SE hole 7üm/7/-Tëc/7 Banen IK TRANSPORT Administratief Medewerker (M/V) SOFTWARE SURVEY ENGINEER O J°bTrack.nl A. Machinaal verspaner (draaien) conventioneel/cnc B. Machinaal verspaner (frezen) conventioneel/cnc C. Leerling machinaal verspaner (BBL-opleiding) 20 I Zaterdag 28 april 2007 PZC Kole Transport B. V. is een in de regio gevestigd transportbedrijf, gespecialiseerd in het transport van losgestorte bulkgoederen (zand, grond, grind, slakken, asfalt e.dj en gecertificeerd conform NEN-ISO 9001:2000 en VCA Wij zijn op korte termijn op zoek naar een Functie-inhoud: U verzorgt de administratie van de organisatie, onderhoudt contacten met relaties en ondersteunt de financiële administratie. Werkzaamheden: Controle dagstaten, verzorging facturatie. >- Contacten met opdrachtgevers en leveranciers. >- Offerte afhandeling en controle. Verzorging van de benodigde vervoersdocumenten. Uw profiel: - Opleidingseisen: MEAO of soortgelijke opleiding. Kennis van de computerprogramma's Word en Excel. Kennis van het financiële pakket Exact is een pré. >- Accuratesse i.v.m. de nodige verantwoordelijkheden. Teamplayer die goed is in het stellen van prioriteiten. >- Goede sociale communicatieve vaardigheden. >- Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Geboden wordt: Interessante afwisselende fulltime betrekking met aantrekkelijk salaris. Uw sollicitatie Indien u denkt de juiste persoon voor deze functie te zijn, dan verzoeken wij u een sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen tien dagen te richten aan: Kole Transport B.V., t.a.v. mevrouw J. Paauwe-Gouderjaan, Postbus 12,4420 AA Kapelle. U kunt ook per e-mail reageren: jpaauwe@kole.nl Nadere informatie wordt u graag door haar verstrekt, telefoon 0113-342020 Design, Engineering Consultancy Seatec Underwater Systems B.V. ontwerpt, bouwt en onderhoudt onderwatersystemen. Deze systemen variëren van eenvoudige sensoren tot complete zelfstandige onderwater robots. Onze klanten zijn onder meer te vinden in de offshore-, inshore-, en baggerindustrie, ook scheepswerven en overheidsinstanties behoren tot onze klantenkring. Seatec Underwater Systems B.V. is een onderdeel van de Noordhoek groep, een toon aangevende internationaal opererende specialist in onderwater werken. Onze software survey afdeling heeft momenteel een vacature voor: Voor deze functie dient u te beschikken over: HBO - opleiding informatica elektronica besturingstechniek (of gelijkwaardig). Ruime ervaring in het programmeren met Delphi en C++. Ruime ervaring in het omgaan met data acquisitie apparatuur. Ervaring in de offshore maritieme industrie. Ervaring met de installatie en inzet van survey equipement. Kennis van systeembeheer is een pré. Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Bereidheid tot werken in het buitenland en op diverse offshore projecten. Werken bij Seatec Underwater Systems B.V.: Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Een afwisselende en zelfstandige functie in een dynamische omgeving Uitstekende (functiegerichte) opleidingsmogelijkheden Uw reactie Uw schriftelijke reactie, binnen twee weken, richten aan Seatec Underwater Systems B.V., t.a.v. dhr. J.T. Quik, Postbus 101, 4300 AC Zierikzee. Informatie Nadere informatie betreffende de functie kunt u inwinnen bij de heer J.H. de Bie, Bedrijfsleider Seatec Underwater Systems B.V. Telefoon: 0111-456100. www.seatec.nl info@seatec.nl www.noordhoek.net Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Kijk ook op Kinderopvang de Bevelanden is een levendige organisatie die elke dag ruim 4000 kinderen opvangt in de leeftijd van 0-13 jaar. Er werken in totaal 300 enthousiaste medewerkers die ervoor zorgen dat de kinderen kunnen spelen, leren en zich ontwikkelen. Op veel basisscholen op Noord- en Zuid Beveland verzorgen wij de buitsenschoolse- en tussenschoolse opvang en dit aantal scholen neemt snel toe. Wij zijn daarom op zoek naar versterking van ons team. Medewerkers voor de tussenschoolse opvang Wat houdt je functie in? Je vangt de kinderen op en begeleidt ze bij het gebruiken van de lunch op school. Je houdt ook toezicht tijdens het ontspannen en spelen. Verder coördineer je de inzet van vrijwillige overblijfkrachten en verricht je administratieve werkzaamheden. Wat vragen wij? Je bent meerdere dagen per week beschikbaar, gedurende maximaal 2 uur per dag, hebt MBO werk- en denkniveau en hebt ervaring in het werken met kinderen in de leeftijd van 4 tot en met 12 jaar. Voor telefonische informatie over deze vacature kun je op 1 mei 2007 tussen 9.00 en 10.30 uur terecht bij Leanne Dirksen, projectmedewerker TSO, tel.nr. 06-22733994. Wij zoeken ook Pedagogisch medewerkers voor de buitenschoolse opvang Wat houdt je functie in? Je vangt de kinderen op na schooltijd en zorgt ervoor dat ze op de bso een eigen plek vinden met een leuke en uitdagende invulling van hun vrije tijd. Wat vragen wij? Je bent meerdere dagen per week 's middags beschikbaar en hebt ervaring in het werken met kinderen in de leeftijd van 4 tot en met 12 jaar. Voor deze functie volstaan alle sociaal-pedagogische, sociaal-culturele, sport/lichamelijke opvoedings- en culturele/kunstzinnige vormingsopleidingen op ten minste MBO-niveau 3. Voor telefonische informatie over deze vacature kun je op 3 mei 2007 tussen 9.00 en 10.00 uur terecht bij Sabine van Rooijen, unitmanager, tel.nr. 06-12385600. Meer informatie over onze organisatie en deze vacatures vind je op: www.kinderopvang-de-bevelanden.nl. Sollicitaties kun je tot 14 mei 2007 richten aan Kinderopvang de Bevelanden, afdeling Personeelszaken, Postbus 328, 4460 AS Goes. Je kunt je sollicitatie ook mailen: info@kinderopvangdebevelanden.nl. Wij hebben nog 'plaats voor invalkrachten, kijk hiervoor op onze website. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld DE BEVELANDEN Tumill-Tech bv Ohmweg 7 4338 PV Middelburg Tel: (0118) 63 59 40 Mail: info@tumill.nl www.tumill.nl Tumill-Tech bv is een jong dynamisch bedrijf dat zich hoofdzakelijk bezighoudt met het vervaar digen en repareren van machineonderdelen voor vele soorten industrieën en scheepvaart. Met behulp van een modern machinepark, waaronder een 5-assig bewerkingscentrum en draai- machines met automatische stafaanvoer en aangedreven gereedschappen, hebben wij de moge lijkheid om complexe onderdelen te vervaardigen. In verband met de sterke uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij op korte termijn: Voor de functies genoemd bij A en B is ervaring op het gebied van machinaal verspanen en kennis van het programmeren met een extern tekenprogramma een vereiste. Wij bieden een leuke werksfeer én een goed salaris conform de CAO Metaalunie. Denk je dat je past in een jong team van 12 enthousiaste mensen en hou je van afwisselend en nauwkeurig werk, solliciteer dan vóór 15 mei 2007. Voor meer informatie over deze functies kun je contact opnemen met C. Seijner.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 104