Zoek, Vind... Mensen .inq.nl Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! Familieberichten jlw Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden j.C. Hoekman Voor een Zorgzame Begeleiding r 36 I Zaterdag 27 april 2007 PZC Langs deze weg willen wij eenieder hartelijk danken voor de steun en aanwezigheid tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn zeer geliefde vrouw en onze lieve, zorgzame moeder Ria Meulblok-Reijnaars Het heeft ons gesterkt dat zo velen met ons deze moeilijke tijden hebben gedeeld. Huib Meulblok Hugo en Judith Martijn Middelburg, april 2007 W. van Sluijs Kinderen en kleinkinderen Nieuw en Sintjoosland, april 2007 Elk mens leeft voort in wat hij achterlaat. Het is voor mij onmogelijk om iedereen persoonlijk te be danken. Daarom wil ik, ook namens de kinderen, iedereen hartelijk bedanken voor de belangstelling die heel veel men sen hebben getoond tijdens Han zijn ziekteperiode in de vorm van bezoekjes, bloemen, telefoontjes en kaarten. Ook de vele condoleances en blijken van medeleven na Han zijn overlijden zijn ons beslist tot steun geweest. Het heeft ons goed gedaan te lezen en te horen dat Han bij zoveel mensen in herinnering zal blijven als een warm, oprecht en fijn mens. Ik hoop dat ik mede dankzij jullie lieve woorden en belang stelling mijn leven weer een beetje op de rails kan.krijgen. Dat is wat Han niet anders zou hebben gewild. B. Tuinman-Geleijnse Middelburg, april 2007 Voor de vele blijken van warm medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Sijds van der Woude zeggen wij u hartelijke dank. Het heeft ons allen getroost en goed gedaan. Cor van der Woude-Spanjaart Yvonne en John Irene en Frank Kleinkinderen Middelburg, april 2007 t iü\ ij In liefdevolle herinnering Rinus Vermaire 28-4-2006 28-4-2007 Niemand die het weet, niemand die het ziet, het huilen zonder tranen, het stille verdriet. Je liefhebbende vrouw Corrie, Coen en Oma de Koster Voor het meeleven en de belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze moederen oma &rancina ff&it/a/%uia oa/i Gïutys - Ga//tóe/1 willen wij u hartelijk danken. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons getroffen en is ons tot steun geweest. Dag en nacht bereikbaar op: (0113) 311 444 Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen INFORMATIE PAKKET op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle www.uitvaartzorgcentrum.nl Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! Te ontbieden op Schouwen-Duiveland, Goeree-Overflakkee en Tbolen UITVAARTVERZORGING „SCHOUWEN-D UI VELAND' M. DE BRUIJNE J. C. HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl Datum Period# Kies de gewenst# periode voor uw zoekopdracht. 00 '41 maand 2006 28-4-2006 28-4-2007 In liefdevolle herinnering Ramon van Belzen Voor altijd herinnerd In liefde en vriendschap Voor altijd aanwezig In woord en geest Voor altijd verbonden door onzichtbare banden gekoesterd door velen gemist nog het meest. Kees en Nel van Belzen Joan en José Melissa Karin

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 38