m longverpleegkundige (m/v) Q} JobTrack.nl SMILDE BAKERY chauffeurs reservechauffeurs Brans Op eigen benen als je blind bent? Technicus Eiektro-, Meet- en Regeltechniek Rayon manager m/v Royal Smilde 1 8 I Zaterdag 28 april 2007 PZC Kijk ook op Zorgstroom biedt verpleging en verzorging thuis of in zorg- of verpleegcentra, heeft woningen, biedt huishoudelijke zorg, verzorgt voorlichting en begeleiding en leent hulp middelen uit. Ruim 2700 medewerkers en vrijwilligers werken in een stimulerende sfeer met volop groeimogelijkheden. Onze zorg is voor iedereen: jong, oud, alleenstaand of gezin. De deskundige hulp wordt afgestemd op de behoefte aan privacy, veiligheid en vrijheid van de klant: 'Zorg met respect, waar u ook woont'. Zie ook www.zorgstroom.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor de afdeling Transmurale zorg zijn wij met ingang van 1 juni 2007 op zoek naar een Met de specialisatie CO PD voor gemiddeld 24 uur per week vacaturenr. 7.102. Als longverpleegkundige bent u verantwoordelijk voor de coördinatie en uitvoering van de transmurale specialistische verpleegkundige zorg, in nauwe samenwerking met de longartsen, huisartsen e.a. Hierbij ligt de nadruk met name op het instrueren, voorlichten en begeleiden van zorgvragers tijdens een verpleegkundig spreekuur. Voor deze functie vragen wij een diploma verpleegkundige A aangevuld met een MGZ- opleiding of HBO-V. Bij voorkeur heeft u een aanvullend diploma op post HBO niveau of bent bereid deze te volgen. Daarnaast heeft u praktische ervaring en affiniteit met longpatiënten. Wij bieden u een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving en arbeids voorwaarden op basis van de CAO Thuiszorg, FWG 50 (maximaal 2.920,99 bruto per maand bij fulltime dienstverband). Wilt u meer informatie over de functie, neem dan contact op met Anita Willeboordse, longverpleegkundige, ofKrista Voorham, operationeel manager transmurale zorg, tel. (0118) 42 56 80. Heeft u belangstelling voor de functie en voldoet u aan bovengenoemde voorwaarden, stuur dan uw sollicitatiebrief met cv voor g mei 2007 aan de heerL.O. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, postbus 323, 4330 AH Middelburg. DDtrans werft momenteel aan: voor kort internationaal werk voor onze klant FORD met oproepcontract voor kort internationaal werk voor onze klant FORD Uw profiel: U bezit het rijbewijs CE U bent woonachtig regio Vlissingen U bent flexibel in werkuitvoering, stipt en loyaal Wij bieden: Een correcte verloning. een aangename werksfeer, schitterend materiaal en een stabiele werkomgeving Gelieve voor een afspraak contact op te nemen met Heike Debruyne, personeelsbediende DDtrans (+3250250189 of heike@ddtrans.be) DDtrans, Kraakstraat 8, 8380 Zeebrugge (België) HjH, fk bartiméus sonneheerdt Jï VERENIGING www.steunbartimeus.nl DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Delta Utility Services levert utility-producten aan een groot aantal bedrijven. Vanuit Vlissingen-Oost vindt de bediening, het beheer en onderhoud plaats van de energie-installaties voor productie van deze utilities. Het pakket van utility-diensten bestaat niet alleen uit levering van elektriciteit en gas, maar ook perslucht, proceswater, stoom en industriële gassen. Continuïteit, leveringszekerheid en bereikbaarheid staan hierbij voorop. Binnen de afdeling Operations, met standplaats Vlissingen-Oost, bestaat de vacature voor een technicus eiektro-, meet- en regeltechniek. Kerntaken In deze functie verricht je in een vijf-ploegendienst onder andere de volgende werkzaamheden: - Uitvoeren van inspecties, onderhouds- en revisiewerkzaamheden aan elektrotechnische-, industriële installaties. - Storingsanalyse en het verbeteren van installaties. - Oplossen van storingen, uitvoeren van reparaties en het opstellen van rapportages. