BUSREIZEN SAKSEN TSJECHIE Hartje TIROL VENETIE, FLORENCE ROME KRAS.NL kras 1 keischeque Boek nu en ontvang een reischeque t.w.v. 85 p.p.! kras- boek online of bel 0900 - 9697 8-daagse bus-/excursiereis naar het Duitse Chemnitz 8-daagse bus-/excursiereis naar het Oostenrijkse Wörgl Met o.a. Freiberg, Leipzig, Meissen, Karlouy Vary en Dresden Met o.a. Kufstein, Achensee met Pertisau, Innsbruck en Rattenberg vertrek- JM 1 rm BH W A 1 j^garantiel^^j Wist u al dat KRAS dit jaar alweer 85 jaar bestaat en dat we dus alle reden hebben om een feestje te vieren? Natuurlijk vieren we deze bijzondere mijlpaal samen met u! U krijgt van ons namelijk een wel héél aantrekkelijk cadeau in de vorm van een REISCHEQUE VAN MAAR LIEFST 85 PER PERSOON! Het enige dat u hiervoor hoeft te doen, is vóór 30 juni a.s. één van onderstaande scherpgeprijsde busreizen boeken. We regelden voor u het comfortabele vervoer, het aangename verblijf in goede hotels en een afwisselend excursieprogramma. Bovendien kunt u kiezen uit vele opstapplaatsen door heel Nederland én bieden we u op alle genoemde data 100% VERTREKGARANTIE! U kunt uw vakantie dus al definitief op uw kalender schrijven en alvast lekker gaan genieten van de voorpret! Na terugkomst van uw busreis krijgt u de cheque, die u kunt besteden bij uw volgende KRAS vakantie, thuisgestuurd. Een leuk'welkom thuis'cadeautje, nietwaar? Boek snel bij het jarige KRAS, want VOLVOL! Jitstekend 4-sterren hotel! topper! vanaf vanaf KRAS neemt u dit zomerseizoen graag mee naar het mooie Ertsgebergte, op de grens van Duitsland en Tsjechië. In dit oude hertogdom Saksen, rijk geworden vanwege de zil vererts, is het landschap lieflijk en glooiend. Ook de cultu rele rijkdom van de kleurrijke stadjes en steden is fascine rend. Deze reis is met name zo aantrekkelijk vanwege de dorpjes, de heuvels, de beboste dalen.de stuwmeren en de snelstromende riviertjes. Wat een romantisch decor! Een pracht van een reis naar een bijzonder stukje Duitsland! Gaat u mee? GEWELDIG EXCURSIEPROGRAMMA Dag 1: heenreis naar Hotel Renaissance in Chemnitz. Dag 2: we bezoeken het mooie Freiberg, het oudste stadje in het Ertsgebergte, groot geworden dankzij de zilverin dustrie. Dag 3: vandaag verkennen we de fraaie historische binnen stad van kunst- en cultuurstad Leipzig, met onder andere de Madlerpassage, deïhomaskerk en het operagebouw. Dag 4: alle aandacht voor de wereldberoemde keramiek van Meissen tijdens een bezoek aan de werkplaatsen. Dag 5: vrije dag of boeiende facultatieve excursie 18 p.p.) naar het prachtige Dresden, schitterend in oude glorie her steld en rijk aan indrukwekkende bouwwerken en monu menten. Dag 6: vandaag een mooie natuurtocht door het Ertsgebergte. We volgen de Silberstrasse naar Annaberg en Mariënberg. Dag 7: we gaan de Tsjechische grens over voor een bezoek aan het schitterende kuuroord Karlovy Vary. Dag 8: we rijden terug naar Nederland. INCLUSIEF: reis per Comfort Class bus, ervaren chauf feur/reisleider, verblijf in kamer met bad of douche en toilet in Hotel Renaissance, 7 x ontbijt en diner, het beschreven excursieprogramma, koffietafel bij terug komst in Asten. Juni 9 €419 Augustus 11 €399 Juni 30 €399 September 1 €419 Juli 28 €399 Toeslag 1-persoonskamer 35. Prijzen zijn per persoon o.b.v. bezetting van 2 personen. Reisnummer EZ 24.103, zie www.kras.nl/24103 Wie Oostenrijk zegt, denkt aan Tirol. En wie Tirol zegt, denkt direct aan een indrukwekkend berglandschap, een prachtige natuur en bovenal gezelligheid! Vanuit het vriendelijke Gasthof Linde in het stadje Wörgl maken we tal van leuke excursies. Op naar Tirol! Met KRAS natuurlijk! OP ONTDEKKING IN TIROL Dag 1we rijden naar ons hotel in Wörgl. Dag 2: bezoek aan Mariastein en deThiersee, waar u rond het meer een wandeling kunt maken. Kegelt u vanavond mee? Dag 3: vandaag een mooie tocht door het Brixental en langs het Kaisergebergte. We passeren onderweg tal van leuke dorpen en pauzeren ook bij een schnapsstokerij in Brixen. Dag 4: in Wattens kunt u de beroemde Swarovski Kristalwelten bezoeken. Een kristallen sprookjeswereld! Nadien rijden we via het zoutstadje Solbad Hall naar de Tiroolse hoofdstad Innsbruck. Wandelt u vooral door de Maria Theresia Strasse! Dag 5: op naar de Wildschönau waar de wandelliefhebbers vast en zeker een tocht door de Kundler Klamm maken. Dag 6: we rijden naar de Achensee voor een wandeling om het meer en een bezoek aan het leuke Pertisau. Via het oude stadje Rattenberg, bekend vanwege het glasblazen, rijden we terug naar Wörgl voor een vrije middag. Dag 7: na een wandeling met picknick door het fraaie gebied van de Lechner-watervallen bezoeken we 's mid dags de aangename stad Kufstein met de beroemde burcht. Dag 