familieberichten 24 I Dinsdag 1 mei 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Op maandag 30 april 2007 waren onze ouders, grootouders en overgrootouders Frans Willeboordse en Jans Willeboordse- Wattel 60 jaar getrouwd. Wij hebben dit in familiekring gevierd, namens kinderen, klein- en achterkleinkinderen Door een tragisch ongeval overleed onze neef Rudolf Wij wensen de familie veel sterkte toe Tante Saar en Ome Jan Tante Janny Tante Leny en Ome Ko Jaap en Jeanette Martin en Jeanette Sandra en Bouwdewijn Astrid en Leo Conny Tamara en Jacco Jordan en Cindy Esmeralda en Rob Michael Dagen gaan voorbij zonder jou hier dicht bij mij je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Veel te vroeg ben jij van mij weg gegaan, terwijl ik je nog lang niet kan missen. Jolanda Wolters 23 april 1959 28 april 2007 Middelburg: Yasrnin Wolters Streepje ï'f Twello: Opa en oma Wolters Amsterdam: Lydia Wolters Noura Yasrnin is een herinneringsboek over haar moeder aan het samenstellen. Ze zou het op prijs stellen als u daar een creatieve bijdrage aan wilt leveren, maar niet groter dan één A4 Meanderlaan 320 4537 TR Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 3 mei a.s. om 15.30 uur in Rouwcentrum 'Middelburg', Bui- tenhovelaan 1waarna in besloten kring de crematie zal plaatsvinden. Aansluitend aan de crematie zouden wij het fijn vinden om u, bij terugkomst in het rouwcentrum, te ontmoeten. Tevens is er dan gelegenheid tot condoleren. Jolanda wilde geen bloemen, maar graag een gift aan de ALS Stichting. Hiervoor is een collectebus aanwezig in het rouwcentrum. Dag {olanda Rust nu maar uit na zo een lange en ongelijke strijd. Wij wensen Yasrnin, haar opa en oma en haar Tante Lydia heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Yasrnin voor jou zullen we er altijd zijn. Michelle Dean Joop Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van )olanda Wolters de moeder van Yasrnin Wij hebben bewondering voor de wijze waarop zij, ondanks haar slopende ziekte, tot op het laatste moment een steun voor Yasrnin is geweest. Wij wensen Yasrnin en verdere familie veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Leerlingen, medewerkers en ouders van obs de Vossenburch te Middelburg De zon scheen, de vogels vlogen de bloemen bloeiden en toen werd alles stil. Bedroefd maar dankbaar dat hij voor verder lijden is ge spaard, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom. Frans Oltmans Biddinghuizen: Kees en Cathrien Kalamazoo: Piet en Patti Vlissingen: Matty en Qui Duisburg: Ineke en Jürgen Kats: Els en Wiek Goes: Gees en f Kees Biezelinge: Addy en Jan neven en nichten 27 april 2007 Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten leven. Bedroefd om haar heengaan en dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat heden van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorg zame moeder, schoonmoeder en oma Vina Maria de Ruijsseher echtgenote van Frangois Abraham de Meijer in de leeftijd van 73 jaar. Biervliet: F.A. de Meijer Biervliet: Piet en Irene Deborah en Peter Gideon en Karin Biervliet: Eddij en Annie Thomas 29 april 2007 Schoollaan 24 4521 AD Biervliet Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 3 mei van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Monuta, Roosevelt- laan 6, Temeuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 4 mei om 10.30 uur in cremato rium "Temeuzen", Bellamystraat 28c, Temeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Vina Maria de Meijer-de Ruijsseher Roosendaal: J.S. de Maertelaere-de Meijer Chr. de Maertelaere Kloetinge: A.F. de Meijer in herinnering L.B. de Meijer-Brakke Oostburg: S.J. van der Meulen-de Meijer S.A. van der Meulen Biervliet: A.I. de Meijer A.J. de Meijer-Bezuyen Oostburg: A.J. Zonnevijlle-de Meijer J.I. Zonnevijlle Schiedam: M.C. de Wit-de Meijer R.F.deWit Diepbedroefd delen wij u mee dat de HEERE van onze zijde heeft weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Hendrika Maria (Rika) Walhout-Murre sinds 1975 weduwe van Frans Walhout in de leeftijd van 75 jaar. 's-Gravenpolder: Adri en Ineke Walhout-Verhage Irma en Erik; Rick, Inez Karin en Wilbert; Lars, Daan Frans en Angelique jaap en Helma jan Marnel Borssele: Ina en Johan van den Ende-Walhout Franciska en Albert-Jan; Bart, Inge Marianne Marijke en Jan Erika Ellen Carina Goes: Jan en Cobi Walhout-Mol Frans en Marlies Jacoline Hans en Amra Arno Marinka en Han Johan Timon 's-Gravenpolder: Nely en Jaap Smit-Walhout Peter Francelle en Edwin Janita Marieke en Ard-Jan Arjan Sjacko Lewedorp: Janneke en Bram van Gurp-Walhout Gerrie en Hans Mariska en Mehmet; Jasmijn Sander en Jenny Anita en XVilco Miranda Lydia Eelco Mathilda Dordrecht: Tanneke en André Diepenbroek-Walhout Cariël Aron Aliëtte Goes, 28 april 2007 Correspondentieadres: Magnoliastraat 57A, 4451 DP 's-Gravenpolder fam.walhout@kliksafe.nl - 0113-312440 Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op D.V. woensdag 2 mei van 20.00 tot 21.00 uur in Zorg centrum Rehoboth, Bergweg 1 te Goes. De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. donderdag 3 mei om 14.00 uur in de zaal van Zorgcentrum Rehoboth, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in de kerk van de Gereformeerde Gemeente te Nieuwdorp nog gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, ge lieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Neven en nichten Biervliet, 29 april 2007 Bedroefd geven wij u kennis, dat na een periode van af nemende krachten, door de Heere uit ons midden is weg genomen onze zeer geliefde oudste zus, schoonzus en tante Hendrika Maria Walhout-Murre weduwe van Frans Walhout in de leeftijd van 75 jaar. Sterke de Heere de kinderen en kleinkinderen. Rijssen: Heemskerk: 's-Gravenpolder: Nieuwdorp: Lelystad: Goes: Oud-Beijerland: Melissant: Middelburg: Middelburg, 28 april 2007 Huib Murre Andries Murre janneke Murre-Nijland Gerrit Murre Rie Murre-Schout Marie de Witte-Murre Rinus de Witte Kees Murre (in herinnering Wim Murre )oke Murre-Hollebrandse Henk Murre Ad Louws Tannie de Witte-Murre Gerrit de Witte Cathrien de Kok-Murre Flenk de Kok (in herinnering) )an Murre Ada Murre-Moens Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 26