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een afgeronde opleiding mts-E, schakelbevoegdheid en een vervolgopleiding M&R. - Meerdere jaren ervaring in zelfstandige storingsanalyse en onderhouden van elektrische (hoogspannings)installaties. - Aantoonbare ervaring met de diverse disciplines (werktuigbouw, eiektro- en procestechniek). - Rijbewijs B. - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en initiatief. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum salaris van 2.736,- bruto per maand exclusief ploegentoeslag van 23,5%- Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Jan Louws, chef Operations, telefoon (0113) Jk 19 70. BAKKERIJ met een omzet van ca. €270 miljoen. Het zelfstandig familiebedrijf streeft al meer dan 140 jaar naar continuïteit door rendabele groei en bestaat uit de vier business units 'Bakkerij; 'Koelvers; 'Margarines, Oliën en Vetten'en 'Dierlijke Vetten'. Bij de 21 productie- en verkoop vestigingen ïn Nederland, België, Duitsland, Frankrijken Engeland werken ca.1200 medewerkers. Smilde Bakery, onderdeel van Koninklijke Smilde B.V., is een van Europa's vooraanstaande fabrikanten en leveranciers op het gebied van patisserie producten, gebakken en ongebakken bladerdeegsnacks, bake off-brood, koek en seizoenbanket. De producten onder de merknamen Pruvé, Baguette de France, deGoede, Turko en Van Weizen worden verkocht in diverse afzetkanalen in binnen- en buitenland, waaronder retail, foodservice en bakkerij. Koninklijke Smilde B.V. is een internationaal georiënteerd voedingsmiddelenconcern, met het hoofdkantoor in Heerenveen, dat wordt gevormd door meer dan 21 (groeps)bedrijven in Europa. Met ruim 1.200 medewerkers realiseren zij een totale jaaromzet vanongeveer 300 miljoen euro. Ter versterking van onze afdeling Field Sales Nederland zijn wij op zoek naar een fulltime Voor het werkgebied Zuidwest-Nederland (Zeeland, Breda, Rotterdam, Den Haag) De functie Je bent verantwoordelijk voor de verkoopresultaten van het volledige assortiment in het marktsegment Bakkerij. Het opbouwen, onderhouden en verdiepen van de samenwerking met onze afnemers (ambachtelijke bakkerijen en groothandels) speelt hierin een belangrijke rol. Verder ben je verantwoordelijk voor het opstellen van het rayonplan en het opstellen en monitoren van het rayonbudget op ambachtelijke bakkerij- en groothandelniveau. Je rapporteert aan de Channel Manager Bakery. Wij bieden je de ruimte om te ondernemen en kansen te pakken in een resultaatgerichte en open cultuur. Je krijgt de beschikking over een leaseauto. Het profiel Je hgbt een opleiding op minimaal mbo-niveau. Verkoopervaring in een business- to-businessomgeving, bij voorkeur in de branche, is vereist. Eigenschappen als overtuigingskracht en een analytisch en conceptueel vermogen spreken voor zich. Je weet behoeften op een creatieve manier te vertalen naar concrete acties. Naast je uitgesproken ambitie en dynamische karakter zijn sterke communicatieve vaardigheden en teamgeest onmisbaar voor deze zelfstandige functie. Je woont in het werkgebied of bent bereid daar naartoe te verhuizen. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kun je contact opnemen met de heer Eric Ausema, Channel Manager Bakery, tel.:06-12215865 of kijk op onze website www.smildebakery.com. Je sollicitatie kun je schriftelijk binnen 14 dagen richten aan Smilde Bakery B.V., Postbus 46,1135 ZG Edam, ter attentie van Ellen Holster of via e-mail aan e.holster@smildebakery.com. Een geschiktheidsonderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Smilde Bakery Postbus 46 NL-1135 ZG Edam T+31 (0)299 37 2856 E info@smildebakery.com itt - ?i BAKKERIJ KOELVERS MARGARINE. OLIËN EN VETTEN DIERLIJKE VETTEN FOOD GROUP www.royalsmïfde.iif Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van de backoffice van de afdeling HRM. Wij geven de voorkeur aan solliciteren per e-mail.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 102