46 1 Zaterdag 28 april 2007 PZC L. de Wolf, Meliskerke Lid in de Orde van O.N. Actief in het ringrijden, vrijwilliger bij voetbalvereniging de Meeuwen, commentator bij wedstrijden, activi teiten en de koninginnedagviering. J.V. Smeets, Koewacht Lid in de Orde van O.N. Langdurige betrokkenheid bij plaat selijk Oranje-comité, lid en voorzit ter van de Jeugdnatuurwacht Axel en lid van kerkbestuur Koewacht. A.Verhage, Goes Lid in de Orde van O.N. Zet zich al jaren in voor de Stichting Hulp op het platteland van South Nyanza-Kenia en voor diverse ande re organisaties. Th.W.A. Wemaer, Sluis Lid in de Orde van O.N. Langdurige bestuurlijke betrokken heid bij bankwezen, waterschap, Lionsclub, stichting Slachtofferhulp en Oologsmonument Sluis. C.A. Zevenbergen, Renesse Lid in de Orde van O.N. Inzet voor met name de Nederland se Hervormde kerk in Renesse en voor de plaatselijke fanfare Luctor et Emergo. H. Schot, Bruinisse Lid in de Orde van O.N. Verdiensten vooral op gebied van jeugd, visserij, kerk, onderwijs en politiek. Hierin sinds 1947 in ver schillende functies actief. A. Vane, Bruinisse Lid in de Orde van O.N. Hij heeft zich sinds 1986 ingespan nen voor de stichting Brusea als be stuurslid en ook als conservator van de musea in Bruinisse. E.A. Wattel-Moens, Veere Lid in de Orde van O.N. Oprichter van de Bezige Bijtjes, vrij williger in Sandenburch, actief voor de wijkvereniging Zanddijk-Veere, lid van het koor Groot Veere. P. van Westen, Oosterland Lid in de Orde van O.N. Verdiensten voor landbouw en toe risme, voor de hervormde kerk in Oosterland en voor de plaatselijke Oranjevereniging. J. Schelhaas-van Brussel, Middel burg Ridder in de Orde van O.N. Kerkelijke functies die ook te ma ken hadden met ontwikkelingshulp en liturgische vernieuwing. W.G. Uythoven, Middelburg Lid in de Orde van O.N. Bestuursfuncties hockeyclub, WD, raadslid, Zorgstroom, schouwburg, Stedelijke Scholengemeenschap, Stichting Steun Bevrijders. K.K. Wattel-de Regt, Middelburg Lid in de Orde van O.N. Meerdere functies in kerk, jeugd- en ouderenwerk. Vrijwilliger wereldwin kel, Terre des Hommes. Bestuurslid SOS Telefonische Hulpdienst. W. Westerbeke, Middelburg Lid in de Orde van O.N. Diaken en ouderling van de gerefor meerde gemeente in Nederland. Be stuursfuncties in kerkelijke organisa ties en reformatorisch onderwijs. Th. J. Stallaert, Hulst Lid in de Orde van Oranje Nassau. Lang bestuurslid van Oudheidkundi ge Kring, ook actief voor streekmu seum. Voorts lector tijdens kerkdien sten. B. de Ruiter, Stavenisse Lid in de Orde van O.N. Ouderling Oud Gereformeerde Ge meente in Nederland, voorzitter Re- hobotschool, districtsbestuurslid Ge reformeerde Bijbelstichting. A. Viergever, Burgh-Haamstede Lid in de Orde van O.N. Inzet op gebied van watersport, openbare orde en veiligheid. Haven commissaris Burghsluis, reservepoli- tie Westerschouwen. H. van Westen, Sint Philipsland Lid in de Orde van O.N. Actief op kerkelijk gebied; ouder ling van de Oud-Gereformeerde ge meente te Sint Philipsland, geeft on der meer catechesatielessen. G.P.H. Zuidmeer-van Rijn, Ellemeet Lid in de Orde van O.N. Verdiensten op maatschappelijk en kerkelijk gebied. Voorzitter Vrou wen van Nu en koor Sursum Corda. Collectant Astmafonds. M.P. Steketee, Rilland Lid in de Orde van O.N. Is sedert 1976 (in zijn vorige woon plaats St. Maartensdijk) actief op het terrein van muziek, evenemen ten en welzijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48