8: we rijden in één dag terug naar Nederland. INCLUSIEF: reis per Comfort Class bus, ervaren chauf feur/reisleider, verblijf in kamer met bad of douche en toilet in Gasthof Linde, 7 x ontbijt en diner, 1 x pick- nicklunch, het beschreven excursieprogramma, koffie tafel bij terugkomst in Asten. Juni 2-23 €439 Augustus 18 €435 Juli 7-14-21-28 €429 September 1-8 €429 Augustus 4-11 429 Toeslag 1-persoonskamer 45. Prijzen zijn per persoon o.b.v. bezetting van 2 personen. Reisnummer EZ 24.623, zie www.kras.nl/24623 10-daagse bus-/rondreis Italië 12-daagse bus-/rondreis Midden-Europa Met óók o.a. Padua, de basiliek van Assisi en de scheve toren van Pisa Vier Europese hoofdsteden in één reis! Alle highlights in één reis! Prachtig programma' vanaf vanaf Wilt u supervoordelig kennismaken met een groot aantal hoogtepunten van Italië, dan is deze KRAS topper de ideale reis voor u! Want wat te denken van de kunststad bij uitstek Florence, het romantische Venetië, de Eeuwige stad Rome en het beroemde Pisa? Werkelijk alle ingrediënten zijn aan wezig voor een heerlijke reis... dus: gaat u met ons mee naar 'Bella Italia'? Voor de prijs hoeft u het zeker niet te laten! EEN PROGRAMMA VOL HOOGTEPUNTEN Dag 1 en 2: met een tussenovernachting in Duitsland rij den we naar de omgeving van Venetië of de badplaats Lido di Jesolo. Dag 3: deze hele dag staat in het teken van Venetië, met 118 eilandjes en meer dan 400 bruggen die de talloze kanalen overspannen. Natuurlijk mogen het befaamde San Marcoplein met de kathedraal en het Dogenpaleis niet ontbreken. Dag 4: op weg naar Ronta, op zo'n 40 km van Florence, pau zeren we in de fraaie universiteitsstad Padua. Dag 5: met de trein reizen we naar het prachtige Florence. Met zijn Dom, de Ponte Vecchio en de Santa Croce is het zonder meer één van de mooiste kunsthistorische steden ter wereld. Dag 6: in het mooie middeleeuwse Assisi zien we onder meer de basiliek waar de heilige Franciscus begraven ligt. Dag 7: een heerlijke dag in Rome, met het Colosseum, het Forum Romanum, de Sint Pieter, de Sixtijnse kapel, het Capitool,deTrevifontein en de Piazza Navona...wat een stad! Dag 8: met een korte stop in Pisa, waar u de scheve toren ziet, rijden we naar de Ligurische kust voor de overnachting. Dag 9: en 10: na nog een overnachting in Duitsland zijn we weer terug in Nederland. INCLUSIEF: reis per Comfort Class bus, ervaren chauf feur/reisleider, verblijf in kamer met douche en toilet in en in de nabijheid van de genoemde plaatsen, 9 x ontbijt, beschreven excursies, koffietafel bij terugkomst in Asten. Mei 18-25 €499 Juli 13-27 €499 Juni 8-29 €499 Augustus 10 €499 Toeslag 1-persoonskamer 99. Prijzen zijn per persoon o.b.v. bezetting van 2 personen. Reisnummer EZ 24.015, zie www.kras.nl/24015 Met KRAS genieten van vier schitterende juweeltjes van Europese hoofdsteden! Dat kan dit zomerseizoen al vanaf slechts 649! Bruisend Berlijn, de Gouden Stad Praag, verrassend Boedapest en het chique Wenen wachten, met al hun historie, kunst, cultuur, parken, musea en monumen ten, vol ongeduld op uw komst! UITGEBREIDE STADVERKENNINGEN Dag 1: we rijden naar de omgeving van Berlijn voor 2 nach ten. Dag 2:stadstour door Berlijn, met onder meer de Potsdamer Platz, de Brandenburger Tor, het Rijksdaggebouw, de Alexanderplatz en natuurlijk de voormalige Muur. Dag 3: afscheid van Berlijn! Op naar Praag voor 3 nachten. Dag 4 en 5: twee dagen in prachtig Praag. We nemen u mee naar de Praagse Burcht, de Karelsbrug, het Wenceslasplein en het marktplein met de pastelkleurige gevels en het Raadhuis. Dag 6: met op de route een kort bezoek aan de Slowaakse hoofdstad Bratislava rijden we naar Boedapest voor 3 nachten. Dag 7 en 8: na een vrije dag maken we een stadstour door Boedapest, met aandacht voor onder meer het Vissersbastion, het Parlementsgebouw en het Plein van de Helden. Dag 9: via de schilderachtige Donauknie gaan we op weg naar Wenen voor de komende 2 nachten. Dag 10: uitgebreide stadsrondrit en wandeling door het romantische Wenen. We zien onder meer Slot Belvédère, de Staatsopera, het Burgtheater en Schloss Schönbrunn. Dag 11 en 12: met een overnachting in Zuid-Duitsland keren we terug naar Nederland. INCLUSIEF: reis per Comfort Class bus, ervaren chauf feur/reisleider, verblijf in kamer met bad of douche en toilet in of nabij de genoemde plaatsen, 11 x ontbijt en diner, beschreven excursies, koffietafel bij terugkomst in Asten. Mei 21 €669 Augustus 27 €669 Juni 4-18 €669 September 10 €669 Juli 9 649 Toeslag 1-persoonskamer 125. Prijzen zijn per persoon o.b.v. bezetting van 2 personen. Reisnummer EZ 24.094, zie www.kras.nl/24094 waarom zou je verder zoeken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50