Overnachten in uitstekende hotels voor 30,- www.opreismetuwkrant.nl "v*JV\AA Waregem Waregem Golf Hotel**** BELGIE Het Happy Golf Hotel wordt omringd door het prachtige golfterrein van Waregem, een complete 'Championshipcourse' met 18 holes! Het hotel heeft 43 kamers in een modern 'art deco'-interieur. Alle kamers beschikken over een volledig uitgeruste badkamer met bad of douche, telefoon, TV en mi nibar. Tevens beschikt het hotel over een restaurant, bar, fitness en sauna. Beschikbaarheid: elke dag geldig op basis van beschik baarheid Putten NEDERLAND Hampshire Inn - Mooi Veluwe*** Hampshire Inn - Mooi Veluwe is gelegen midden in het Speulder- en Sprielderbos, de ideale uitvalba sis voor onbegrensde fiets en wandeltochten in het grootste aaneengesloten natuurgebied van Neder land. Het hotel beschikt over 79 comfortabele ho telkamers, een sfeervol restaurant, een gezellige bar en in het voorjaar en zomer een groot terras. Hamp shire Inn - Mooi Veluwe is zo'n plek waar u graag nog eens terugkomt. Omdat de streek en het prach tige landschap zich niet in één verblijf laat kennen en elk seizoen weer anders is. En omdat u er precies dat vindt wat u zoekt: een ontspannen sfeer, een rustige ambiance en nog gemeende gastvrijheid. Beschikbaarheid: elke dag geldig op basis van beschik baarheid. Bij aankomst op vrijdag of zaterdag geldt een minimum verblijf van 2 nachten. Knip deze actiebon uit en stuur hem vóór 1 juli 2007 volledig ingevuld op naar: Hotelactie Wegener/Partners - Postbus 5 - 4527 ZG - Aardenburg. Tussenvoegsels Brugge BELGIË Hotel Koffieboontje*** Centraal in Brugge, vlakbij de Grote Markt, ligt Ho tel Koffieboontje in een zeer rustige, verkeersvrije straat, 's Zomers kunt u heerlijk verpozen in de bin nentuin met zonneterras. In een eigentijds architec turaal kader logeert u middenin het historische cen trum van de stad, met zijn onovertroffen stap- en winkelmogelijkheden. Alle kamers beschikken over een badkamer (bad of douche), haardroger, tele foon, kleurentelevisie en een waterkoker met gratis koffie/thee. In restaurant "De Witte Raaf" kunt u ge nieten van een stijlvol diner in een stijlvol kader. Clerveaux LUXEMBURG International**** Het hotel ligt in het groene hart van de Luxemburgse Ardennen en beschikt over een overdekt zwembad en een fitnesscentrum met sauna en solarium. Het hotel, met eigen ondergrondse parkeermogelijkhe- den, ligt in de voetgangerszone van het centrum van Clervaux en beschikt over 2 restaurants, steakhouse, brasserie en een pianobar. Beschikbaarheidelke dag geldig, op basis van beschik baarheid met uitzondering van feestdagen. Bij aankomst op vrijdag of zaterdag geldt een minimum verblijf van 2 nachten €.20,- toeslag per kamer, per nacht. Noordwijkerhout NEDERLAND NH - Leeuwenhorst**** Het hotel is gelegen dichtbij Noordwijk ("Beach of Amsterdam '30 minuten vanaf Amsterdam en 20 minuten vanaf Den Haag en ligt in het hart van de bollenstreek. Het hotel beschikt over 502 kamers, met telefoon, TV, gratis in-house films, draadloos internet, minibar, toiletbenodigdheden, haardroger en hoofdkussens naar keuze. Verder vindt u er het "Dali" restaurant, diverse cafés, fitness centrum, sauna, whirlpool, solarium, terras, zwembad, tuin, kid's corner, 2 tennisbanen, 2 squashbanen, oppas- service, kluis en fietsverhuur. Beschikbaarheid, geldig met aankomst op vrijdag of za terdag op basis van beschikbaarheid. Juli en augustus: elke dag mogelijk, op basis van beschikbaarheid, mini mum 2 nachten verblijf. Bergambacht NEDERLAND De Arendshoeve**** De Arendshoeve - A Hampshire Classic Hotel is een luxueus 4-sterren hotel gelegen in het schilderachti ge dorp van Bergambacht. Het karakteristieke dorp ligt midden in het prachtige polderlandschap van de Krimpenerwaard in de provincie Zuid-Holland en wordt omringd door sloten, molens, klompen en folklore. Bent u op zoek naar rust en ontspanning en naar lichamelijk welzijn dan bent u hier aan het goede adres! Het hotel is uitstekend bereikbaar en ligt op slechts 30 minuten afstand van Rotterdam. Beschikbaarheid geldig met aankomst op vrijdag of za terdag op basis van beschikbaarheid met uitzondering van feestdagen. Minimaal verblijf van 2 nachten. Tijdens