Manpower in Goes verhuisd naar laagdrempelig pand Landelijk orthopedagogisch - orthodidactisch kenniscentrum ÜU Manpower «advertentie ts Seminarium voor Orthopedagogiek 18 Het Seminarium voor Orthopedagogiek is een landelijk orthopedagogisch - orthodidactisch kenniscentrum dat werkt voor het primair- en voortgezet onderwijs, voor de regionale expertisecentra, en op verzoek voor overige ondernemingen en instellingen. Onze kernactiviteit is het ontwikkelen, delen en doorgeven van specialistische ken nis. Dit doen wij door het verzorgen van opleidingen, be geleiding, conferenties, scholingen en onderzoek. Bij onze activiteiten richten wij ons op de eerste plaats op het kind of de jongere met speciale onderwijs- en opvoedingsbehoef ten. Ultiem doel is het leveren van een professionele bijdrage aan de ontwikke ling van kinderen/jongeren bij wie de ontwikkeling niet vanzelfsprekend ver loopt of die daarvoor een verhoogd risico lopen. Het Seminarium voor Orthopedagogiek heeft veel expertise over de mogelijkhe den van kinderen en jong-volwassenen met een speciale hulpvraag. Naast de op leidingen en begeleidingstrajecten voor leerkrachten en schoolteams, bieden wij ook organisaties en bedrijven ondersteu ning bij communicatieaspecten in de werkomgeving van jongeren en volwas senen met een beperking. Soms bemidde len we bij bedrijven en organisaties die in het kader van maatschappelijk verant woord ondernemen overwegen om een werknemer met een beperking in dienst te nemen. In het verlengde hiervan, ligt de recente oprichting van het Platform Inclusie Zee land. Zeeland Met inclusie wordt bedoeld dat alle mensen, met of zonder een beper king, het recht hebben om volledig opge nomen te zijn in hun diverse gemeen schappen. Mede op initiatief van het Se minarium voor Orthopedagogiek en met vertegenwoordigers vanuit basis-, voort gezet en hoger onderwijs en overige in stellingen in Zeeland, is op 18 april jl het Platform Inclusie Zeeland opgericht. Dit Platform wil een netwerk zijn van organi saties, instellingen, scholen en personen, die met elkaar het ideaal van een inclusie ve samenleving delen en die willen wer ken aan de realisatie hiervan. Dit zal plaatsvinden via ondermeer: - Het bijeenbrengen van diverse partners in het veld van de (dienstverlening aan)mensen met ondersteuningsvragen om ervaringen uit te wisselen en samen werking te bevorderen; - Het ontwikkelen, verzamelen, uitwisse len en aanbieden van expertise en erva ringen middels het organiseren van stu diebijeenkomsten en het doen van on derzoek; - Het opzetten van een website met rele vante informatie, literatuur, weblinks. SEMINARIUM VOOR ORTHOPEDAGOGIEK FACULTEIT EDUCATIE HOGESCHOOL UTRECHT Seminarium voor Orthopedagogiek Mtiferaook, piot«ten.M!vtes Sp<ciaal bekwaam! Nieuwe Kleverskerkseweg 25 4338 PP Middelburg, 0118-643306 Email: emmydekraker@seminarium.nl Manpower is in Goes verhuisd van de monumentale vestiging aan de Grote Markt naar een volledig gerenoveerd pand aan de Westwal. Tij dens de officiële opening van afgelopen vrijdag hieven Manpower-mede- werkers en klanten gezamenlijk het glas op het fraaie nieuwe pand. De nieuwe zichtlocatie in het Goese cen trum, vlakbij de karakteristieke Stads poort, is laagdrempelig. Dit past binnen de horizontale organisatiestructuur van de wereldwijde H.R. dienstverlener, waar kennis en ervaring, flexibiliteit en een persoonlijke benadering centraal staan. „We zaten in een mooi monumentaal pand, maar het was moeilijk te vinden. We konden er ons niet zo goed profileren en de mensen moesten eerst de trappen op om ons te bereiken. Aan de Westwal zitten we eveneens in een vrij oud pand. maar het is zowel letterlijk als figuurlijk laagdrempelig. Bovendien zitten we qua oppervlakte twee keer zo ruim dan voor heen. We zijn er kortom erg op vooruit gegaan", aldus vestigingsmanager Ilona van den Hout van Manpower Goes. Eigentijds Manpower is een full-service organisatie in de wereld van werk; voor grote en kleine, lokale, nationale en internationale ondernemingen. De eigentijdse, steeds aan de veranderende omstandigheden aangepaste, dienstverlening omvat de werving van personeel op vaste, tijdelijke en contractbasis, assessment en selectie, training, outplacement, outsourcing en consulting. In Nederland heeft Manpo wer 150 kantoren op goed bereikbare lo caties, waar 750 consultants werken. Iede re vestiging vormt dankzij het nationale en internationale Manpower-netwerk een kennisbank en vraagbaak voor zowel werkgevers als kandidaten. Enerzijds kan er veel gebruik worden gemaakt van de expertise van een grote organisatie als Manpower, anderzijds is er veel aandacht voor persoonlijke betrokkenheid via de lokale vestigingen. „Ik zeg altijd maar zo tegen de klanten: je kiest voor een part ner, maar ook voor degene die daadwer kelijk tegenover je zit. Er moet wederzijds vertrouwen zijn tussen klant en consul tant. Bij ons staan een persoonlijke dienst verlening en het nakomen van afspraken voorop. Tekenend voor Manpower is dat er intern weinig verloop is. Onze op drachtgevers hechten er veel waarde aan dat ze zich kunnen richten tot vaste aan spreekpunten en dus niet elke keer een ander gezicht treffen, waar men van voren af aan moet beginnen. Dat werkt niet", vertelt Ilona. Haven van New York De roots van Manpower liggen in de Ver enigde Staten. Het hoofdkantoor van Manpower International is gevestigd in Milwaukee. Begin dit jaar was op de tra ditionele bijeenkomst van Manpower Nederland de bestuursvoorzitter van Manpower International, CEO JefFJoer- res, te gast. „Manpower is 's werelds oud ste H.R. dienstverlener, ontstaan in de haven van New York. Twee broers zagen dat mensen in de haven met laden en los sen bezig waren, maar niet aan één stuk door. Ze kwamen op het idee om in de haven van New York een kantoortje te Het team van Manpower Goes, vlnr: Nathalie van Keulen, Johan van der Guchte, Dorien van Bokhoven, Marcel Louwerse en vestigingsmanager Ilona van den Hout. beginnen, met flexibele arbeid als han delsmerk. Men hield zich bezig met de werving van flexibel personeel dat ter plekke aan het werk kon." Regelmatig organiseren wij bijeenkom sten met opdrachtgevers om eens in een andere setting met elkaar van gedachten te wisselen. Zo hebben wij in, 2006 een vlie- gevent georganiseerd wat wij wegens suc ces eind mei wordt geprolongeerd. We organiseren eerst een workshop op Vlieg veld Midden Zeeland en gaan vervolgens met onze klanten de lucht in. Manpower wordt tegelijkertijd goed op de kaart ge zet en het is eens wat anders dan de be kende golfclinic. Voor onze klanten is het Vlieg-event een uitgelezen kans om fraaie luchtfoto's te maken van hun eigen be drijf', aldus Ilona van den Hout. Manpo wer zorgt voor een ideale match tussen vraag en aanbod en is sterk in het adequaat vervullen van vacatures in een breed scala van sectoren, variërend van technisch/in dustrieel tot administratief/commercieel. Westwal 13 Goes info@manpower.nl www.manpower.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 96