Supermarkt blijft in de binnenstad Zeeland ZONDAG GEOPEND GtoenRijc Koninginnedag geopend! OPEN ZONDAG PZCI29 Brugman Zeeuwse merklap door Geuzen binnengehaald 35 ZEEUWS-VLAANDEREN Jackpot 8,6 miljoen (3 Geste Résidence met zorg Lentemarkt Ciooo wil strategische plek aan Schuttershof Terneuzen niet kwijt. door René van Stee terneuzen - De mogelijke bouw van supermarkten elders in de stad, weerhoudt moederbedrijf Schuitema er niet van weer een Ciooo-winkel in het Schuttershof- gebied in Terneuzen te openen. Dat verklaart woordvoerster Ca- rien de Bas van de grootgrutter. Hoewel Schuitema niet blij is met plannen van concurrenten als Col- ruyt (bij de skihal in de Koegors- polder) en Agrimarkt (aan de Kerk hoflaan), wil het supermarktcon cern zijn strategische plek aan de rand van de Terneuzense binnen stad niet kwijt. „Het is nooit onze bedoeling ge weest om er definitief weg te trek ken. Ook niet nu er allerlei andere plannen opduiken", aldus De Bas. De voorbereidingen van de sloop van het Schuttershofgebied zijn in i volle gang. Niet de alleen de oude 1 Ciooo gaat tegen de vlakte, maar onder meer ook het voormalige 1 pand van Harry's Motorshop. In Mogelijke komst van andere su- permarkten in Terneuzen deert C1000. De grootgrutter invester- ert desondanks in een nieuwe winkel vlakbij de binnenstad. plaats daarvan komen een nieuwe supermarkt en andere winkelruim ten (in totaal 5500 vierkante me ter), een parkeerdek en meer dan tachtig koop- en huurappartemen- ten. Naar verwachting is het bouw plan eind 2008 afgerond. Bezwa ren van omwonenden en aangren zende ondernemingen kunnen nog een kink in de kabel opleve ren. Want die voorzien in de nieu we situatie grote problemen met laden en lossen en de afwikkeling van het (vrachtverkeer. De C1000 aan de Schuttershofweg sloot mei vorig jaar. Dat gebeurde omdat de zaak niet meer aan de ei sen voldeed. In afwachting van de nieuwe winkel vond Schuitema het niet zinvol om nog te investe ren in het oude pand of een nood- winkel te plaatsen. Ter compensa tie kwam er met name voor men sen die slecht ter been zijn of geen eigen vervoer hebben een gratis pendeldienst naar de C1000 in winkelcentrum Zuidpolder. Klan ten kunnen er vrijdag tussen 9.30 en 12.30 uur gebruik van maken. De ritten op maandag en woens dag zijn geschrapt, omdat er nau welijks gebruik van werd gemaakt. Desondanks spreekt de C1000 van een succes, met name omdat het om service aan vaste klanten gaat. Een woordvoerder liet zich niet uit over extra omzet die de pendel dienst tot dusver heeft opgeleverd. biervliet - De rond de eeuwwisseling door 243 Zeeuw en geborduurde 125 meter lange lap met Zeeuwse tafe relen is tot en met vrijdag 25 mei dagelijks van 11 tot 17 uur te zien in de voormalige Garage Vervaet aan de Braakmanweg. De Stichting Dorpshuis Biervliet haalt de Zeeuwse merklap naar Biervliet om het zevende lus trum van de Geuzenfeesten luister bij te zetten. foto Camile Schelstraete Nipte meerderheid in Provinciale Staten steunt nieuw college Zaterdag 28 april 2007 Tip? redtern@pzc.nl De Munnik moet door blessure weer toekijken bij Hoek van 12.00 tot 18.00 uur Uitsluitend keukenshowroom Hulst' Absdaalseweg 19 Telefoon 0114-320080 M SINDS 1971 KEUKENS BADKAMERS GroenRijk Goes is geopend van 8.30 - 17.00 uur GroenRijk Middelburg is geopend van 10.00 - 17.00 uur GroenRijk Goes Nieuwe Rijksweg 2d 01 13-223359 GroenRijk Middelburg Mortiereboulevard 2 01 18-470400 u heeft nog maar 2 dagen om een Koninginnedaglot te kopen! ;m:uwsHGEZI Tip? redactie@pzc.nl Recente onderzoeken hebben het uitgewezen: steeds meer Zeeuw en steken de grens over om ver pozing te zoeken in het Vlaamse land. Ze eten en drinken er wat en staan versteld van het be waarde erfgoed. Niet alleen ste den als Antwerpen, Gent en Brugge vormen het reisdoel, de Zeeuw ontdekt ook het platte land. Het Meetjesland bijvoor beeld, grenzend aan West-Zeeuws-Vlaanderen. De uitbater van café De Gouden Leeuw in Maldegem speelt er gretig op in. Hij verbaast zich weliswaar over het feit dat veel noorderlingen gebruik maken van zijn terras zonder iets te be stellen, maar tapt sinds kort niet alleen vele soorten bier, maar ook melk. Een geste. En er is meer. Het heeft even geduurd voor hij door had wat ze precies bedoelden, maar inmiddels is hij er achter wat ze bedoelen met een 'tostie', een croque monsieur dus. Het is even wennen. De me nukaart maakt melding van een 'tosty'. www.landgoedrijckholt.nl morgen van 13.00 -16.00 uur in Geersdijk op Noord-Beveland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 61