Familieberichten us 30 I Donderdag 3 mei 2007 PZC sd maar vroeg of laat verschijnt het land dat elk verstand te boven gaat. waar ik volmaakt opnieuw ontmoet wie ik voorgoed was kwijt geraakt Uit: Onmogelijk geluk. (Queste) J.P. Rawie Verdrietig om haar heengaan, maar blij met wat ze voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, opoe en tante Lena van der Weele-de Koster gehuwd geweest met Anton van der Weele Colijnsplaat 17 juli 1917 Zandvoort 1 mei 2007 Janneke en Hans Frank en Elle Kira Astrid Paco Jan Piet en Ruth Judith en Paul Tijn, Isis en Joris Karin en Michel David en Kim Maija Sara Hanna Lena is in de rouwkamer van Uitvaartcentrum Haarlem, Parklaan 36 te Haarlem, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 5 mei om 12.00 uur in crematorium Haarlem, Vergierdeweg 271 te Haarlem-Noord. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van de heer M.L.F.C.M. Termote van 1959 tot 1984 voorzitter van het bestuur van de voor malige Rabobank Zuiddorpe. Wij wensen kinderen, klein- en achterkleinkinderen alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Beheercolleges, directie en medewerkers Rabobank Terneuzen-Sas van Gent Dinsdag is, in verpleeghuis Buitenrust te Middelburg, vre dig ingeslapen mijn moeder en schoonmoeder en onze oma en overgrootoma lozina Neeltje Elizabeth Nelisse-Risseeuw sinds25augustus 1992 weduwe van Anton Ne/isse Groede, 1 maart 1912 t Middelburg, 1 mei 2007 Middelburg: Marius Nelisse Mieke Klap Ellewoutsdijk: Ellen en Robert-Jan Traas Che Kapelle: Natasja en Edwin Vermuë Maurice Jochem Onze dank gaat uit naar allen die haar verzorgd hebben op de afdeling Stranghe. Correspondentieadres: Gervinsland 55 4337 CC Middelburg De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Mijn genade is u genoeg 2 Cor. 12 9a Dankbaar omdat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat rustig van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, oma en overoma Leentje Kakebeke-Bos sinds22november 1982 weduwe van Marinus Kakebeke Harlingen, 30 januari 1905 t Middelburg, 1 mei 2007 Baarn: Gerda de Pagter-Kakebeke Almere: Heieen en Leo Utrecht-.Annelies en Jeroen Sem Eibergen: Maatje Kakebeke Utrecht: Remco Wamsveld: Lucas Zierikzee: Piet Kakebeke en Trees Kakebeke-van der Heijden Alphen a/d Rijn: Leontine en Martijn Naomi Voorburg: Judith Zierikzee: Agnes en Abdelbar Onze hartelijke dank gaat uit naar al het personeel van zorgcentrum Rustenburg voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Da Costalaan 20 3743 HV Baarn Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 7 mei a.s. van 12.45 tot 13.15 uur in de Protestantse Kerk aan het Kerkplein te Nieuw- en St. Joosland. Daarna vindt om 13.30 uur de afscheidsdienst plaats in bovengenoemde kerk. Aansluitend wordt zij om 14.30 uur begraven op de algeme ne begraafplaats aan de Oude Dijk te Nieuw- en St. loos- land. Na afloop kunt u de familie weer ontmoeten in de kerk. De vele blijken van medeleven en belangstelling ons betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Abraham Melis Bram hebben ons bijzonder goed gedaan. Wij betuigen u daarvoor onze hartelijke dank. J. Melis-Maljaars Piet en Hannie Mireille en David Lia en Mauricio Angelica Maureen Veere, mei 2007 ÜP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 58