht op ABN Am ro is weer helemaal open na de uit spraak van de Amsterdamse On- dernemingskamer. Rechter Huub Willems verbood ABN Amro de Amerikaanse dochter LaSalle voor ruim 15 miljard euro te verkopen aan Bank of America. ABN Amro blijft voorlopig intact en daarmee is de weg vrij voor nieuwe bieders. Het vonnis bete kent groot gezichtsverlies voor de top van ABN Amro. Bestuursvoor zitter Rijkman Groenink en presi dent-commissaris Arthur Marti nez hadden alle kaarten gezet op een fusie met de Britse bank Bar clays. Om die deal er door te krij gen bedachten ze de truc om Lasal le apart te verkopen. Nu dat niet doorgaat, zijn ze hun geloofwaar digheid kwijt. De winnaars zijn de aandeelhouders. Die lieten vorige week al weten meer te zien in het opsplitsen van de bank dan in een fusie met Barclays. Dat was niet in de laatste plaats omdat het concur rerende bankentrio, dat ABN Am ro wil opsplitsen, bereid was meer op tafel te leggen dan Barclays. De beleggers, verenigd in de VEB, geloofden toch al niet in een fusie met Barclays, want de beurskoers van ABN Amro was steeds hoger dan de waarde van het bod van Barclays. Gisteren ging de koers van ABN Amro opnieuw omhoog na de uitspraak van de rechter. Dat duidt er op dat aandeelhouders verwachten dat er een nog hogere prijs voor ABN Amro betaald zal worden, hoewel Barclays (66 mil- De rechter heeft ABN Amro giste- ren verboden zijn Amerikaanse dochter LaSalle te verkopen. De uitspraak is een opsteker voor de beleggers van de bank. jard euro) en het bankentrio (72 miljard euro) zeggen dat hun bod het uiterste is. Het is nu afwachten of Barclays alsnog met een hoger bod komt en of daar weer op ge reageerd wordt. Ook is het moge lijk dat andere banken mee gaan bieden. Het verleden heeft laten zien dat overnamegevechten de prijs behoorlijk kunnen opdrijven. Voor de aandeelhouders zit er dus waarschijnlijk nog meer in het vat. Die rekening zal betaald worden door het personeel van de bank. Want hoe hoger de prijs, hoe meer er op de kosten bespaard moet worden om de aankoop te rug te verdienen. En de praktijk laat zien dat kostenbesparingen al tijd betekenen dat er personeel uit moet. FNV Bondgenoten zei giste ren in een reactie dat de aandeel houders van de bank 'ontegenzeg gelijk alle macht naar zich toe trek ken en alle middelen gebruiken om zoveel mogelijk geld in hun zakken te steken'. Directeur Peter-Paul de Vries (links) van de VEB omhelst zijn advocaat na de rechterlijke uitspraak dat ABN Amro voor de verkoop van haar Amerikaanse dochter LaSalle de aandeelhouders had moeten horen. foto gpd assen - Het Openbaar Ministerie (OM) moet een 33-jarige man uit Emmen, die tevergeefs inzage had geëist in zijn snelheidsbekeuring, 10.000 euro betalen. Dat heeft de bestuursrechter in Assen beslist. De man wilde onder meer het pro- ces-verbaal en een verklaring van de gebruikte meetapparatuur in zien, aldus een woordvoerder van de rechtbank Assen donderdag. Het OM reageerde niet op het ver zoek. De Emmenaar ging vervol gens in hoger beroep bij de recht bank in Assen. Die bepaalde op 21 februari 2007 dat het OM binnen twee weken een beslissing moest nemen op laste van een dwang som van 250 euro per dag met een maximum van 10.000 euro. Het OM liet wederom niets van zich horen. De bezwaartermijn is in middels verstreken. Het OM wilde donderdag niet reageren. Hoe verkoopt u uw auto sneller en voor een betere prijs? Met Autotrust garantie natuurlijk! 6 maanden garantie, net als bij de dealer. Uw koper de zekerheid, u geen gezeur achteraf! Reageer nu en wij doen u een interessante aanbieding!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 6