Lintjes PZC Zaterdag 28 april 2007 j 43 H.A.W. de Groot, Kats Ridder in de Orde van O. N. Diverse vrijwilligersfuncties op het gebied van milieu, beeldende kunst, podiumkunsten, wijkactiviteiten en onderwijs. v L. van de Ha- van Vlierberghe, Hei kant Lid in de Orde van O.N. Sociale duizendpoot. Jarenlange in zet voor vrouwenorganisatie KVO, ZLTO, kerk en jaarmarkt Sint-Jan steen. K.J. Dieleman, Hoek Lid in de Orde van O.N. Jarenlang bestuurlijk actief in agrari sche sector als hoofdingeland voor waterschap, als bestuurslid bij proef- boerderij en standsorganisaties. W.A.L. de Feijter, Philippine Lid in de Orde van O.N. Langdurig betrokken bij Vereniging tot behoud van historie Philippine, bestuurslid dorpsraad en vrijwilliger bij bibliotheek. L. Harpe, Middelburg Lid in de Orde van O.N. Lid van Provinciale Staten van Zee land voor GroenLinks, gemeente raadslid en wethouder in Ede, kos ter van de Hofpleinkerk. C.F.E.P. Galama, Zaamslag Ridder in de Orde van O.N. Advocaat, plaatsvervangend kanton rechter en deken. Daarnaast bestuur lijk actief bij diverse maatschappelij ke instellingen en verenigingen. 1 M.C. van Hekken, Oudelande Lid in de Orde van O. N. Diverse maatschappelijke en kerke lijke functies. Bovendien actievoerder tegen ont- polderingspiannen. P.C. van Doeselaar, Axel Lid in de Orde van O.N. Allesdoener. Was 35 jaar vrijwillige brandweerman, verzorgde animatie voor kinderen op camping, bestuurs lid Gildefeesten Sluiskil en ijsclub. A.A. Geuze, Kapelle Lid in de Orde van O. N. Diverse functies op het gebied van ontwikkelingssamenwerking, kerk en zorg; onder meer vrijwilliger bij het Rode Kruis. E.A.A.M. de Deckere, Clinge Lid in de Orde van O.N. Oud-wethouder gemeente Hulst, wa terschapsbestuurder en jarenlang ZLTO-secretaris. Tevens nauw be trokken bij voetbalclub Clinge. F. Doolaard-van der Hart, Groede Lid in de Orde van O.N. Jarenlang vrijwilligster voor kerk, stichting Vlaemsche Erfgoed Groe de en stichting Vluchtelingenwerk. Tevens 40 jaar wijkverpleegster. A. d'Huy-den Engelsen, Arnemui- den Ridder in de Orde van O.N. Tal van functies in onderwijs, poli tiek (VVD), woningbouw, vrouwen emancipatie, zorg en welzijn, cliën tenraad, wijkvereniging. O.C.S. van Dorsselaer, Kapellebrug Lid in de Orde van Oranje Nassau. Meer dan veertig jaar betrokken bij alles in dorp. Van carnaval tot ker mis. Van natuurbescherming tot kan tinebeheerder. Koster van kapel. M.A.E. Everaert-Thielemans, Hulst Lid in de Orde van O.N. Veertig jaar betrokken bij volleybal vereniging Morres Hulst. Voorts ac tief voor kerk, CDA-vrouwen en speel-o-theek. M.C.I.M. Dierick, Westdorpe Lid in de Orde van O.N. Dertig jaar huisarts en daarnaast be stuurlijk actief op gebied van onder wijs, heemkunde, ouderenzorg en wildbeheer. A. L. van Elzakker, Tholen Lid in de Orde van O.N. Voorzitter van de visvereniging Tho len, penningmeester biljartvereni ging Tholen, voorzitter voetbalvereni ging WC '68. P.J. Dankaart, Zaamslag Lid in de Orde van O.N. Jaren achtereen voorzitter van tex- tielbond en voorzitter van Bond van Wapenbroeders, afdeling Zeeland. Organisator van herdenkingen. J. de Feijter, Sint-Maartensdijk Lid in de Orde van O.N. Groot aantal bestuurlijke en andere functies op het gebied van (onder meer) de brandweer, de politiek en de kerk. Th.M. Fackeldey-Jansen, Axel Lid in de Orde van O.N. Brede maatschappelijke betrokken heid als vrijwilligster voor Hartstich ting en Kankerbestrijding, scholen, tennisclub en de Zonnebloem.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 45