Disney's 15e Verjaardagsspel Speel met de magie van Disneyland Resort Paris Kijk ook op www.disneys15everjaardagsspel.nl Doe mee en win! Fotowedstrijd Zo bestelt u het spel Sparen voor korting Ut Beste/ton Disney's iSe Verjaflrdaysspel Het spel is niet alleen leuk om samen te spelen, uw (klein)kind kan ook zelf aan de slag met de trein en de prachtige Disney figuren. Een geweldig leuk familiespel én originele Disney speelgoedtrein in één. Het spel is een echt collectors item! Het is namelijk uniek in Nederland en exclusief via onze dagbladen verkrijgbaar. Dus niet in de winkel te koop! WoofJ[»rijs: U drpcnyemont 4 porsonon) ncicïr Drsnoyfqnd Resort Petris. Doe mee aan de Fotowedstrijd en maak kans op prachtige magische Disney-prijzen, exclusief aangeboden door Disneyland Resort Paris. Wil je weten hoe je mee kunt doen en wat je kunt winnen? Kijk dan op www.disneys15everjaardagsspel.nl Stuur deze bon op naar Flevobird Trading BV. o.v.v. Disney'S 15e verjaardagsspél, Postbus 130,8200 AC Lelystad. Ik heb 3 spaarzegeis geplakt en bestel het spel voor 24,95 5,95 verzendkosten 30,90* O Ik wil het spel graag in cadeauverpakking bestellen. Ik betaal hiervoor 1,50 extra. In totaal betaal ik 32,40* O Ik plak geen zegels en bestel het spel voor 29,95 5,95 verzendkosten 35,90* O Ik wil het spel graag in cadeauverpakking bestellen. Ik betaal hiervoor 1,50 extra. In totaal betaal ik 37,40* Naam: - Adres: Postcode:Woonplaats: E-mailadres: Telefoonnummer: 3 De bestelling mag op bovenstaand adres worden afgeleverd* O Ik wil de bestelling op een ander adres laten afleveren:* Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Ik machtig Flevobird Trading BV eenmalig om het verschuldigde bedrag af te schrijven van mijn bank-/qirorekeninq: Datum: Handtekening: s.v.p. aankruisen wat van toepassing is. Per maandag 28 mei a.s. zullen wij het spel z.s.m. laten bezorgen. Voor vragen kunt u contact opnemen met Flevobird, tel. 0320-218805, of mailen naar disneyspel@wegenerdagbladen.nl Het kan zinvol zijn om eerst de veelgestelde vragen te raadplegen op onze website www.disneysl5everjaardagsspel.nl U kunt het spel op twee manieren bestel len. Het is mogelijk het spel voor 29,95 (excl. 5,95 verzendkosten) te bestellen door de bestelbon in te vullen en op te sturen (zonder spaarzegeis). Tevens kunt u het spel voor 29,95 (excl. 5,95 verzendkosten) online bestellen. Ga daarvoor naar de website www.disneys15everjaardagsspel.nl U kunt sparen voor 5,- korting op het Disney's 15e Verjaardagsspel. Hiervoor moet u 3 zegels sparen. Deze spaarzegeis staan vanaf woensdag 25 april regelmatig in uw regionale dagblad. In deze advertentie treft u alvast één zegel aan. Vul de bestelbon in en plak daar 3 spaarzegeis op. U betaalt dan slechts 24,95 (excl. 5,95 verzendkosten). Disneyland Resort Paris viert haar 15e verjaardag en brengt ter ere daarvan een origineel en uniek spel uit. Disney's 15e Verjaardagsspel is een familiespel voor kinderen van vier tot twaalf jaar. Een avontuurlijke tocht over een levensgroot bord vol attracties in een steeds langer wordende trein van de bekende Disney figuren zoals Donald en Mickey. Kies uw favoriet en volg het pad langs al die duizelingwekkende attracties, op zoek naar de felbegeerde attractiekaarten. De uitdaging is om slim mee te liften met anderen. Het spel kan gespeeld worden door twee tot vier personen. PZC Ja, ik wil informatie ontvangen over: O interessante aanbiedingen en producten van de PZC en andere onderdelen van Wegener NV. O interessante aanbiedingen en producten van zorgvuldig geselecteerde bedrijven (via Wegener NV). De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. In het colofon van de krant treft u nadere informatie aan. Zie ook het privacy statement op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10