De Vlieger ''amilieberiehten Ad Wisse Kloetingseweg 10 Uitvaartverzorging 4462 ba Goes 34 i Zaterdag 27 april 2007 PZC sd Donderdagavond is, in verpleeghuis 'Ter Valcke' te Goes, vredig ingeslapen onze vader, schoonvader en opa [an Boonman weduwnaar van Apolonia Vermue sinds 1 juli 1996 Wolphaartsdijk, 9 juli 1925 Goes, 26 april 2007 Goes: Ria Looij-Boonman Jos Looij Erwin Patrick Wolphaartsdijk: Bert Boonman Leiderdorp: Carla Courtin-Boonman Jacques Courtin Chantal Rémon Correspondentieadres: Middelburgsestraat 68 4461 EK Goes De Uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 1 mei om 14.00 uur in de parochie kerk van de H. Eligius, Burg. Lewestraat 11 te Lewedorp. Voorafgaand aan deze dienst is ervan 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de parochiezaal. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K.- Kerkhof te Lewedorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in dorpshuis 'De Zandlööper', Zandkreekstraat 33 te Lewedorp. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Jan Boonman Familie Boonman neven en nichten april 2007 Ik zie een poort wijd open staan waardoor het licht komt stromen van 't kruis waar 'k vrijelijk heen mag gaan om vrede te bekomen. Diep bedroefd maar dankbaar dat aan een zeer moeizaam doorleefde periode een einde is gekomen geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve, zeer zorgzame vrouw Cornelia Elisabeth Maria Dingemanse-Lauret in de leeftijd van 83 jaar. C. Dingemanse Goes, 26 april 2007, Ter Valcke Correspondentieadres: Kastanjestraat 2914462 VD Goes De Eucharistieviering waarbij u wordt uitgenodigd zal gehouden worden op dinsdag 1 mei om 10:30 uur in de parochie van de H. Maria Magdalenakerk, Zusterstraat 4 te Goes. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 12:00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren "en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Een welgemeend woord van dank en respect wil ik doen uitgaan naar het verplegend en verzorgend personeel van het verpleeghuis Ter Valcke, kamer 4-07 voor de liefdevolle verzorging die zij zo lange tijd mocht ervaren. Eenieder die geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Condoleances bij voorkeur schriftelijk. Liever geen bezoek aan huis. UITVAARTZORG UITVA ARTLEIOERS Jos Sijrier en Jaco Steijn SCHOUWEN-DUIVELAND Telefoon 0111-402000 (dag en nacht bereikbaar) "Ik ben met ulieden al de dagen", Mattheiis 28:20 Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze sterke, strijdbare vader en opa Willem Brouwer weduwnaar van Neeltje de Bruine Veere 14 oktober 1922 t Middelburg 26 april 2007 Domburg: Maria Brouwer Reindert Luitwieler Mariecke Anna-Maria, Jaap Vlissingen: Mieke Willeboordse-Brouwer Adrie Willeboordse Elisabeth Jasper, Alysha Sarah, Minnah, Dunja Marleen en Pieter Middelburg: Liesbeth van Iwaarden-Brouwer Centinus van Iwaarden Kim en Douwe, Sofie, Mees Joris Steven en Patrice, Esmee, Swen Thomas Middelburg, 26 april 2007 Briandlaan 4,4334 GP Pa ligt thuis opgebaard; alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst waarvoor u wordt uitgenodigd zal ge houden worden op dinsdag 1 mei om 11.00 uur in de aula op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben. Na de begrafenis is voor alle aanwezigen gelegenheid om de familie te condoleren in Hotel Arneville, Buitenrust straat 22 te Middelburg. Als wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Glimlach als je aan me denkt. Verdrietig, maar tevens opgelucht dat zij na een moeilijke laatste tijd nu rust heeft gevonden, delen wij u mede dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over- oma Catharina Geerarda Schetters-van Kalmthout weduwe van Petrus Johannes Schetters Goes, 28 augustus 1916 Goes, 27 april 2007 Onze dank gaat uit naar diegenen die haar verzorgd hebben. Geldrop: Kees en Cissy Schetters-Hommersom Peter Bart Maaike Grijpskerke: Annelies en Boudewijn Koole-Schetters Sander Charlotte en Robert Geldrop: Dimph en Danny Dings-Schetters Debby en Ad, Giulia Jasper en Linda, Joy Correspondentieadres: Poppedamseweg 4 4364 SL Grijpskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 1 mei van 19.00 tot 19.30 uur in zorgcentrum Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal wor- j den gehouden om 11.00 uur in de parochiekerk van de I H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes, waarna aansluitend om 13.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Haven dijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condo leren en samenzijn in de condoleanceruimte van het crema torium. Met droefheid ontvingen wij het bericht van het over lijden van onze lieve broer, zwager en oom Willem Brouwer op de leeftijd van 84 jaar. Sterke de HEERE zijn kinderen en kleinkinderen en allen die hem hebben liefgehad. Broers en zussen, neven en nichten Brouwer Middelburg, 26 april 2007 Wij zijn zeer geraakt door het overlijden van Meneer Brouwer Met respect en waardering zullen wij aan hem blijven denken. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Familie A.M.P. van Velzen Middelburg, 26 april 2007 Met droefheid geven wij kennis dat na een periode van afnemende krachten is overleden onze geliefde schoonzus en tante Leuntje van der Endt echtgenote van Marinus van Stee J. van Stee A. Minnaard-van Stee J. Minnaard W. Polak-van Stee G. Polak M. Kosten-van Stee J. Kosten Neven en nichten Yerseke, 25 april 2007 bachweg 2 j middelburg tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl Tel. 0113 -25 99 66 info@uitvaartwisse.nl Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Groot haar zorgzaamheid en liefde voor allen die haar dierbaar waren. Bedroefd, maar dankbaar dat het mogelijk was dat ze 92 jaar in haar eigen huisje kon wonen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zeer zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oma Zeeland Johanna Lena Sinits-van der Linde sinds 12 mei 1997 weduwe van Leendert Jan Smits 23 februari 1915 27 april 2007 Nijverdal: Jan en Jo Apeldoorn: Jacqueline en Domiek Maran Tessa Meppel: Joyce en Nathalie Dreischor: Riet en Piet Welleweg 1 4315 CH Dreischor Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 2 mei van 13.30 tot 13.50 uur in 'Het Dorpshuis', Mr. P. Mogge- straat 5 te Dreischor. Aansluitend zal een korte overdenking gehouden worden in 'Het Dorpshuis', waarna de begrafenis zal plaatsvinden om plm. 14.30 uur op de Algemene begraafplaats te Drei schor. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd gebouw. Diepbedroefd heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve vriendin Jo Smits-van der Linde Vele uren hebben we in eikaars gezelschap doorgebracht. Daar bewaar ik hele, dierbare herinneringen aan. Ik zal haar erg missen. Tanny Dreischor, 27 april 2007 geboren Aagtekerke, 16 oktober 1913 Bedroefd zijn wij om het verlies van onze unieke moeder, schoonmoeder, oma en gro(o)t(e) oma Suzanna de Nooijer-Kerkhove overleden Vlissingen, 20 april 2007 Tna de Nooijer Marijke en Jeen Visser-de Nooije Jacques de Nooijer f Ernst Voorhoeve kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Trix Terwindtstraat 65 4333 CG Middelburg De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevondei2

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 74