Niet zomaar een baan? 1 Banen www.werkenbijhetrijk.nl Werken bij het Rijk Als je verder denkt 1 Watertechnologie b fte] www.hz.nl Hogeschool Zeeland 8 Zaterdag 28 april 2007 PZC Kijk ook op Q JobTrack.nl Werk je bij het Rijk, dan werk je aan Nederland. Het Rijk is de verzamel naam voor alle ministeries en tientallen diensten en onderdelen, verspreid over het hele land. Daar werken zo'n 120.000 mensen aan maatschappelijk belangrijke vraagstukken en de uitvoering van uiteenlopende projecten. Van ouderenzorg en kinderopvang tot asielzoekers. Van voedselveiligheid en Europese regelgeving tot belastinghervormingen. Zaken die ons alle maal raken. Dat maakt het werken bij het Rijk zo bijzonder. Denk je ver der en wil je verder? Kijk dan of deze vacature iets voor je is. Of ga naar www.werkenbijhetrijk.nl voor meer informatie en alle andere banen met inhoud. Maintenance-engineer (mechanica airframe) Defensie Materieel Organisatie, afdeling Jacht- en Lesvliegtuigen, Woensdrecht Opleiding: Hbo vliegtuigbouwkunde of werktuig bouwkunde. Ervaring met projectmanagement. Salarisindicatie: Brutomaandsalaris maximaal 3.213,- bij een 38-urige werkweek. Wij zorgen voor het Defensiematerieel gedurende de gehele levensduur: van de aankoop, het groot onderhoud tot de afstoting. Jij werkt op de vliegba sis Woensdrecht aan het beheer en onderhoud van de mechanica van airframes. Je categoriseert storingen, optimaliseert systemen, stelt wijzigingen of alternatieven voor en begeleidt technische modificatieprogramma's. Info: www.werkenbijhetrijk.nl/DEF07146-PZ Vaar het Lectoraat Integrale Innovatie zoeken wij een Lectoraten Lectoraten bij hogescholen zijn onder andere bedoeld om docenten de gelegenheid te geven zich te ontwikkelen in het vakgebied, zich verder te bekwamen in onderzoek en de relatie met de beroepspraktijk te verstevigen. Achtergrond onderzoeksopdracht Waterbedrijf Evides en de Hogeschool Zeeland zijn een meerjarige samenwerking overeengekomen op het gebied van watertechnologie (drinkwater, industriewater en afvalwaterbehandeling). De samenwerking betreft zowel onderwijs als onderzoek. Het onderzoek is de eerste drie jaar gericht op kwaliteitsverhoging van de ionenwisselaar. Het onderzoek zal plaatsvinden aan een pilot-installatie die parallel zal draaien aan de bestaande installatie. Het onderzoek speelt zich af op de terreinen van Engineering, Applied Science en Watermanagement en wordt uitgevoerd onder verantwoordelijkheid van de lectoraten. Wij vragen een docent met brede interesse in water-technologie en affiniteit tot onderzoek; een teamplayer die in staat is de brug te slaan tussen de beroepspraktijk, de lectoraten en het onderwijs en samen te werken met studenten en professionals; een docent met projectleiderskwaliteiten die bereid is zich verder te bekwamen in het leiden van multidisciplinair onderzoek; eventuele interesse voor een promotietraject is een pré. Taken docentfonderzoeker) het in overleg met Evides en andere disciplines bij de Hogeschool Zeeland opzetten van een onderzoekprogramma; het zowel proceschemisch als procestechnisch leiding geven aan het onderzoek; het inhuren van eventueel benodigde specifieke deskundigheid; een koppeling leggen naar het onderwijs door het inzetten van studenten (stages, afstuderen, onderzoeksprojecten) van de Hogeschool Zeeland, het organiseren van excursies, het geven van presentaties en het in aanleveren van onderwijsmateriaal; participeren in de minor watertechnologie. Wij bieden De aanstelling vindt plaats voor een tijdelijke periode van 3 jaar. Bij succesvol functioneren en meerjarige projectmogelijkheden is er een perspectief voor een vaste aanstelling. Afhankelijk van persoonlijke kwaliteiten en werkervaring vindt inschaling plaats conform CAO-HBO schaal 11 of 12. Sollicitatieprocedure Uw sollicitatiebrief kunt u voor 12 mei a.s. richten aan Hogeschool Zeeland, dienst PEtOO, Postbus 364, 4380 AJ, Vlissingen Nadere informatie: Meer informatie over de functie kunt u verkrijgen bij de heer W. Brouwer, lector integrale Innovatie, tel. 0118-489257 en op onze webiste: www.hz.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 92