schoolvakanties elke dag geldig. Beperkte mogelijkhe den in juni, september en oktober Q Adres PostcodeWoonplaats CO Telefoonnummer t- u Ik bestelhotelvouchers en betaal Ik stort het verschuldigde bedrag van 10,- per hotelvoucher*). op rekening 4436448 t.n.v. Partners Promotions te Aardenburg. U kunt uw bestelling ook per e-mail doorgeven via hotelactie@wegener.nl of bestellen via www.opreismetuwkrant.nl Elke voucher is geldig voor twee personen. Het voorschot bedraagt 5,- per persoon. U kunt kiezen uit een brede selectie van mooie hotels in Nederland, België, Luxemburg, Duitsland en Frankrijk. Genieten op een moment dat het u het beste uitkomt, op een bestemming die u kiest! Van stedentrip met een vriend(in) tot een weekendje strand met uw geliefde. Kortom, voor elk wat wils! Ga naar www.opreismetuwkrant.nl voor meer informatie en een uitgebreid overzicht van deelnemende hotels. Wilt u er eens heerlijk tussenuit met partner of vriend(in)? Dan is deze actie zeker iets voor u! De PZC heeft voor u namelijk 39 uitstekende hotels geselecteerd. Daar kunt u een jaar lang boeken voor slechts 30,- per nacht, per persoon, inclusief ontbijt. Op deze pagina worden 6 van de 39 hotels getoond. Beschikbaarheid: geldig van zondag t/m donderdag op basis van beschikbaarheid, met uitzondering van feest dagen. Niet geldig tussen 20 juli tot 20 augustus 2007 De prijs van 30,- per persoon per nacht is gebaseerd op een bezetting van 2 personen per kamer. Dit kan een kamer zijn met een tweepersoonsbed of een kamer met twee losse bedden. U kunt uw voorkeur bij uw reservering aangeven. Wilt u meerdere nachten in één of meerdere hotels boe ken, dan kunt u meerdere hotelvouchers bestellen. In principe hebben de hotels voldoende kamers beschik baar. Op populaire data kan het echter voorkomen dat een hotel volgeboekt is. Om teleurstelling te voorkomen raden wij u aan tijdig te reserveren. In het geval dat een hotel volgeboekt is, wordt gezocht naar alternatieven. Naast de in Nederland verplichte toeristenbelasting (meestal ongeveer 1,- per overnachting) is er geen sprake van andere kosten. De hotelvoucher is niet persoonsgebonden en geldig tot 1 jaar na de afgiftedatum. U kunt de vouchers gebruiken voor opeenvolgende nachten in 1 hotel of voor verschillende nachten in ver schillende hotels. Enige voorwaarde is dat u per nacht/per kamer 1 voucher afgeeft om tegen deze voordeelprijs te kunnen overnachten. Voor vragen en meer informatie gaat u naar www.opreismetuwkrant.nl. U kunt ook tijdens kantoor uren contact opnemen met 0117-420809. U kunt ook een e-mail sturen naar hotelactie@wegener.nl Wilt u er eens tussenuit met partner of vriend(in)? Met de hotelvoucher verblijft u met 2 personen, voor slechts 30 euro per persoon per nacht, in uitstekende hotels. Lees hieronder hoe u gebruik kunt maken van dit fantastische aanbod. Bij besteling van 3 hotelvouchers, ontvangt u er 1 extra gratis bij t.w.v. €10,-! U kunt op 3 manieren een hotelvoucher aanvragen, waarna u het hotel van uw keuze zelf kunt boeken. Ga naar www.opreismetuwkrant.nl en vul het bestelformulier in. Stuur een e-mail naar hotelaaie@wegener.nl Stuur de bon uit deze pagina op. 1Stort gelijktijdig met uw aanvraag een voorschot van €10,- per voucher 1 overnachting voor 2 personen) op rekeningnummer 4436448 t.n.v. Partners Promotions Wegener met de vermelding 'hotelactie'. 2. De hotelvoucher wordt binnen 10 werkdagen na ontvangst van uw betaling toegestuurd met daarbij informatie over deelnemende hotels. 3. U kunt zelf reserveren in een door u gekozen hotel. Bij uw reservering krijgt u het reserveringsnummer. Dit nummer vult u in op de hotelvoucher. De hotel voucher bestaat uit 2 delen waarvan u er één dient op te sturen naar het hotel en één gedeelte wat u dient af te geven bij uw aankomst in het hotel. 4. U gaat op de gereserveerde datum naar het hotel van uw keuze en geniet van uw overnachting met ontbijt. 5. Het nog openstaande bedrag van 50,- (=1 overnachting voor 2 personen) betaalt u recht streeks aan het hotel aan het einde van uw verblijf. LET OP: Bestel snel, de vouchers worden binnen 5 werkdagen na uw betaling toegestuurd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50