W/hCf* Wietemaker bv SECRETARESSE SECRETARESSE CAI-Technicus 6 Zaterdag 28 april 2007 PZC Kijk ook op QJobTrack.nl Van der Biltplein 4, 4451 AC Heinkenszand. tel: 0113-396400, www.renbwonen.nl e-mail info@renbwonen.nl Wij zijn op zoek naar een: voor 38 uren per week gedurende de periode vanaf 1 augustus tot en met 30 november 2007 Hoogstraat 16 4331 KR Middelburg Moeliker Platteeuw Advocaten heeft in 2006 haar kantoor gevestigd in een monumentaal pand aan de Hoogstraat in Middelburg. In de Raad van Commissarissen is door het vertrek van één van de leden een vacature ontstaan. Om die reden zijn we op zoek naar een nieuwe, ondernemende, Commissaris m/v lid van de Raad van Commissarissen van R&B Wonen De RvC vraagt een aantoonbare binding met het werkgebied en sociaal-maatschappelijke betrok kenheid. Hij/zij heeft ervaring op het gebied van bestuur of toezicht en heeft de beschikking over een netwerk. Daarnaast is het een pre wanneer er basiskennis van volkshuisvesting, inzicht in ver houdingen en ontwikkelingen binnen woningcorporaties, gemeenten en gezondheidszorg aanwezig is. De RvC zoekt een ondernemende kandidaat met minimaal een HBO+ werk- en denkniveau. Hij/zij heeft affiniteit met het werkveld van woningcorporaties. Daarnaast is er kennis van en ervaring met beleidsondersteuning. De commissaris is kwaliteitsbewust en heeft goede sociale en communicatie ve vaardigheden. Er is een passende vergoedingsregeling van toepassing. Belangstelling Dan verzoeken wij u dit voor 10 mei 2007 kenbaar te maken via een sollicitatiebrief met uitgebreide CV aan R&B Wonen t.a.v. de Raad van Commissarissen, Postbus 30, 4450 AA Heinkenszand. Vrouwen worden expliciet uitgenodigd te solliciteren. U kunt ook reageren via de e-mail: info@renbwonen.nl. Indien u geïnteresseerd bent kan informatie worden opgevraagd bij de heer John van der Steen, voorzitter van de Raad van Commissarissen, telefoon 06-53133288. en een voor 24 uren per week vanaf 1 december 2007. Kandidaten die belangstelling hebben voor beide functies worden uitdrukkelijk uitgeno digd te reflecteren. De vereisten voor deze functies zijn: - een voltooide functiegerichte opleiding; - uitstekende beheersing van de Nederlandse taal; - een dienstverlenende instelling; - bereidheid om incidenteel extra uren te werken; Ervaring in een vergelijkbare functie strekt tot aanbeveling. Sollicitatiebrieven voorzien van een curriculum vitae kunnen binnen 14 dagen na heden worden gericht aan Moeliker Platteeuw Advocaten t.a.v. mr. J.A. Platteeuw, Postbus 1, 4330 AA Middelburg, bij wie ook telefonische informatie over de genoemde functies ver kregen kan worden. DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. De divisie Infra zorgt voor aanleg, beheer en onderhoud van de verschillende netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. Binnen deze afdeling, met verzorgingsgebied Walcheren (Regio West), bestaat de vacature voor een fulltime CAI-technicus. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Aanleggen en onderhouden van Centrale Antenne-inrichtingen (plaatsen, installeren en inregelen van CAI-componenten). - Verzorgen van de signaalbehandeling en het signaaltransport. - Uitvoeren van preventief en correctief onderhoud om storingsvrije verbindingen te behouden. - Uitvoeren van testpracedures om de capaciteit van het net te bepalen. - Oplossen van storingen, waarbij de storingsanalyse een belangrijke rol speelt. - Oplossen van storingen in digitale televisie en het retourverkeer (Internet, Telefonie). Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Mts-opleiding, (richting E of studerend hiervoor en cursus TCAI.i is een pre). - Goede communicatieve vaardigheden. - In staat om ordelijk, systematisch en gedisciplineerd te werken. - Stressbestendig. - Bereidheid om storingswachtdiensten te lopen. - Klantgerichte instelling. