Familieberichten Zoek, Vind... fllensen int ,nl Een bekende overleden? 28 I Donderdag 3 mei 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www. pzca d verte re nn I ik 2ie een poort wijd open staan waardoor liet licht komt stromen, een poort waar 'k vrijelijk in mag gaan om vrede te hekomen. Na een dappere en ongelijke strijd is in de leeftijd van 52 jaar van ons heengegaan fjuu'/e £Z(ofif e-1dfe/efee onlangs weduwe van Johannes Cornelis Hokke Koud ekerke: Steven en Leonie Ilian Middelburg: Pieter en Melanie Middelburg, 1 mei 2007, 't Gasthuis Correspondentieadres: Boomgaard 11, 4371 CM Koudekerke Onze moeder, schoonmoeder en oma is opgebaard in het uit vaartcentrum H. Johse, Bac hweg 2 te Middelburg, al waar gele genheid is tot afscheid nemen op zaterdag 5 mei van 10.00 tot 10.25 uur. Aansluitend zal hier om 10.30 uur de afscheidsdienst worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden om 11.30 uur op de begraaf plaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Genade Gods 20 rijk en vrij, die poort staat open ook voor mij. Dankb aar dat ze niet langer hoefde te lijden, maar bedroefd omdat we haar moeten missen, hebben we afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante (r//*iu/ui óYeAetee Baarland: Mart Steketee Elly Steketee-Murk Vrouwenpolder: Wim Steketee Krystyna Matniejezduk Vlissingen: Riet van der Male-Steketee Hans van der Male Mark, Frank en Tom Lieve dappere c (/weAe rust nu maar uit, wat zullen we je missen. Alette en Lillo Torretta-Gerrits Beetje bij beetje heb je ons verlaten. Wij konden niet meer met je praten. Dankbaar dat zij niet langer hoeft te lijden, maar intens ver drietig om het verlies, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en onze moeder Pieternella Maria Veronica Lokerse-Aertssen echtgenote van Jan Lokerse Goes, 17 juni 1941 - f Goes, 2 mei 2007 Wilhelminadorp: )A. Lokerse Enschede: Martha en Jan Stadskanaal: Gilly en Irene Met dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van 'Ter Valcke' en Allévo voor de goede en liefdevolle verzorging. I.G.J. van den Boschstraat 5 4475 AL Wilhelminadorp De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal wor den gehouden zaterdag 5 mei 14.00 uur in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er vanaf 14.00 uur ge legenheid om afscheid van Nellie te nemen. Na afloop van de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturenge lieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zus en schoonzus Nellie Lokerse-Aertssen Goes: Vera Burgs-Aertssen Louis Burgs t Goes: jos Aertssen Magda Aertssen-van Steenbergen Kudelstaart: Nico Aertssen Koudekerke: Peter Aertssen Astrid Aertssen-Dercksen Apeldoorn: Nelly Gilde-Lokerse Jan Gilde t Neven en nichten Wilhelminadorp, 2 mei 2007 Achter je ligt een leven van werken en plicht. en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Flink was jij je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je dat wij nu zijn maar afscheid nemen doet zo 'n pijn. Vol bewondering voor de wijze waarop hij het onvermijde lijke aanvaardde, geven wij u kennis dat toch nog onver wacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorg zame vader en opa Leendert Klaasse Kerkwerve, 15 januari 1925 Oost-Souburg, 28 april 2007 Oost-Souburg: PJ.M. Klaasse-Kroon Middelburg: Rosita en Willem-Jan Quinten, Remi Middelburg: Marlies en Henk Manon Oost-Souburg: Heléne en Bas J.D.P. de Smitstraat 3 4388 NR Oost-Souburg Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het plotse ling overlijden van onze oud-collega Adriaan de Zeeuw in de leeftijd van 84 jaar Wij herinneren ons hem als een gewaardeerd collega. Wij wensen zijn familie kracht bij het dragen van dit ver lies. Namens alle medewerkers van politie Zeeland F.P. Goudswaard, korpschef M.E. Siderius, plv. korpschef (wnd) sd Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat, geheel onverwacht, is overleden mijn vriend, onze vader, schoonvader en opa Jacob Dagevos - Jaap - weduwnaar van Magda Belderok in de leeftijd van 85 jaar. Goes: Riet de Kerf-Cappon Kloetinge: Ronnie Dagevos Lonneke Dagevos-van Strieland Romy Heinkenszand: Vivian Dagevos Gert Rap Wemeldinge, 1 mei 2007 Correspondentieadres: Steenloperstraat 2 4451 GA Heinkenszand Op maandag 7 mei is er gelegenheid om afscheid te nemen van Jaap van 12.30 tot 12.45 uur in Dorpshuis 'De WemeP, Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Daarna is er om 13.00 uur een dienst. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in genoemd dorpshuis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 27 april mijn ene opa en op 1 mei mijn andere opa.... Waarom? Ik begrijp er helemaal niets meer van Daaag lieve opaatjes van me. Ik hou zoveel van jullie! Een heleboel kusjes van jullie. Romy Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotse linge overlijden van onze zwager en oom Jacob Dagevos We wensen de familie en Riet veel sterkte. Wemeldinge: T. Dagevos-Zuid weg Wemeldinge: J. Dagevos-Hirdes Neven en nichten Wemeldinge, mei 2007 It is time to go now. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlij den van ons oud-koorlid Jaap Dagevos Jaap was vanaf de oprichting van het koor een trouw en en thousiast lid. Wij wensen de familie en Riet veel sterkte toe met dit ver lies. Diligente en koorleden Shantykoor "Het Veerse Scheepstuig" Veere I I l I Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56