30 I Woensdag 2 mei 2007 PZC sd Niemand van ons leeft voor zichzelf en niemand van ons sterft voor zichzelf Zolang wij leven, leven we voor de Heer; en wanneer wij sterven, sterven we voor de Heer. Dus of we nu leven of sterven, we zijn altijd van de Heer. Romeinen 14:7 - 8 (NBV) Dankbaar dat ze niet langer hoeft te lijden, maar bedroefd omdat we haar moeten missen, delen wij u mee dat in de volle zekerheid van haar geloof naar de Heer is gegaan mijn innig geliefde vrouw, onze zeer kostbare moeder en grootmoeder Tineke Nieuwkerk-de Pagter echtgenote van André Nieuwkerk 09-06-1946 29-04-2007 Maassluis Tholen Tholen: André Nieuwkerk Evert-Jan en Mathilde Michiel Bergen op Zoom: Peter en Bonnie Nanneke en Rimmert Kleinkinderen: Yannick, Jessy, Mirre Ference, Marenthe Oude Werf 92 4691 TA Tholen Er is gelegenheid tot afscheid nemen aan huis, Oude Werf 92 te Tholen op donderdag 3 mei van 19.00 - 20.30 uur. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 4 mei om 14.00 uur in "De Ark", Hoofdlaan 8, Halsteren (GGZ WNB terrein Vrederust, Randweg Bergen op Zoom-Noord). Tussen 13.00 en 13.45 uur is er ook gelegenheid om afscheid te nemen in de kerk. Aansluitend is de begrafenis om 15.30 uur op de Alge mene Begraafplaats, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Al geruime tijd waren wij op de hoogte van haar ernstige ziekte en de ongelijke strijd hierin. Wij ontvingen bericht van het overlijden op 29 april 2007 van Tineke Nieuwkerk-de Pagter echtgenote van André Nieuwkerk Met warmte denken wij aan Tineke en wij hebben veel waardering voor de wijze waarop zij André altijd heeft gesteund in zijn functioneren als CEO van onze groep tot het begin van dit jaar. Wij hebben veel respect voor de wijze waarop zij dit moeilijke lijdensproces zo moedig heeft gedragen. Wij spreken ons medeleven uit naar André, de kinderen en alle dierbaren die Tineke hebben gesteund en verzorgd. Wij weten dat Tineke, André en de kinderen zich ge steund hebben gevoeld door hun geloof en vertrouwen in God. Namens directie en medewerkers Budelpack Holding B.V. en Budelpack International B.V. Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Mevrouw T. Nieuwkerk-de Pagter echtgenote van André Nieuwkerk Wij herinneren óns Tineke als een zeer warme vrouw die voor iedereen een vriendelijk woord had. Als echtgenote van de grondlegger van ons bedrijf, is Tineke André altijd tot grote steun geweest. Wij wensen André, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Directie, medewerkers en oud-medewerkers van Budelpack Poortvliet B.V. en Budelpack Poortvliet II B.V. Poortvliet, mei 2007 Met veel verdriet in het hart maar met dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve oma en moeder Elizabeth Johanna de Putter-van den Broeke Betsy sinds 1985 weduwe van C.P. de Putter Oostburg, 16 december 1937 t Oostburg, 30 april 2007 Terneuzen: |an de Putter Halsteren: Elly de Putter Jan van der Maale Lisanne Fleur Swammerdamstraat 3 4532 KT Terneuzen De herdenkingsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 4 mei om 13.00 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4. Terneuzen. Aansluitend is de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats/ Bellamystraat 28b. Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de Goede Herderkerk. Degenen die geen kaart hebben ontvangen kunnen deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde vriendin Betsie de Putter-van den Broeke in de leeftijd van 69 jaar. Zaamslag: Jan en Catrien Deurwaarder-Durink Hoek: Piet en Janna Jansen-Hofman Terneuzen: Lies van Hoeve Zierikzee: Jaap en Tine Buyze-Houmes Terneuzen, 30 april 2007 Veel liefde ging verloren in de wind, en wat de wind wil zullen wij nooit weten; en daarom - voor we elkander weer vergeten - laten wij zacht ziijn voor elkander, kind. A. Roland Holst Een onvergetelijke wandeling in het bloeiende Zeeuws- vlaamse was ons nog gegund voor haar totaal onverwachte dood Anke (Anna Maria) Leeflang-de Jong Semarang, 15 december 1936 Groede, 30 april 2007 Breskens: Sietz Leeflang Leiden: Caroline en Peter Boxtel: Lieselot en Frank Bart Fleur Dorpsstraat 99 4511 ED Breskens De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 4 mei om 14.00 uur in 'de Ontmoeting', naast de SoW Kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Anke houdt van wilde veldbloemen. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van de heer I.P.M. Sarneel oud-notaris te Kruiningen Wij wensen zijn echtgenote, zoon, dochters en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur Ring Middelburg van de Koninklijke Notariële Beroepsorganisatie Bedroefd delen wij u mede dat. na een ziekbed van zes maanden, uit ons midden werd weggenomen mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Jozina Elizabeth Boeije echtgenote van Ate Regeling 13-06-1931 130-04-2007 Axel Sas van Gent Sas van Gent: A. Regeling Breskens: Nel en Ko Patricia en Mark Terneuzen: Wim en Corrie Sandra en Albert, Lindsey Destiny Andrea en Ivo, Boas Wim Hoek: Leen en Lia Guido Stefanie Axel: Kitty en Daan Ilona en Carlo, Peter Yvonne en Maarten Sas van Gent: John en Jennifer Jaimy Joey Zaamslag: Jacky en Anja Keivin Jelle 4551 HB Sas van Gent, 30 april 2007. Vierambachtenstraat 24 De afscheidsbijeenkomst, waarna begrafenis, zal plaats hebben op vrijdag 4 mei om 10.30 uur in familiehuis De Geslootene Boom aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Ma ligt opgebaard in bovengenoemd familiehuis waar u vrijdag 4 mei om 9.45 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen Als de dagen nachten worden en de nachten blijven nachten Als gewone dingen horden worden dan is het alleen nog wachten Dat wachten is nu voorbij. Op 30 april 2007 overleed onze lieve moeder, oma en mijn zus Laurina Adriana (Laura) Lips-Duine gehuwd geweest met Huibert Lips 118 oktober 1998 in de leeftijd van 76 jaar René Lips Nienke Ilse Mariska en Ad van Rijswijk Kevin Lisenka en Remi Joska en Denise Annina en Jeroen Yorick Irma en Adrie Nagelkerke Erwin en Marjet Cynthia H.A. Tuk-Duine Correspondentieadres: R. Lips Margrietenlaan 32 4382 TH Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 4 mei om 11.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de M.A. van de Putte- straat te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid om nog bij elkaar te zijn in eerdergenoemd uitvaartcentrum. 4 ..-v'; m mWm -vil-.. JH

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 66