T Zoek, Vind... flensen inq.nl Familieberichten Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 10 I Maandag 30 april 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl ■'w W M. Algemene kennisgeving Kort was je tijd, groot was je vriendelijkheid. Opgewekt en spontaan ben je van ons heengegaan. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze zoon, broer en kleinzoon Geert Nico Vivian Buyck 9 juli 1986 t 27 april 2007 Eede: Emile en Miriam Buyck-Heijman zijn ouders RotterdamBart en Marjolein Enschede: Sofie zijn broer en zus Aardenburg: Paula Buyck-Coppens zijn oma De families Buyck en Heijman 4529 PZ Eede, 27 april 2007 Verlorendorpweg 9 Een speciaal woord van dank aan het team dat de laatste jaren voor hem heeft gezorgd. De crematieplechtigheid waartoe u vriendelijk wordt uit genodigd zal plaatshebben op woensdag 2 mei 2007 om 10.00 uur in crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te con doleren. Samenkomst aan het crematorium. Er is gelegenheid een laatste groet aan Geert te brengen op dinsdag 1 mei om 19.00 uur in het mortuarium te Eede. Begrafenis en crematieverzorging van Bellegem Na een korte strijd tegen een slopende ziekte heeft hij met al zijn levenslust en wilskracht dit niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten delen, hebben we met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn broer en onze oom Maurice Verwulst Aardenburg 31 augustus 1947 t Oostburg 28 april 2007 Aardenburg Lucres Verwulst Oostburg Maureen en Eric de Rijcke Car lijn Manon Limmen Dominique en Erik van Deursen Rik Michelle Eede, 28 april 2007 Mgr. de Backerestraat 114529 GR Eede Correspondentieadres: Hoogstraat 13a 4527 GK Aardenburg De Eucharistieviering zal plaatsvinden op donderdag 3 mei 2007 om 10.30 uur in de parochiekerk van H. Maria Hemelvaart te Aardenburg. Na de viering is er achter in de kerk gelegenheid om de familie te condoleren. Daarna zal Maurice in besloten kring gecremeerd worden. De familie komt om 10.15 uur samen bij de kerk. Lieve Nonkel Lieve Maurice Waar ben je naartoe? Kun je nou nooit meer zien wat ik doe? Ook al ben je nu een ster, ik zal je alles laten zien al is het van heel ver Carlijn, Frederik, Rik, Manon, Michelle, Roderik Wij vinden geen woorden om het te zeggen hoe wij Maurice zullen missen. Het diepste gevoel is moeilijk uit te leggen, het hart spreekt een niet uit te spreken taal.. Groot is de leegte die jij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Jouw liefde zal altijd bij ons blijven. Theo en Annie Nicole en Jos, Carsten Karin en Miel, Frederik en Roderick Sandra, Laurens, Mathias, Cédric Van Overloop BV Aardenburgse Taxicentrale BV En medewerkers Tot ons groot verdriet is na 29 trouwe dienstjaren, na een kort ziekbed overleden Maurice Verwulst Hij had zijn toekomst zo anders voorgesteld. Nog een half jaar werken, dan van zijn welverdiende rust genieten. Maurice, we gaan je heel erg missen. Transport Firma C.W. Beeke Adrie en Annie Kees en Jannie Schoondijke, 28-04-2007 Verdrietig zijn wij om het verlies van onze collega Maurice Wij wensen de familie veel sterkte toe! Eric Riny en Emmy Cornie en Marianne Rudy Frans en Marijke Rudy en Sylvia Marc en Anita Cris en Angeline Stefan Schoondijke, 28-04-2007 wa Ongelooflijk maar waar "onze" Maurice is er niet meer. We zullen je missen! Cornie en Marianne, Eline, Stephanie, Mariëlle Marga en Werner, Luka Arjan Cris en Angeline, Q? Stefan Schoondijke, 28-04-2007 Laat het ja, dat gij zegt ja zijn, en het neen, neen; Wat daar bovenuit gaat, is uit den bozen. Matteüs 537 Plotseling uit dit leven weggenomen. Groot verdriet en gemis, nu onze lieve, geweldige vader, schoonvader en opa hier niet meer is Joannes Verbeem weduwnaar van Dina Cornelia Bal Goes, 2 februari 1941 t Goes, 27 april 2007 Goes: D.C. Verbeem-Bal t Houston: Diana Floris-Verbeem Frans Floris Zefanja, Rebecca, Sarah Rijswijk: Christiane Verbeem t Goes: Daniëlle Verbeem Bert Heijnen Correspondentieadres: Naereboutstraat 39 4461 GR Goes Onze vader en opa is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, alwaar geen bezoek. Op woensdag 2 mei om 14.00 uur zal er in de aula van "Monuta" op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes, de afscheidsdienst gehouden worden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op boven genoemde begraafplaats. Na de begrafenis is er in bovengenoemde aula gelegenheid tot condoleren. Een man uit duizenden, zo lief en zacht. Dat het zo moest eindigen, wie had dat verwacht. Zo veel strijd, zoveel kracht, keer op keer. Maar helaas je lijf wilde niet meer. Het is goed, je mag nu gaan. In ons hart blijf je altijd bestaan. Met groot verdriet, maar ook in diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en toffe opa Klaas van der Velde in de leeftijd van 67 jaar. Wil Blommers Petra en Berry Robin Corine en Alex Lucas Amanda en Edwin Jeffrey Nick en Iris Carla en Arnold Nick, Tim Jacco en Cynthia Donny, Joëlle Goes, 28 april 2007 Sint Anthoniesdam 8 4301 HLZierikzee Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in de zaal van de Christelijk Gereformeerde Kerk, Zevengetijde- straat 11 te Zierikzee op woensdag 2 mei van 19.30-20.00 uur. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaats vinden op donderdag 3 mei om 13.00 uur in Crematorium Rotterdam, Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10