groot kinderfeest Thuis in... Hypotheken Verzekeringen Pensioenen w De Heverband trad gisteravond op op de Markt in Middelburg. muiltjes uit Egypte, de palestijnen- playstation lijkt. Robbie slaagde er sjaal uit de studententijd en ande re exotische kledingstukken en souvenirs nog eens om en aan te doen. En ze zagen er ook niet te gen op vlak na negen uur in de zelfs in om met twee van de vijf pijlen de roos te raken, maar het was wel de roos van zijn tegenstan der. In Oostkapelle was bijna het hele Ook tal van ouderen grijpen de kans om verkleed in Veere over straat te lopen ochtend een oranjebitter te drin ken. Twee wel erg koningsgezinde inwoners van Veere dronken er zelfs drie achter elkaar. „Lekker- rr-toch." In Serooskerke bleek maar weer eens dat pijl-en-boog-schieten minder makkelijk is dan het op de dorp te vinden op het voetbalveld. Maar ook tal van oud-inwoners waren teruggekomen omdat ze Ko ninginnedag daar aan de kust zo'n leuk feest vinden. Leuker dan Mid delburg, aldus moeder Myra. Haar beide dochters vermaakten zich daar in Oostkapelle opperbest. Lopen op een paal met veren valt nog niet mee, zo bleek gisteren in Gapin- ge- Haar man ook. Dat zijn voetbal club afgelopen weekeinde degra deerde, deed aan zijn lol niets af In Domburg mengden oranjevier- ders en toeristen alsof het de ge woonste zaak van de wereld was. Geen toerist keek ogenschijnlijk vreemd op op het moment dat hij voor de zoveelste keer werd gecon fronteerd met kinderen die gehuld waren in de kleur van een beken de voetbaltegenstander. In Westka- pelle was het ook een drukte van belang op de markt. Daar scheur den kinderen met trapskelters rond en probeerden de snelste tijd neer te zetten. Een moeder keek vertederd toe en concludeerde dat haar zoon, naast de Formule 1, ook nog maar een andere hobby moest zoeken. In de middaguren waren overal op Walcheren activiteiten voor de oudere jeugd, 's Avonds volgden veelal concerten of werd op een andere manier iets met muziek en dans gedaan. Zo was de Middel burgse Markt gisteravond afgela den vol met mensen die luister den naar de optredens van de He- verband, Marcha en de Gibson Brothers. Ook op Koninginnedag moesten de koeien gewoon gemolken worden in Ga- pinge. Stationsstraat 2-4, 4331 JB Middelburg Tel.: 0118 - 615151 www.donrisicobeheer.nl Spaar mee voor 50% korting op vier exclusieve serviezen van Johnson Brothers, één van de merken van Wedgwood. Spaarkaarten kunt u downloaden via onze website www.pzc.nl/spaaractie. kunt ze ook afhalen bij onze klantenbalie. Met een abonnement spaart u sneller! Bel 0800-0231231. het alfabet van Zeeland RISICOBEHEER

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 25