'7 I i i 7 m 44 1 Zaterdag 28 april 2007 PZC P.A. Hoekman, Krabbendijke Ridder in de Orde van O.N. Actief binnen gereformeerde kerk, bijzonder onderwijs, ouderenzorg. Tevens bestuurslid van tennisvereni ging De Klappers. E.F. Huigh-IJsebaart, Cadzand Lid in de Orde van O.N. Meer dan veertig jaar betrokken bij organisatie van Duitstalige kerkdien sten in Cadzand. Jaren voorzitter van plaatselijke vrouwenvereniging. J. Heijboer-Dingemanse, Sint-Anna- land Lid in de Orde van O.N. Sinds 1990 actief op het terrein van (onder meer) zorg, onderwijs en sport. C. A. Hoekman, Kapelle Lid in de Orde van O.N. Voorzitter van de Statenkring SGP Zuid-Beveland. Zet zich bovendien langdurig in voor onderwijs en kerk. T.C.M. Hopstaken, Sas van Gent Lid in de Orde van O.N. Brede maatschappelijke betrokken heid op terrein van zorg, sport, cul tuur, welzijn en carnaval. Vrijwilliger bij bejaardencentrum. I.C. Jacobse, Hoofdplaat Lid in de Orde van O.N. Inzet voor instandhouden leefbaar heid van zijn woonplaats. Betrokken bij muziekvereniging, dorpsraad en voetbalclub. A.M. Kesteloo-Schraver, Bruinisse Lid in de Orde van O.N. Sinds 1965 vooral bestuurlijk actief op de terreinen van welzijn, zorg, cultuur, kerk en ontwikkelingssa menwerking. J. Joziasse, Middelburg Ridder in de Orde van O.N. Ondanks handicap (doofstom) zeer actief als vrijwilliger voor het wel zijn van doven, en voor de natuur op Walcheren. B.M. Kole, Goes Ridder in de Orde van O.N. Actief in de transportsector. Was on der meer directeur van Kole Trans port bv. Voorlichter op basisscholen voor Veilig op Weg. M.C. van den Kieboom, Klooster- zande Lid in de Orde van O.N. Oprichter zanggroep, betrokken bij tennisclub, schoolbestuur, stichting Welzijn voor Ouderen, Rotary en stichting Palazolli. P. Kooij-Westerbeke, Westkapelle Lid in de Orde van O.N. Na haar pensionering vrijwilliger bij het dienstencentrum, bestuurslid Stichting Welzijn Veere, vrijwilliger in zorgcentrum Simnia. C. van der Klooster, Burgh-Haam- stede Lid in de Orde van O.N. Sinds 1955 actiefin kerkelijke func ties te Schiedam en Haamstede als organist, dirigent en koster. P.R. de Kerf, Sluiskil Lid in de Orde van O.N. Langdurige inzet van dorpsfestivitei ten, onderwijs en vakbond. Tevens lid van werkgroep Kerstverlichting en oprichter van ijsclub. F.F. Janssens, Sas van Gent Lid in de Orde van O.N. Jarenlang bestuurlijk actief op breed terrein. Voor basisonderwijs in Sas van Gent en Philippine, kerk en be wonersvereniging Sint-Albert. B.P. de Jong, Wemeldinge Lid in de Orde van O.N. Zet zich in voor kerk en culturele in stellingen. Ook actief op het gebied van zorg en welzijn. Fungeert onder meer als ouderenadviseur. R. Koper, Middelburg Lid in de Orde van O.N. Actief voor gehandicapten, jeugd, basisonderwijs, thuiszorg, sociaal- cultureel werk, schietverenigingen, lokale en landelijke politiek (D66). J. Koppejan, Vlissingen Lid in de Orde van O.N. Behalve speeltuinwachter en beheer der van een speeltuin ook verant woordelijk voor begeleiding van mensen met taakstraf in speeltuin. J. Koppejan, Veere Lid in de Orde van O.N. Vrijwilliger bij de Zonnebloem, bij Tafeltje-Dek-Je, zorgcentrum San- denburch, de brandweer, de KNRM en de bejaardensoos. W.M. Koppejan-Tilroe, Veere Lid in de Orde van O.N. Vrijwilliger bij de Zonnebloem, bij de maaltijdbezorging van Tafeltje- Dek-Je en bij activiteiten in zorgcen trum Sandenburch. II: y W.A. Kuijper, Ouwerkerk Lid in de Orde van O.N. Lange staat van dienst op gebied agrarische belangenbehartiging. Ver der bij Watersnoodmuseum, mu ziek, waterschap en onderwijs.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 46