Lintjes 42 j Zaterdag 28 april 2007 PZC J. A. P. van den Akker, Rilland Lid in de Orde van O.N. Diverse bestuurlijke en andere func ties binnen watersport, zorg, kerk, ouderenbond en biljartvereniging voor ouderen. J.J.P.M. Asselbergs, Zierikzee Ridder in de Orde van O.N. Burgemeester Schouwen-Duiveland. Groot aantal nevenfuncties waarbij politiek, cultuur en volksgezondheid belangrijke plaats innemen. H. Baaima, Terneuzen Lid in de Orde van O.N. Verdiensten op gebied van geeste lijke muziek. Als kerkorganist, bege leider kinderkoor Chaverim en orga nisator van zangmiddagen. IRH J.J. Bakker, Hoek Lid in de Orde van O.N. Jarenlange inzet op maatschappelijk terrein. Vrijwilliger op camping, bij de politie Zeeland en bij de Sport-en Ontspanningvereniging. R. Beenhouwer, Middelburg Lid in de Orde van O.N. Bestuurlijke functies bij ROC Zee land. Betrokken bij de hengelsport (voorzitter sinds 1994) en de wijk- vereniging Nieuw-Middelburg. M. van den Berge, Tholen Lid in de Orde van O.N. Diverse functies op kerkelijk - en on derwijsgebied; vrijwilliger bij inloop huis evangelisatiepost in Merksem (België). J. Bij de Vaate, Noordgouwe Ridder in de Orde van O.N. Vanaf 1969 tot heden onafgebroken verdienstelijk gemaakt voor de ge meenschap, met name op de gebie den van sport en welzijn. J. Borg, Vlissingen Lid in de Orde van O.N. Grote inzet voor de kerk, onder meer bij verbouwingen en als ouder ling. Vervoert thuiswonenden naar dagbesteding. Vrijwilliger Arduin. J. J. Bretveld-Veerhoek, Wemeldin- ge Lid in de Orde van O.N. Onderneemt al meer dan veertig jaar diverse muzikale activiteiten voor de kerk en de muziekvereniging. Th.E.M. Buysse, Biervliet Lid in de Orde van O.N. Veelzijdig actief. Lid dorpsraad Bier vliet, mede-organisator Driewegen Foor, bestuurslid waterschap, katho liek onderwijs en ZLTO. R. G. den Boer-Menheere, Hans- weert Lid in de Orde van O. N. Voorzitter van het Vrouwengilde in Hansweert, actief voor de ouderen- soos. J.F.A.T. Boogaard, Sluis Ridder in de Orde van O.N. Politiek en maatschappelijk actief. Oud-wethouder PvdA Sluis, verder betrokken bij EHBO, schoolbestuur en stichting Cultureel Aardenburg. J.J.M.M. Chamalaun, Roosendaal Ridder in de Orde van O. N. Griffier van de gemeenteraad Kapel- Ie. Was onder meer wethouder in Roosendaal; actief binnen diverse stichtingen voor ouderen. A.A.M. Claeys, IJzendijke Lid in de Orde van O.N. Bestuurlijke verdiensten voor mu seum Het Bolwerk, basisschool, feestcommissie vakbond, wielerco- mité en Folkloristische Dag. J.C. de Cock, Hengstdijk Lid in de Orde van O.N. Jarenlang drijvende kracht achter tal van activiteiten in zijn woonplaats. Van midzomerfeesten tot carnaval. Tevens lid van het kerkbestuur. C.E.D. de Cock- Lauret, Hengstdijk Lid in de Orde van O.N. Tientallen jaren betrokken bij activi teiten in haar woonplaats op het ter rein van kerk, kunst, carnaval en sport. G.A.M. Colpaart, Lamswaarde Lid in de Orde van O. N. Klusjesman van het dorp. Houdt al jaren de basisschool, kerk en het dorpscentrum toonbaar. Stuwende kracht achter voetbalclub SDO. C. Coppoolse, Serooskerke Lid in de orde van O.N. Grote inzet voor de Zeeuwse Ringrij- dersverening en de ringrijdersvereni- ging Gapinge. Bij wedstrijden actief als ringoppasser. G. van Dam, Zierikzee Ridder in de Orde van O.N. Bestuurlijke en andere functies bin nen diverse kappersorganisaties en verder onder meer binnen de kerk en het jeugdwerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44