Inloopochtend peuterspeelzalen Oud Geluid laat zich moeilijk regelen Nieuwsbrief politie valt in de smaak VUSSINGEN - Tal van teamchefs wil len in navolging van het Vlissingse politiekorps ook via een internet- nieuwsbrief communiceren met de inwoners van hun gemeente. De Vlissingse nieuwsbrief slaat zeer goed aan bij de inwoners. De politie Zeeland wil echter niet overhaast overal nieuwsbrieven uit geven. Eerst wacht de korpsleiding af of de Vlissingse editie van deze E-nieuwsbrief succesvol blijft. pagina 25: Vlissingse E-brief Avondvierdaagse in Vlissingen VUSSINGEN - Wandelsportvereni ging De Vrolijke Tippelaars uit Vlis singen houdt van maandag 7 tot en met donderdag 10 mei de avondvierdaagse. Er kan per avond vijf of tien kilo meter worden afgelegd. De deelne mers die kiezen voor de langste af stand starten om 18.00 uur bij het Baskenburgplein. Een half uur la ter vertrekken de lopers die wat minder kilometers willen maken. Alleen de donderdag vertrekken die ook om 18.00 uur. MIDDELBURG - Kinderopvang Wal cheren houdt woensdag 9 mei en 6 juni inloopochtenden in alle peu terspeelzalen. Kinderen en hun ouders kunnen die beide dagen kennismaken met een peuterspeel zaal. Tussen 09.30 en 11.00 uur staan leidsters klaar om bezoekers te ontvangen en wegwijs te ma ken. ^.hurenopwalchereruil zoeken, vinders... reacmaM j wÊBtÊSSHKÊÊÊÊÊÊ/BSBBtÊIBÊ' ZEEUWS Tip? redactie@pzc.nl Wie met een stok loopt is oud, en wie oud is heeft niet het eeuwige leven, weet Moira (3) uit Vlissingen al. Onlangs op het strand bij Dishoek zag Moira een heleboel oude mensen. Die liepen allemaal met stokken. Pa pa zag ze ook. Maar oud waren deze kwieke nordic walkers niet bepaald. „Kijk daar papa", wees Moira. „Hééél veel oude mensen. Die gaan naar de hemel."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 23