Familieberichten Jacob Willem Verboom Jaap 28 I Woensdag 2 mei 2007 PZC be Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van Jent 1 mei 2007 zoontje en broertje van Pieter en Ellen van Keulen-Jobse Lars Dara Prins Johan Frisostraat 18 4352 VB Middelburg Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Geert Buyck Zoon van onze medewerkster Miriam Buyck Ons medeleven gaat uit naar Miriam. Emile en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Raad van Bestuur ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Management en medewerkers ZorgSaam Coensdike laat me zien waar ik voor leef laat me voelen wat ik geef één moment zodat ik weet dat alles niet voor niets is geweest Geert Namens iedereen van dagcentrum "De Schelp" Met verslagenheid vernamen wij het plotseling overlijden door een noodlottig ongeval van onze medewerker en collega Rudolf Nieuwelink Vanaf 15 mei 2005 was hij bij ons bedrijf in dienst. In de jaren dat hij bij ons werkzaam is geweest hebben wij hem leren kennen als een gewaardeerd medewerker en collega. Zo blijft hij ook in onze herinnering. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers LétE Middelburg, 1 mei 2007 Met verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze fijne collega Rudolf Nieuwelink We wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Medewerkers van de montage/ verpakkingsafdeling LétÉ Middelburg Waar een ander stopt ga ik door...' Verdrietig delen wij u mede dat, na een ongelijke strijd die hij niet kon winnen, van ons is heengegaan onze lieve, lieve papa, onze zoon, broer en zwager in de leeftijd van 48 jaar. Willem en Anne Verboom Matty en Jo Verboom Liesbeth en Weida Ankie en Jan 29 april 2007 Wissekerkseweg 14, 4458 SH 's-Heer Arendskerke De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. We zijn verdrietig omdat onze neef -Jaap Verboom - is overleden, maar dankbaar dat hem verder lijden is bespaard gebleven. Wij wensen Willem, Anne, Matty en Jo, Liesbeth en Weida, Ankie en Jan veel sterkte toe voor nu en de komende tijd. Piet Luikenaar Lies Luikenaar Jannie Luikenaar Wim en Frida Luikenaar-Welleman Peter en Matty t van Gemerden-Luikenaar Jaap en Els van der Schraaf-Verschuure Wim en Jolanda Verschuure-Walraven Jaap en Joke van Wuijckhuijse-Witkamp kinderen en kleinkinderen Wolphaartsdijk, 29 april 2007 Met leedwezen hebben we kennis genomen van het toch nog onverwachte overlijden van onze oud-collega Jaap Verboom Jaap is als docent en opleidingscoördinator paardenhouderij gedurende een achttal jaren verbonden geweest aan onze school. Wij wensen zijn kinderen en naaste familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens het Groen College Goes, L.P. Reijnierse - voorzitter vakgroep paardenhouderij A.A. Tissink - vestigingsdirecteur Namens de Edudelta Onderwijsgroep, Ir. H. Laros - voorzitter van het College van Bestuur Goes, 30 april 2007 Verdrietig zijn wij door het overlijden van Jaap Verboom vader van onze leerlingen Willem en Anne Team, leerlingen en medezeggenschapsraad van de Ichthussehool in Wolphaartsdijk Op zondag 29 april 2007 is overleden onze lieve papa en vader van mijn kinderen Jaap Verboom Kerkwerve: Willem en Anne Cathy Door een slopende ziekte is uit ons midden genomen onze zeer gewaardeerde collega (olanda Wolters Jolanda werkte sinds 1990 bij Zorgstroom als Maatschap pelijk Werkster. We danken Jolanda voor haar positieve inzet en wensen haar dochter, familie en vrienden heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Raad van Bestuur en collega's van Zorgstroom Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Jolanda Wolters We hebben haar leren kennen als een erg betrokken, strijd vaardige en warme persoonlijkheid. Onze gedachten gaan in het bijzonder uit naar Yasmin en de familie. Wij wensen hen heel veel sterkte. Namens alle collega's van Maatschappelijk Werk Walcheren In de vallei van de gezondheid zweven de mollen laag boven de grond. uit: "De wil van de natuur" K.L.Poll Mijn vrouw, mijn lief, mijn maatje Elsje Ella Grinwis-Kos Hilversum, 5 april 1952 Zierikzee, 29 april 2007 Els gaat nooit dood Zij heeft zich. Els waardig, tot het uiterste verzet, maar wat in haar was gaan wonen had zijn besluit bij binnenkomst al genomen. Zierikzee: Chris Grinwis Dordrecht: Debbie en Vera Papendrecht: Dora Bosloper Hilversum: Jasper Kos en Jacqueline Kos-Fastenau Claire en Fleur Verrenieuwstraat 52 4301 HZ Zierikzee Els is thuis. Om stil te staan bij haar leven verzamelen wij ons rondom Els in het M.F.C. De Huybertstraal 35 in Zierikzee op vrijdag 4 mei a.s. om 13.15 uur. Daarna volgen we haar naar de algemene begraafplaats te Zierikzee waar we haar om ca. 14.30 uur aan de aarde zullen toevertrouwen. Na het afscheid kunnen we elkaar ontmoeten in Els haar geliefde tuin achter Galerie Kos, Verrenieuwstraat 32. Verdrietig zijn wij omdat onze vriendin van 't eerste uur Els Grinwis is overleden. Wim en Nelleke Tamerus Zierikzee, 29 april 2007 I.v.m. het afscheid van Els is Tamerus Motorservice vrijdag 4 mei de gehele dag gesloten. Wij hebben onze guitige, lieve en zo gastvrije vriendin Els Grinwis-Kos uiteindelijk los moeten laten. We zullen het beeld van Els met die ogen, die humor en dat haar zo eigen lachje nog heel lang bij ons houden. Noordgouwe, Bram en Ineke van Dijke Zierikzee, Aak van Iersel en Marijke Koopman Burgh-Haamstede, Joop van Nugteren en Willie Kort Zierikzee, Thom en Elly Schrijer Burgh-Haamstede, Kees en Hannie van de Wetering Zierikzee, 29 april 2007 Verdrietig zijn wij om het verlies van onze buurvrouw Els Wat zullen wij haar missen. Ariën en Mirjam Frans en Maartje Anny Frank en Karen Arie en Nel Klaas en Laura Ad en Nel la Kees en Agnes Arie en Marja Monique Ben en Margriet Rob en Riet Bob en Hil Rob en Klaaske Ben en Anna Trudy Clement en Inge Wiljoen Edith Cor en Bep Wies en Addy Zierikzee, 29 april 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56