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daartegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Theo van Waarden, teamleider Servicedienst, telefoonnummer (0113) 88 4177- I Wielemaker B.V. is een dynamisch familiebe- i drijf, waarin bijna 70 medewerkers werk- zaam zijn. De dienstverlening van dit allround transportbedrijf is primair gericht op bedrijven en organisaties in de provincie Transport-Lifting Containerservices Afvaiiogistiek Zeeland en reikt tot ver over de landsgrenzen. Voor spoedige indiensttreding worden sollicitanten opgeroepen voor de volgende functies: CHAUFFEUR INTERNATIONAAL VERVOER Voornamelijk Frankrijk en Duitsland, trekker-oplegger. CHAUFFEUR AUTOLAADKRAANMACHINIST Voornamelijk regionaal, autolaadkraan 18 ton/meter. Medewerkers hebben frequent contact met opdrachtgevers, daarom wordt verwacht dat kandidaten representatief zijn, beschikken over goede contactuele eigenschappen en in verband met de directe inzetbaarheid, ruime ervaring hebben in soortgelijk werk. Geboden wordt: een prettige werksfeer, uitstekend materiaal en een beloning volgens de CAO voor het Beroepsgoederenvervoer over de weg. Heeft u belangstelling? Stuur dan uw sollicitatie met curriculum vitae vóór 9 mei a.s. aan: Wielemaker B.V. Postbus 8117 4330 EC Middelburg of: info@wielemaker,nl Kijk voor meer informatie op www.wielemaker.nl of neem contact op met K. Wielemaker (0118) 65 65 67. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld, Wij zijn een succesvolle toonaangevende producent van bevestigings- en geluiddempingssystemen voor de technische uitrusting van gebouwen. Müpro Nederland B.V. Heerlenersteenweg 113 Postbus 3014 6460 HA Kerkrade Tel.: 045-5421166 www.muepro.com Müpro produceert en verkoopt wereldwijd technisch hoogstaande bevestigings- en geluiddempingssystemen voor de technische installatie in gebouwen. Müpro heeft een zeer commerciële maar eerlijke marktbenadering waarbij het belang van de klant voorop staat. Klanten van Müpro zijn alle soorten installatiebedrijven en ingenieursbureaus, van groot tot klein. Omdat steeds meer klanten de kwaliteit van Müpro waarderen, zijn wij op zoek naar een zeer gedreven (m/v) Vertegenwoordiger voor de regio Zeeland-Westelijk Noord Brabant Commerciële topper met technische affiniteit Je opdracht: je werkgebied wordt de regio waarin je woonachtig bent. Je bent binnen je regio verantwoordelijk voor alle commerciële activiteiten en eerstelijns klantcontacten. Je bezoekt pro-actief nieuwe klanten en weet hen over de streep te trekken. Je onderhoudt daarnaast intensief relaties met verschillende soorten contactpersonen op alle niveaus, van inkoper tot ingenieur, van directeur-eigenaar tot monteur. Door het stellen van de juiste vragen ben je in staat je klant de juiste Müpro oplossing te adviseren voor zijn bevestigingsvraagstuk. Daarom ben jij: een topverkoper die verder gaat dan alleen maar dozen schuiven. Je behaalt resultaat door met je klant mee te werken om uiteindelijk het verkoopgesprek met een opdracht af te sluiten. Je hebt aantoonbare commerciële ervaring en hebt affiniteit met techniek, bij voorkeur in de installatie sector. Minimaal MBO-opleidingsniveau.Je woont in je regio en werkt van huis uit en kunt daarom zelfstandig je eigen werkzaamheden plannen en uit-voeren. Het aanbod: na een gedegen inwerkperiode ga je aan de slag met het opbouwen van je eigen relatienetwerk. Hiervoor krijg je alle medewerking in de vorm van coaching on the job, opleiding, auto, lap top, GSM, etc. Het basissalaris is afhankelijk van je leeftijd en ervaring en kent een aanzienlijke variabele toeslag, afhankelijk van je omzet. Müpro biedt je sterke technische, commerciële en administratieve ondersteuning en de eigen productiefaciliteiten in Duitsland staan garant voor kwaliteit en continuïteit. Ben jij deze commerciële topper? Schrijf dan binnen 14 dagen een korte brief met uitgebreid C.V. en salarisindicatie naar het hiernaast vermelde adres, of stuur een e-mail aan: rosita.meijers@muepro.nl. Voor meer informatie bel je met Rosita Meijers 045-5669101 of kijk je op www.muepro.com DELTA N.V. Postbus 501,8 1,1,30 KA Middelburg T: (0118) 88 20 00 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van deze advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van de backoffice van de afdeling HRM. Wij geven de voorkeur aan solliciteren per e-mail.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 90