PZC 27 21 29 Oud Canadese filmers brachten bevrijding Zeeland in beeld Dinsdag 1 mei 2007 Geluid laat zich moeilijk regelen Tip? redgoes@pzc.nl Oranje-peloton rijdt fietser uit Kapeile aan kapelle - De politie is op zoek naar een groepje wielrenners die gistermiddag rond kwart over twaalf bij Vierwegen in Kapelle een 31-jarige fietser omver reed. Het gaat om een groepje van 12 a 13 wielrenners, gekleed in oranje t-shirts. De 31-jarige Kapellenaar viel en zijn arm raakte uit de kom. De groep is gestopt, ze hebben de fiets opgeraapt en zijn verder ge fietst. De politie wil graag in con tact komen met het peloton. Ze kunnen bellen met 0900-8844. Goes introduceert wijk- en dorpportal goes - De gemeente Goes neemt op 8 mei de wijk- en dorpportal www.goesweb.net officieel in ge bruik. Alle wijk- en dorpsinternetpagi na's uit de gemeente worden daar mee met elkaar verbonden. De portaal wordt het vertrekpunt om de websites van de wijken en dor pen te bezoeken. De sites zijn be doeld als digitale pleinen, waar mensen elkaar kunnen ontmoe ten. De site is officieus al in de lucht. Slingerend over de J.A. van de Goeskade goes - Tijdens Koninginnenacht is op de J.A. van de Goeskade in Goes een 42-jarige automobilist uit Yerseke van de weg gehaald voor rijden onder invloed. Hij werd om circa half vijf gister ochtend aangehouden. De man reed slingerend over de doodlopende weg en raakte daar bij de stoep. Hij had vier maal de toegestane hoeveelheid alcohol gedronken en was het spoor totaal bijster. Zijn rijbewijs is ingenomen. Richard Jacobs wint ringrijden Middelburg middelburg - Op het Abdijplein werd gisteren de wedstrijd van de Middelburgse ringrijdersvereni- ging verreden. Het leek er op dat )an Besuijen met de eer ging strij ken, maar doordat hij een ring liet hangen, kwam hij op gelijke hoog te met Richard Jacobs en Marije Schreijenberg. Besuijen miste in de 20e beurt nog een ring, waar door het dagklassement uitge- kampt werd tussen Jacobs en Schreijenberg. Jacobs was daarin de sterkste. ZEEUWSE iSMlSmi Tip? redactie@pzc.nl Wie met een stok loopt is oud, en wie oud is heeft niet het eeuwige leven, weet Moira (3) uit Vlissingen al. Onlangs op het strand bij Dishoek zag Moira een heleboel oude mensen. Die liepen allemaal met stokken. Pa pa zag ze ook. Maar oud waren deze kwieke nordic walkers niet bepaald. „Kijk daar papa", wees Moira. „Hééél veel oude mensen. Die gaan naar de hemel."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 45