De Munnik weer uitgeschakeld met blessure Moederdag op zondag 13 mei PZC Verwest weg bij Kloetinge zondag 13 mei zondag 13 mei zondag 13 mei zondag 13 mei zondag 13 mei V PZC Zaterdag 28 april 2007 51 Hoek-verdediger krijgt weer last van enkel en heeft lange rust nodig. door Frits Bakker HOEK - De rentree van Pieter de Munnik in het elftal van Hoek is van korte duur geweest. De verde diger, deze week 28 geworden, heeft weer last gekregen van de blessure aan zijn enkel en kan 'de laatste wedstrijden van het sei zoen vergeten. Hoek speelt van daag de thuiswedstrijd tegen WOG. De Munnik gaat vanaf volgende week weer volop in behandeling bij zijn fysiotherapeut in Etten- Leur. „Ik speel al twee weken met pijn en vorige week zaterdag kon ik al bijna geen bal meer trappen. De pijn werd steeds heviger. Mijn fy siotherapeut is hevig geschrokken van hoe mijn enkel eruit zag. Het lijkt alsof ik weer een schop heb gekregen of dat het aan overbelas ting ligt op de harde velden." De blessure, die dateert van de voorbereiding op dit seizoen, is nog altijd gecompliceerd. De Mun nik: „Aan de zijkant van je voet zit een knobbel, daarachter loopt een pees. Die is losgekomen en is over de knobbel heen geschoten. Dat hebben ze bij de ingreep vastgezet met krammen. Mijn voet moest weer helemaal terug gemobili seerd worden, maar nu zit alles weer vast. Misschien, denk ik ach teraf, ben ik er wel te vroeg weer volle bak tegenaan gegaan." Een nieuwe ingreep is voorlopig niet noodzakelijk. „Ik denk dat het met behandelen en rusten over moet gaan. Daar ga ik nu de tijd voor nemen." Hoek mist vandaag nog drie spe lers die langdurig zijn uitgescha keld en niet meer in actie komen. Jeroen van de Broeke moet op 22 mei terug naar de chirurg voor een afspraak over de knieoperatie die hij moet ondergaan. „Ik ga nu drie keer in de week naar fysio om mijn bovenbeen sterker te maken. Daarna bekijkt de chirurg of het goed genoeg is om te opereren." H q t Pieter de Munnik is opnieuw gebles seerd. Djamel Buyse en Taoufik Amezia- ne zijn de laatste wedstrijden ook niet meer beschikbaar. Trainer Cees Houtepen: „We hebben zes tien man over in de selectie waar ik het mee moet doen." De trainer weet zelf nog altijd niet wat hij gaat doen volgend seizoen. „Ik heb een aanbod van Arnemui- den afgeslagen en ook de JVOZ (de voetbalschool) heeft me ge beld. Maar ik heb gezegd dat mijn voorkeur uitgaat naar werken met senioren." Een delegatie van Hoek is vandaag aanwezig bij de wedstrijd tussen GPC Vlissingen en Bruse Boys. De aandacht gaat hierbij uit naar Ro bin de Pagter, de topschutter van GPC Vlissingen die dit seizoen al 24 keer heeft gescoord. Pieter de Munnik is één van de vier spelers die Hoek voor een langere periode moet missen. De Munnik heeft weer last van een oude blessure. Nog drie voor De Valk Hoek-aanvaller Wilco de Valk heeft nog drie duels om Zeeuws topscorer aller tijden te worden op het hoogste za terdagniveau. Daarvoor heeft hij nog minimaal drie doelpun ten nodig. De inwoner van Nieuwerkerk staat momenteel op 51 doel punten. Koploper is voormalig Arnemui- den-spits Joost de Ridder, die 54 doelpunten achter zijn naam heeft staan. De Valk verdeelde zijn doelpun ten over Kloetinge (46 goals) en Hoek (5 goals). Hoeks tegenstander van van daag, WOG, heeft dit seizoen nog geen enkele keer van een Zeeuwse opponent gewonnen. Zelfs niet van degradant SSV'65. KLOETINGE - Benjamin Verwest ver trekt bij Kloetinge. De 23-jarige ver dediger keert volgend voetbalsei zoen wellicht terug bij Zierikzee. Verwest is aan zijn tweede seizoen bezig bij Kloetinge. Ook doelman Jacco Nelen verlaat Kloetinge. Het is nog niet bekend naar welke club hij gaat. Als ver vanger heeft Kloetinge inmiddels Lorenzo van Trijp aangetrokken. Van Trijp genoot een belangrijk deel van zijn opleiding bij RBC. Bij de Roosendaalse club maakt hij nu deel uit van de tweede selec tie. Van Trijp gaat volgend seizoen de concurrentie aan met Jaco van der Schee. Eerder deze week werd al bekend dat Bram Plomp SSV'65 verruilt voor Kloetinge. Kloetinge moet vandaag op be zoek bij Ajax en gaat op jacht naar drie belangrijke punten in de strijd voor lijfsbehoud. De Beve- landse hoofdklasser ziet André Sie- reveld en John Schot na een schor sing terugkeren in het elftal. Geen minuut gemist Doelman Christol van Cam- penhout is de enige speler bij SSV'65 die dit seizoen nog geen speelminuut heeft ge mist in de hoofdklasse. De Brabantse veertiger heeft sinds zijn komst in 2004 bij de Goese club zelfs alle (67) com petitieduels van begin tot eind gespeeld. In zijn eerste twee seizoenen met SSV'65 in de eerste klasse incasseerde hij in 44 wedstrijen 55 doelpunten. Dit seizoen staat de teller na 23 duels op 62 tegentreffers. SSV'65 speelt vandaag thuis te gen Bennekom. Uit verloor de ploeg met 4-2. David den Hollander (enkel) en Michel de Groote (geschorst) ontbreken bij de Goese degra dant. Jouw moederdagwens staat op zaterdag 12 mei al vanaf €7,50 in uw kleintjeskrant én op www.kleintjesmarkt.nl Is jouw MOEDER de allerliefste van de hele wereld? Laat haar dat dan weten! Wil je je moeder, schoonmoeder of iemand die voor jou net zo belangrijk is als je moeder laten weten hoeveel ze voor je betekent? Vind je dat ze wel eens extra in het zonnetje gezet mag worden? Dan is dit je kans! Je kunt al vanaf €7,50 een wens plaatsen in de kleintjeskrant en op internet www.kleintjesmarkt.nl Zie hieronder enkele voorbeelden met de bijbehorende prijzen: Lieve mams Bedankt dat je een dag per week op onze kinderen wil passen. Wij zijn hier ontzettend blij mee. Mary en Iwan Mama Speciaal voor jou een moederdagkus! Je bent de liefste van de hele wereld. Liefs Storm Lieve mama Jij bent de allerliefste mama van de hele werled. Lekker samen pannenkoeken bakken! liefs, Marit en Jelmer. Beste Schoonmoeder Dank je voor het altijd lekkere kopje koffie. Je gezelligheid en humor. Het verzorgen van de bloemen tijdens de vakantie. En voor het oppassen op de kinderen als wij een avondje weg willen. Sophie en Robert. Bespaar en plaats zelf je wens via www.kleintjesmarkt.nl vanaf slechts €5,00! Je kunt je wens ook zelf verzorgen via internet, surf naar www.kleintjesmarkt.nl, log in en volg de instructie voor advertentie plaatsen (rubriek: Familie Relatie: Moederdag). Dit is mijn Moederdagwens voor 2007: Plaatsingsdag zaterdag 12 mei 2007 Bon moet uiterlijk dinsdag 8 mei voor 12.00 uur in ons bezit zijn. Stuur deze bon op naar: PZC Afd. Kleintjes Postbus 3229 4800 MB Breda I 1 Adres: Postcode/Woonplaats: Telefoon Handtekening: Machtigt de PZC éénmalig €7,50 1-kolomsadvertentie €15,- 2-kolomsadvertentie 17,50 1 -kolomsadvertentie met foto 30,- 2-kolomsadvertentie met foto van zijn/haar bank/girorekening af te schrijven. Bank-/Gironr:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 53