die blijft in de grond zitten wtö&mEss Strandtent Vlissingen muzikaal uit de as i - J Huurdersvereniging waarschuwt voor onwettige huurverhoging E C R Enercon Vakantieprogramma Terra Maris verwennerij Wij geven u de helft cadeau! Jf 4% jji i mm gm PZC Woensdag 2 mei 2007 2 7 ■v-Y«jnr- -■■■■- s - --ïü&'i, Volkstuinder David Willemse uit Middelburg krijgt zijn prei moeilijk uit de grond. „De wortels zitten zo diep, dat er flink wat spitwerk nodig is om de prei eruit te krijgen." foto Ruben Oreel Nu bntsfittnnen studeren en straks goed presteren op je eindexamen? Slimme studenten kiezen voor meer 'energie' en 'concentratie' met Enercon De examens komen er weer aan. Dat berekent dar je nu druk bezig bent om een enorme hoop kennis in je hoofd op te slaan. Dat vraagt om een scherp geheugen, sterk concentratievermogen en flinke dosis geestelijke en licha melijke energie. Slimme studenten kiezen in deze periode dan ook voor Enercon van Vitafytea. Dit is immers een slimme combinatie van een ieerpil' en een 'energiepil boordevol energie www.vitafytca.com en concentratie Dé duo-formule voor studenten: oostkapelle - Natuur- en land schapmuseum Terra Maris te Oost- kapelle biedt verschillende activi teiten tijdens de meivakantie aan. Vandaag is er een rondleiding door de landschapstuin met de tuinman, morgen kunnen kinde ren met schepnetjes het water gaan onderzoeken, vrijdag wordt er langs het strand naar aanspoel sels gezocht en op zaterdag is er een rit met een paardetram. Zon dag vindt een rondleiding plaats door natuurgebied De. Manteling. Voor meer info, reserveringen en tijden, bel 0118-582620. middelburg - De Huurdersvereni- ging Middelburg (HVM) vraagt huurders attent te zijn op de jaar lijkse huurverhoging. Die mag in de meeste gevallen niet hoger zijn dan 1,1 procent. „We zijn er een beetje bang voor dat vooral particuliere verhuurders zich niet aan de afspraken hou den", zegt A. de Vries van de HVM. „Vooral omdat het er eind vorig jaar nog heel anders uit zag." bij nader inzien 'Drankrijder botst op geparkeerde auto's', was de kop boven een be richt in de PZC van afgelopen za terdag. Die kop dekte de lading niet. In Zoutelande was wel een auto mobilist tegen twee geparkeerde auto's gereden. Van drankgebruik was echter geen sprake. Dat is ook door de politie niet zo gemeld aan de media. De huur van woningen met een kale huur onder de 615 euro mag per 1 juli met niet meer dan 1,1 pro cent stijgen. Het voorstel tot huur verhoging van de verhuurder moet inmiddels bij de huurders binnen zijn. Bezwaar maken tegen de huurver hoging is eenvoudig, stelt De Vries. „Je moet alleen een formu lier invullen. Die liggen bij ons op kantoor." Benefietfestival helpt Panta Rhei aan podiumapparatuur. door Henk Postma vlissingen - Niet eerder bracht een brand in het Vlissingse zoveel muzikanten op de been. Negen bands en een discoshow staan klaar om het uit de as verrijzende strandpaviljoen Panta Rhei aan po diumapparatuur te helpen. Het benefietfestival komende zon dag in het Arsenaaltheater moet er voor zorgen dat de strandtent weer zo snel mogelijk floreert als vrijplaats voor de regionale pop muziek. De bands treden belange loos op. Aan de bezoekers wordt 12,50 euro entree gevraagd. Het kostte de Stichting Vrienden van Panta Rhei niet veel moeite om bands en sponsors enthousiast te krijgen voor het benefietfestival. Nu het publiek nog. Dat kan vanaf 's middags vier uur tot na midder nacht een keur aan muzikanten op de planken verwachten: veel Zeeuwen, maar bijvoorbeeld ook de Friese bluesrockformatie Hen derson, en de metal-punk-pop- groep Spooner uit Alphen aan de Rijn. Het festival opent met twee win naars van de Panta Rhei unplug ged competities: Sonarphonic en daarna Francis Levoy band. Om streeks zes uur treedt Henderson aan, gevolgd door de Vlissingse Ne- derrockformatie El Combo. Om streeks acht uur betreedt Spooner de bühne. Het avondje wordt afgemaakt door The Juke Joints (bluesrock), Mantilla (gitaarrock), The Old firm (folk) en tenslotte De Rocksessie band, met covers van Bowie, Beat les, Doors en andere groten der aarde. Om de opbrengst te verho gen vinden ook loterijen plaats. MIDDELBURG Spaar mee voor 50% korting op vier exclusieve serviezen van Johnson Brothers, één van de merken van Wedgwood. Spaarkaarten kunt u downloaden via onze website www.pzc.nl/spaaractie. U kunt ze ook afhalen bij onze klantenbalie. Met een abonnement spaart u sneller! Bel 0800 -0231231. 7 het alfabet van Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 29