Transporter "60" Edition Juniorendriedaagse is nu al volgeboekt Spaans onderonsje in finale van de Uefa Cup bij Auto Poppe. Vanaf: 16.990,- Vlissingen heeft selectie al rond met zes nieuwelingen Mededeling van het waterschap pzc Vrijdag 4 mei 2007 43 Transporter "60" Edition Voordeel 1.965,- Model is o.a. uitgerust met: Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels Elektrisch bedienbare voorportierramen Centrale vergrendeling met afstandsbediening Airconditioning In hoogte verstelbare voorstoelen met lendesteun en armleuningen Bedrijfswagens Vlissingen, Gildeweg 22. Tel.: 0118 - 42 40 00 P^^PP£ Terneuzen, Handelspoort 4. Tel.: 0115 - 64 73 33 www.autopoppe.nl Wielerronde trekt weer grote diversiteit aan nationaliteiten. door René van Stee axel - De eerste etappe gaat pas over ruim twee weken van start, maar het deelnemersveld voor de Juniorendriedaagse in Axel zit nu al helemaal vol. In totaal zijn er dertig ploegen met elk zes wielren ners. Zoals gebruikelijk maken diverse landenselecties hun opwachting. Niet alleen doen Groot-Brittannië, Luxemburg, Duitsland, Frankrijk, Zwitserland, Kazachstan, Zweden en Polen namens Europa mee, maar stuurt ook de Verenigde Sta ten een afvaardiging. Verder zijn er teams van vier Ne derlandse districten en acht ploe gen van landelijke wielerverenigin gen, onder wie renners van de Zeeuwse clubs ZRTC Theo Middel kamp en WV Zeeuws-Vlaanderen. Zeventien buitenlandse verenigin gen completeren het deelnemers veld. Die zijn afkomstig uit Duits land, België en Denemarken. De Juniorendriedaagse, meetel lend voor de Coupe du Monde, wordt gereden op 18,19 en 20 mei. De eerste twee wedstrijddagen blij ven de renners in Zeeuws-Vlaande ren. Start- en aankomstplaatsen zijn op die dagen Axel, Philippine en Hulst. De slotrit voert door de Vlaamse Ardennen met in het parkoers op genomen erkende kuitenbijters als de Molenberg, de Eikenberg, de Berendries en de Vlamme. De start en aankomst zijn in Strij- pen, in de gemeente Zottegem. door Ron de Waal goes - Ondanks de degradatie naar de derde klasse van het zon dagvoetbal heeft Vlissingen een fors aantal nieuwe spelers kunnen strikken voor het nieuwe seizoen. Keeper Jacco Nelen komt over van hoofdklasser Kloetinge. Daarnaast maken Ronnie Cremer en Davy van Geersdaele de overstap van de gedegradeerde zaterdag-eersteklas ser Oostkapelle. Van de Souburgse zondag-tweedeklasser RCS heb ben Dangelo Marden, Raymond Wolff en Joey van de Zweep toege zegd naar de ploeg van Ruud Pen- nings te komen. Rico Witsenburg komt over van stadgenoot GPC Vlissingen. De technische staf zal versterkt worden met Johan ie Conté, die af komstig is van Oostkapelle. Trai ner Pennings is zeer in zijn nopjes met de aanwinsten. „Ik heb nu al weer zin in het volgende seizoen." Behalve van Jordy Bakker (Zaam- slag) en Mervin Niemantsverdriet (Kloetinge) neemt Vlissingen ook afscheid van Menno van Tilburg, die in het spoor van Arjan Koop- mans en Mehmet Dolma (van SSV'65) naar Rillandia vertrekt. Sevilla heeft nog altijd zicht op drie prijzen in één seizoen. door onze sportredactie den haag - De finale om de Uefa Cup op 16 mei in het Schotse Glas gow is een geheel Spaanse aangele genheid. In de halve finales ver sloeg Sevilla thuis gisteravond Osasuna met 2-0 na uit met 1-0 te hebben verloren en kon Werder Bremen thuis de 