Familieberichten t Uitvaartverzorging n - Ad Wisse 34 Zaterdag 27 april 2007 PZC ZV Achter de tranen bij dit afscheid schuilt de glimlach van de herinnering. Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar goedheid en levensblijheid mochten genieten, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder en oma Lena Schouwenaar weduwe van C. Jongenelen t levenspartner van D.L. de Pree t Goes, 24 juli 1931 Bergen op Zoom, 26 april 2007 Goes: Joke Jack (in herinnering) Corina Goes: Dick en Coby Didi S Wulfaertstraat 12 4461 HS Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 1 mei van 15.45 tot 14.10 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De afscheidsdienst zal worden gehouden om 15.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Moeder hield van bloemen. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. jf Vraag niet waarom, ik kan niet anders schreef jij in je laatste brief. Maar hoe zouden wij niet vragen, we hadden je zo lief Laurentius van Stee echtgenoot van Maria Rijk 30-07-1929 02-04-2007 Mijn lieve man en onze dierbare vader en opa is op 2 april plotseling van ons heengegaan, in de leeftijd van 77 jaar. Lewedorp: Maatje van Stee-Rijk Kerkwen'e: Lia van Stee Sven Björn Lewedorp: Nellie f 's-Heer Arendskerke: Nel van Stee Bert Noteboom Nadja Esther Postweg 33 4456 AB Lewedorp De herdenkingsdienst zal plaatsvinden op woensdag 2 mei om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewe dorp, waarna er gelegenheid is tot condoleren in Verenigings gebouw 'De Zandlööper', Zandkreekstraat 33 te Lewedorp. Indien wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Ik zie een poort wijd open staan waardoor het licht komt stromen van 't kruis waar 'k vrijelijk heen mag gaan om vrede te bekomen. Diep bedroefd maar dankbaar dat aan een zeer moeizaam doorleefde periode een einde is gekomen geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve, zeer zorgzame vrouw Cornelia Elisabeth Maria Dingemanse-Lauret in de leeftijd van 85 jaar. C. Dingemanse Goes, 26 april 2007, Ter Valcke Correspondentieadres: Kastanjestraat 2914462 VD Goes De Eucharistieviering waarbij u wordt uitgenodigd zal gehouden worden op dinsdag 1 mei om 10:30 uur in de parochie van de H. Maria Magdalenakerk, Zusterstraat 4 te Goes. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 12:00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Een welgemeend woord van dank en respect wil ik doen uitgaan naar het verplegend en verzorgend personeel van het verpleeghuis Ter Valcke, kamer 4-07 voor de liefdevolle verzorging die zij zo lange tijd mocht erx'aren. Eenieder die geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Condoleances bij voorkeur schriftelijk. Lie\>ergeen bezoek aan huis. Herinner mij zoals ik was, maar niet in mijn laatste dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dierbare man, onze lieve vader en schoonvader Frans Wieme gedurende vijftig jaar echtgenoot van Frida Wieme-Baillie geboren op 15 oktober 1930 te Hulst overleden op 26 april 2007 te Brugge 1 Jzendijke: Frieda Wieme-Baillie Cadzand: Marc en Eugenie Breskens: Ronald en Monique Familie Wieme Familie Baillie 26 april 2007. Kleine Jonkvrouwstraat 33, 4515 EJ IJzendijke Gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van het Antonius Ziekenhuis te Oostburg op dinsdag 1 mei 2007 om 19.00 uur. De afscheidsdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 2 mei a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te I|- zendijke. Samenkomst voor de familie achter in de kerk. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij namen kennis van het overlijden van de heer F.H.G. Wieme De heer Wieme is jarenlang algemeen directeur geweest van de voormalige Rabobank IJzendijke. Wij wensen zijn vrouw, onze collega's Ronald en Monique en verdere familie veel sterkte. Directie, medewerkers en beheerscolleges Rabobank West-Zeeuws-Vlaanderen Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 'M - l 1 l l m WM - Donderdagavond is, in verpleeghuis 'Ter Valcke' te Goes, vredig ingeslapen onze vader, schoonvader en opa Jan Boonman weduwnaar van Apolonia Vermue sinds 1 juli 1996 Wolphaartsdijk, 9 juli 1925 Goes, 26 april 2007 Goes: Ria Looij-Boonman los Looij Ei-win Patrick Wolphaartsdijk: Bert Boonman Leiderdorp: Carla Courtin-Boonman Jacques Courtin Chantal Rémon Correspondentieadres: Middelburgsestraat 68 4461 EK Goes De Uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 1 mei om 14.00 uur in de parochie kerk van de H. Eligius, Burg. Lewestraat 11 te Lewedorp. Voorafgaand aan deze dienst is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de parochiezaal. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K.- Kerkhof te Lewedorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in dorpshuis 'De Zandlóöper', Zandkreekstraat 33 te Lewedorp. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Jan Boonman Familie Boonman neven en nichten april 20Ö7 "Ik ben met ulieden al de dagenMattheüs 28:20 Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze sterke, strijdbare vader en opa Willem Brouwer weduwnaar van Neeltje de Bruine Veere 14 oktober 1922 t Middelburg 26 april 2007 Domburg: Maria Brouwer Reindert Luitwieler Mariecke Anna-Maria, Jaap Vlissingen: Mieke Willeboordse-Brouwer Adrie Willeboordse Elisabeth jasper, Alysha Sarah, Minnah, Dunja Marleen en Pieter Middelburg: Liesbeth van Iwaarden-Brouwer Centinus van Iwaarden Kim en Douwe, Sofie, Mees Joris Steven en Patrice, Esmee, Swen Thomas Middelburg, 26 april 2007 Briandlaan 4,4334 GP Pa ligt thuis opgebaard; alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst waarvoor u wordt uitgenodigd zal ge houden worden op dinsdag 1 mei om 11.00 uur in de aula op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben. Na de begrafenis is voor alle aanwezigen gelegenheid om de familie te condoleren in Hotel Arneville, Buitenrust straat 22 te Middelburg. Als wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid ontvingen wij het bericht van het over lijden van onze lieve broer, zwager en oom Willem Brouwer op de leeftijd van 84 jaar. Sterke de HEERE zijn kinderen en kleinkinderen en allen die hem hebben liefgehad. Broers en zussen, neven en nichten Brouwer Middelburg, 26 april 2007 Wij zijn zeer geraakt door het overlijden van Meneer Brouwer Met respect en waardering zullen wij aan hem blijven denken. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Familie A.M.P. van Velzen Middelburg, 26 april 2007 Tel. 0113-25 99 66 info@uitvaartwisse.nl Uitvaartverzorging Kloetingseweg 10 4462 BA Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 66