Op zoek naar een geslaagde baan? V pabo O JobTrack.nl RECEPTIONISTE ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER M/V LEERLING VERKOPER M/V PTA Goes BV Medewerkers data-entry/telefonle lust Life vedior Verzorgende D |i Jonge enthousiaste Maroff m/v Tandartsen Claessen en Bekker Tandartsassistent(e) 50 I Zaterdag 28 april 2007 PZC Kijk ook op PTA, Peugeot dealer van personenauto's en bestelwagens, is een groot en modern garagebedrijf met vestigingen in Goes, Vlissingen en Middelharnis. Voor onze hoofdvestiging in Goes zoeken wij een ambitieuze: Voor deze veelzijdige, fulltime baan zoeken wij een jong, representatief persoon (18-25 jr.), die spontaan, accuraat en stressbestendig is. Professionaliteit, ldantgerichtheid en enthousiasme staan bij jou hoog in het vaandel. Daarnaast heb je een commerciële instelling en ben je bereid tot werken op zaterdag. Opleiding minimaal MBO-niveau secretarieel/administratief. Je taken bestaan o.a. uit het aannemen van telefoon, het ontvangen van klanten en bezoekers in de showroom, werkplaats- en onderdelenadministratie, factureren en afwikkelen van alle voorkomende zaken m.b.t. de aflevering van auto's. Tevens zijn wij op zoek naar een gedreven: Je wordt verantwoordelijk voor het verkopen van zowel nieuwe als gebruikte personen- en bedrijfswagens. Je inventariseert en signaleert koopmotieven en zet deze om in een koopovereenkomst. Eveneens adviseer en offreer je op het gebied van verschillende modellen, uitvoeringen, accessoires en leasing. Je hebt minimaal een MBO-opleiding, je hebt affiniteit met auto's of hebt een opleiding Autotechniek gevolgd. Je bent enthousiast, klantvriendelijk en hebt geen 9 tot 5 mentaliteit. Bovendien ben je commercieel en resultaatgericht. Wij bieden een prettige werkomgeving in een informele sfeer. Jouw schriftelijke sollicitatie met persoonlijke gegevens, opleiding en ervaring graag binnen 14 dagen zenden aan: PTA Goes B.V. t.a.v. Arjan den Toonder, Postbus 11, 4460 AA Goes. Je mag uiteraard ook e-mailen: arjan.dentoonder@ptagoes.nl GOES Pearyweg 11 4462 GT Tel.: (0113) 220620 VLISSINGEN Pres. Rooseveltlaan 768 4382 NB Tel.: (0118) 420420 MIDDELHARNIS Kastanjelaan 41-43 3241 BH Tel.: (0187) 483094 De manier waarop je wilt leven, bepaalt ook hoe je wilt werken. Helemaal zoals jij het wilt. Want daar draait het om: om jou. En daar maken we graag samen werk van. Bijvoorbeeld in één van onderstaande functies (m/v). beate uhse Pabo is dé trendsetter in Nederland, België, Frankrijk, Oostenrijk, Engeland en Duitsland op het gebied van erotiek per postorder. Pabo bedient ongeveer 5 miljoen klanten met meerdere catalogi per jaar maar meer en meer met hun webshop. De filosofie van Pabo is gebaseerd op vrijheid en respect voor ieders erotische wensen. Zij bieden daartoe een breed assortiment aan voor hem en haar en hechten daarbij grote waarde aan discretie en maatschappelijke normen. Wij zoeken voor hun kantoor in Walsoorden Je bent minimaal 18 jaar oud, hebt een goede telefoonstem, kunt zelfstandig werken en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Je bent beschikbaar tussen de 20 en 40 uur per week. Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse en/of Engelse taal en bent flexibel inzetbaar van maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 21.00 uur en op zaterdag van 09.00 tot 17.00 uur. Wij hebben ook mogelijkheden voor studenten! Goede kennis van de Engelse of Franse taal is een vereiste. De werkzaamheden zijn op zaterdag en in de schoolvakanties. Een typetest is onderdeel van de sollicitatieprocedure. Medewerkers correspondentie Naast de functie-eisen voor data-entry/telefonie heb je goede kennis en ervaring met Engelse correspondentie. Een typetest en correspondentietest zijn onderdeel van de sollicitatieprocedure. Interesse? Neem voor meer informatie contact op met een van onderstaande vestigingen. Hulst Vismarkt 5a Telefoon 0114 31 61 00 vestiging.00460vedior.nl Terneuzen Stadhuisplein 53-55 Telefoon 0115 68 98 60 vestiging.00590vedior.nl www.vedior.nl Oostburg Brouwerijstraat 1 Telefoon 0117 45 47 60 vestiging.0149Ovedior.nl élandgoed 0tijckhölt Op Landgoed Rijckholt in Geersdijk (Zeeland) is een Residence met Zorg gevestigd, waarbij op een kleinschalige en persoonlijke manier particuliere zorg verleend wordt aan ouderen. In deze riante woonomgeving kan dit variëren van eenvoudige huis houdelijke zorg en gemaksdiensten tot 24-uurs AWBZ zorg. Wij zoeken mensen, die zich willen inzetten voor optimale zorg in combinatie met comfort en een zo goed mogelijke kwaliteit van leven van onze cliënten. Onze medewerkers zijn makkelijk in de omgang en hebben een servicegerichte instelling. Wij zijn op zoek naar collega's op het niveau van De CAO thuiszorg is van toepassing. Uw sollicitatie kunt u per e-mail sturen naar: alyWisse@landgoedrijckholt.nl of Landgoed Rijckholt, t.a.v. Aly Wisse, directeur zorg, Provincialeweg 2, 4494 NA Geersdijk. Voor nadere informatie telefoon: 0113 - 302 100 of 06 - 51 993 871. Voor vragen over wonen op Landgoed Rijckholt, kunt u contact opnemen met Aly Wisse of Rob Bakker. Landgoed Rijckholt, Provincialeweg 2, 4494 NA Geersdijk. ZANDHAND.EL Zandhandel Faasse BV levert zand per schip aan voornamelijk de wegenbouw en betonindustrie in het gebied Zuidwest Nederland en België. Voor onze zeehopperzuiger Deo Gloria 1512 Gt zijn wij op zoek naar: Vaargebied: Monding van de Westerschelde In het bezit van vaarbevoegdheid alle schepen tot 3000 Gt tot 3000 kW. U kunt uw sollicitatiebrief met curriculum vitae sturen naar: Productie Zeezand vof. Alb. Joachimikade 35 4463 AA Goes Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met: Dhr. Faasse Tel. 0113 - 220020 Fax 0113 - 230296 Voor onze tandartsenpraktijk zijn wij op zoek naar een: 16-32 uur Wij verwachten: diploma en/ of ervaring als tandartsassistent flexibiliteit zelfstandigheid kunnen werken in teamverband computervaardigheid Wij bieden: plezierige werkomgeving een enthousiast en gezellig team salaris conform NMT arbeidsvoorwaardenregeling mogelijkheid tot het volgen van cursussen Wil jij in ons team komen werken? Je schriftelijke sollicitatie, voorzien van cv, kun je voor 7 mei 2007 richten aan: Tandartsenpraktijk Claessen en Bekker Kalverstraat 3, 4331 LZ Middelburg 0118-650510

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 52