3-0-achterstand uit de heenronde tegen Espanyol allerminst goedmaken: 1-2 verlies. Sevilla krijgt de kans om voor het tweede jaar op rij de Uefa Cup te winnen na de 4-0-winst vorig jaar tegen Middlesbrough. Voor Werder Bremen leek het een mission impossible en dat bleek het uiteindelijk ook. Toch trokken de Duitsers zich in eigen huis aanvan kelijk niets aan van de demotive rende 3-0-achterstand en begon fris van de lever: binnen vier minu ten stond het 1-0 voor de Duitsers door een doelpunt van Hugo Al meida. Maar na twintig minuten kreeg de ploeg een tegenslag: Miroslav Klo- se, de trefzekere spits van de Noord-Duitsers, werd van het veld gestuurd na een schwalbe. Het maakte de klus voor Bremen, dat eerder Ajax én AZ uitschakelde, oijBitvoeite- Om de droom van de 'triple' (landskampioenschap, nationale beker en Uefa Cup) voor FC Sevil la levend te houden, begonnen de Zuid-Spanjaarden tegen Osasuna in de 37e minuut met een doel punt van Luis Fabiano. Sevilla had de uitwedstrijd verlo ren met 1-0 en had na dit doel punt de kans door te zetten. En deed dat ook. Na een voorzet van af rechts kwam Renato met een vliegende volley tot eenzelfde soort doelpunt als lohan Cruijff ooit maakte tegen Brazilië op het WK van 1974: 2-0. Spaanse finale Voor de vijfde keer staan er twee Spaanse clubs in een Eu ropese finale. De laatste keer was dat in 2000 toen Real Madrid en Va lencia de finale van de Cham pions League betwistten. De eerste drie keren gebeurde dat in de Jaarsbeursstedenbe- ker in de jaren zestig. Zeven andere finales werden nog gespeeld door twee clubs uit hetzelfde land. Vijf keer waren daarbij twee Ita liaanse clubs betrokken. Duits land en Engeland overkwam het beide één keer. Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden deelt het volgende mee: Onderhoud aan wegen Vanaf 7 mei tot 15 juli 2007 asfalteert het water schap verschillende wegen in heel het gebied. In deze periode probeert het waterschap de verkeers overlast tot een minimum te beperken. Waar nodig zorgt Zeeuwse Eilanden voor omleidingen. Het gaat om de volgende wegen: Walcheren: Pauluswegeling, Domineeshofweg, Landmetersweg, K. de Vosweg, Zuiverseweg, Vrijheidsweg, Kavelweg, Melsesweg, Thijsweg, Barentsweg, Doeleweg, Oude Kleverskerkseweg, Loodweg, Welzingseweg, Trekdijk Noord, Trekdijk, Oud- Welzingseweg, Polderweg en het fietspad Zilveren Schor. Noord-Beveland: Vlietenburgweg, Scherpen isseweg en de Veerhaven weg. Zuid-Beveland: Jonker Fransweg, Nassauweg, Sin. Zandweg, Vissersdijk, Nieuwlandsedijk, Striepseweg, Papotweg, Oude Zeedijk, Adriaans- weg, Hansweerststraatweg, Olzendepolder, Groeneweg en de Eerste Weg. Schouwen-Duiveland: Schouwsedijk, Hoogenboomsweg, Stapelsweg, Hoosjesweg, Koudekerkseweg, Zandwekken, Lageweg, Polderwegje, Al te Kleinseweg, Sasdijk, Lange Slikweg, Gooikensweg, Zuidlangeweg, Adriaan Oudsweg en de Zandweg. Tholen: Heideweg, Molenweg, Mosselhoekseweg, Nieuwlandsekruisweg, Schoondorpsedreef, Sluispolderweg, Zuiddijk, Broeksedijk, Gouweweg, Slaakweg en de Platteweg. Voor meer informatie kunt u terecht bij Rinus Vermue, telefoon 0118-621270. Soms onzichtbaar, W Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118 -621000 Fax 0118-621990 info@wze.nl www.wze.ni lLSSSséeL «StoutóSaa*- v aaliilllliFF M -.iVTMirA»

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 45