tot in perfectie nagebouwd Gevim Hardlopers brengen fakkel naar Vlissingen VAN DER SLOOT WIJ HEBBEN EEN RUIME KEUZE IN RELAXFAUTEUILS SCHOENMODE Lange Delft 48, Middelburg j3pzc Vrijdag 4 mei 2007 2 7 Rommelmarkt bij kerk van 's-Heer Abtskerke 'S-heer abtskerke - De Neder lands Hervormde Kerk in 's-Heer Abtskerke houdt zaterdag 12 mei haar tweejaarlijkse rommelmarkt. Naast de diverse kramen met mate riaal is er ook een kraam waar olie bollen gebakken worden. De op brengst is bestemd voor een keu kenblok in de consistorie. De rommelmarkt wordt gehouden rond de kerk aan de Kerkring en duurt van 10.00 tot 14.00 uur. |Op zoek naar een Istoere skelter? www.zeelandaannangwagens.nl 0118-613659 Enkele van de scheepsmodellen die te zien zijn op de nieuwe tentoonstelling van het Oosterschelde Museum in Yerseke. foto's Mechteld Jansen Wilgenstraat 1 Oosterland Tel.: 0111 -64 12 13 Zeeuwse atleten halen Vrijheidsvuur op in Wageningen. door Miriam van den Broek vlissingen - Zestig Zeeuwse hard lopers en begeleiders brengen za terdag in estafetteloop het Vrij heidsvuur van Wageningen naar Vlissingen. Daar wordt op het hoofdpodium het grote Vrijheids vuur ontstoken. Het is de eerste keer dat de Vuur- loop Zeeland gehouden wordt. Een maand geleden werd Jack van Aspert van atletiekvereniging Dy namica uit Vlissingen gevraagd of zijn vereniging het vuur wilde op halen. „Wageningen-Vlissingen is 235 kilometer", zegt Van Aspert. „Dat is te veel voor één ploeg. Daarom hebben we ook Roparun- teams gevraagd mee te doen. Die zien dit als een training voor de loop van Rotterdam naar Parijs." Naast Dynamica, doen ook de Schouwse zustervereniging Delta r®- e r i e u r s Langstraat 2, Arnemuiden. tel. 0118-601273 Geopend van maandagmiddag t/m zaterdag. Koopavond op afspraak. www.joosseinterieurs.nl Sport en de Roparun-teams de Schouwen-Duiveland Runners en het Cegelecteam Walcheren mee. „Zo is het niet alleen een Vlissing- se of Walcherse gebeurtenis, maar een Zeeuwse." Na de officiële handeling in Wage ningen, zal om 0.30 uur Joop Las- seur, voorzitter van Delta Sport, als eerste met de fakkel richting Zeeland lopen. Rond half elf's ochtends komt het gezelschap bij Bruinisse de provin cie in. Om 18.25 uur vertrekt het Vis en film in Vismijn colijnsplaat - De stichting Pro motie Colijnsplaat Kats houdt woensdag 9 mei een thema-avond in de Vismijn van Colijnsplaat. De film Schatten van de Noordzee wordt vertoond. Om 18.00 uur kan een vismaaltijd gegeten wor den in het eetcafé en om 20.00 uur start de film. Opgeven bij de Vismijn via 0113-695554. ere-vuurloopteam met de andere deelnemers, jeugdleden en 'vetera nen' vanaf de Kanovijver in Vlis singen, via de boulevard naar het Bellamypark waar de 74-jarige Bram de Rijke het grote Vrijheids vuur aansteekt. De fakkel wordt overigens niet het hele traject gedragen. „Een fakkel brandt hooguit twintig minuten. Dan zouden we er zo'n tachtig moeten meenemen. Daarom ne men we een stormlamp met het Vrijheidsvuur mee de auto in." Expositie Antoine Mes in Kerkje van Ellesdiek ellewoutsdijk - In 't Kerkje van Ellesdiek opent zondag een over zichtstentoonstelling van de Mid delburgse kunstenaar Antoine Mes. De expositie, met de titel Te kust en te keur, laat zestig jaar werk zien van Mes. Het Zeeuwse landschap speelt hierbij een grote rol. Bij de opening speelt het duo Da Carpo op harp en dwarsfluit en Engel Reinhoudt zingt Zeeuw se liedjes. Aanvang om 14.30 uur. Spaar mee voor 50% korting op vier exclusieve serviezen van Johnson Brothers, één van de merken van Wedgwood. Spaarkaarten kunt u downloaden via onze website www.pzc.nl/spaaractie. U kunt ze ook afhalen bij onze klantenbalie. Met een abonnement spaart u sneller! Bel 0800 -0231231. J het alfabet van Zeeland PülVELrfiNPSl o.a. relaxfauteuil met verstelbare hoofdsteun in leer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 63