feest voor Oranje Geen oranje franje tijdens Koninginnenacht in Hulst 4 Wij geven u de helft cadeau! z PZC Dinsdag 1 mei 2007 23 Versierde fietsen in Breskens. foto Wim Kooyman Kinderoptocht in de Oranjebuurt in Terneuzen op weg naar de speeltuin. foto Camile Schelstraete Op zoek naar de ballen in het schuimbad in Axel. foto Camile Schelstraete Niet voor Oranjemaar voor de gezelligheid en de muziek naar Hulst. door Cino van den Broecke HULST - Geen oranje zee van men sen, maar normaal uitgaanspu bliek. Een enkeling had de moeite genomen om tijdens de Hulsterse Koninginnenacht een oranje kle dingstuk uit de kast te trekken om iets aan de 'sfeer van het moment' bij te dragen. Maar de meeste 'nachtbezoekers' kwamen voor de optredens op de Grote Markt. Al enkele jaren wordt ook in Hulst, in navolging van Den Haag, Koninginnenacht gehouden. Het plein was om 19.00 uur, toen de Zeeuws-Vlaamse coverband Suck on This begon te spelen, nog niet echt gevuld. Maar de terrassen zaten al lekker vol. Naarmate de avond vorderde druppelden steeds meer mensen de Markt op. De muzikanten van Bad Hair Day, waarbij zangeres An- nemieke met kroontje een opval lende verschijning was, zijn op covergebied van alle markten thuis en warmden het publiek goed op voor The Good, The Bad Bart. Tegen die tijd was een groot deel van het marktplein in bezit geno men door luisteraars en feestgan gers. Het bleef gemoedelijk en ge zellig, maar van een Oranjestem ming was geen sprake. Toen de klok middernacht sloeg was er geen eerbetoon aan de koningin, geen Wilhelmus en geen vreugde vuur. Gewoon Bad Hair Day met een af sluitende set coversongs. Drukte op de Grote Markt tijdens de Koninginnenacht in Hulst. foto Wim Kooyman ti i Spaar mee voor 50% korting op vier exclusieve serviezen van Johnson Brothers, één van de merken van Wedgwood. Spaarkaarten kunt u downloaden via onze website www.pzc.nl/spaaractie. U kunt ze ook afhalen bij onze klantenbalie. Met een abonnement spaart u sneller! Bel 0800-0231231. .ZT f T net alfabet van Zeeland Waterlandkerkje: met vierpersoonsbroek in actie. foto Wim Kooyman Feestende Zeskampers in Zaamslag. foto Camile Schelstraete

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 61