Familieberichten 34 I Vrijdag 27 april 2007 PZC sd Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Sjaan Huibregtse-Korsuize echtgenote van Levien Huibregtse Kruiningen: Vlissingen: Colijnsplaat: Colijnsplaat: Colijnsplaat: Goes: Colijnsplaat, 21 april 2007 D. Koster-Korsuize P. Koster t H.|. Korsuize t J. Korsuize-van Liere j.M. de Fouw-Korsuize C. de Fouw t M. Verburg-Korsuize P.J. Verburg P. den Engelsman-Korsuize H.A. den Engelsman t J. Korsuize f A. Korsuize-Kapitein Neven en nichten Ken Hem in al uw wegen, dan zal Hij uw paden recht maken. Spreuken 5:6 Bedroefd geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte en een liefdevolle verzorging in het UZ te Gent van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoon vader en opa Cornelis Johannes Vinke Kees echtgenoot van Jolina Cornelia Hoogstraate Hoek, 5 mei 1931 Gent, 25 april 2007 Hoek: J.C, Vinke-Hoogstraate Hoek: André Sas van Gent: Hans en Sonja lean-Pierre Beatrixstraat 7 4542 AW Hoek De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 1 mei om 14.00 uur in de Protestant se Kerk, Langestraat 6 te Hoek. Na de dienst is er gelegenheid om de familie te condoleren in de kerk. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden in het crematori um teTerneuzen, Bellamystraat 28c. Haar hart heeft voor ons geklopt Haar handen hebben voor ons gewerkt Na enkele dagen tussen hoop en vrees, is toch nog plotse ling overleden onze geliefde, zorgzame moeder en oma Tannetje Paauwe - Hollebrandse sinds 2 februari 1984 weduwe van Levinus Jacobus Paauwe 12 juli 1926 t 26 april 2007 Middelburg: Ineke en Cor Maijee Snuffel 5P Yerseke: Nelleke en Ad Feskens Leon Correspondentieadres: Pieter Boddaertstraat 1 4336 BG Middelburg De afscheidsdienst, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt dinsdag 1 mei om 13.30 uur gehouden in het Her vormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in "De Haven" gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zacht en kalm is het leven van onze geweldige en lieve moeder, schoonmoeder, trotse oma en overoma geëindigd, Gré Boshoven-van Peeren weduwe van Janus Boshoven in de leeftijd van 83 jaar. Marianne en Cees Vinke-Boshoven Monique, Donald en Nanou Ronald -in herinnering Middelburg, 25 april 2007 Correspondentieadres: Burg. Baaslaan 13 4333 LJ Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 1 mei a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Gelegenheid tot condoleren na afloop in Rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 Woensdagmorgen is een geweldige vrouw overleden, Oma Boshoven "Oma Bossie", van onze kleindochter Nanou. Wat zullen we haarvriendschap en liefde, allemaal, missen. Tonny en Guy Verdrietig zijn wij door het overlijden van oma Boshoven We wensen Cees, Marianne, Monique, Donald en Nanou veel sterkte toe met dit verlies. Robert, Dicky, Sanne en familie van de Ketterij Dertien dagen na het overlijden van haar dochter moeten we toch nog onverwacht afscheid nemen van haar moeder, Gré Boshoven-van Peeren Gré t - Jaap Arno Nadine - Simon Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overoma Adriana Buijsse-Kasse Sjaan 28 februari 1923 t 25 april 2007 Kloetinge: Janet Schout-Buijsse Arie Schout Karin en ArthurMika Mirella en Ivar Almere: Simon Buijsse Ria Buijsse-Scherp Eric en Annelies; Lisa Laura en Patrick Lewedorp: Michel Buijsse Anja Buijsse-v.d. Driest Michiel Marten Correspondentieadres J.Q.C. Lenshoeklaan 7 4481 BR Kloetinge Onze moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum h. jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot af scheid nemen op zondag 29 april van 14.30 tot 15.30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op woensdag 2 mei om 12.15 uur in de Open Haven" de kerk van de Protestantse Gemeente, Oranjeplein te Oost- Souburg. De begrafenis zal om 13.30 uur plaatsvinden op de begraaf plaats te Oost-Souburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in "de Arknaast de kerk. Bedroefd, maar dankbaar dat zij voor verder lijden is ge spaard, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Sjaan Kasse weduwe van Giel Buijsse Lenie Slinger-Kasse )an en Catrien Kasse David en Lenie Kasse Rie Bassie-Kasse Simon en Berta Kasse Mattie en Ko v.d. Bosse Johan en Ina Kasse Tinie Goedhart-Kasse Neven en nichten 25 april 2007 Bedroefd en verslagen hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze collega Rob B.M. Schouten Rob was een zeer gewaardeerde collega, die in de 32 jaar, dat hij voor ons bedrijf werkzaam was, met enthousiasme en inzet zijn taak heeft vervuld. Wij zullen zijn aanwezig heid offshore erg missen. Onze gedachten en steun gaan uit naar zijn vrouw en dochtertje en overige familie. GDF Production Nederland B.V. Zoetermeer, 26 april 2007 De Heer is mijn Herder" Psalm 23 Na een vol leven heeft het God behaagd van ons weg te ne men, onze liefhebbende moeder, oma en overgrootmoeder Willemke Ietje Bakker - van der Meij 21 mei 1921 Leeuwarden f 26 april 2007 Leeuwarden Sinds 31 december 1995 weduwe van Sipke Bakker Vlissingen: André Sipke Bakker Voorburg: Aleida en Tim Dalebout - Bakker Myrthe, Janneke Raamsdonksveer: Willian Bakker en Ivo Kooren Breda: Sipke Bakker en Sophie Gerritsen De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 1 mei om 13.30 uur in de Chr. Geref. kerk, Huizumerlaan 102 te Leeuwarden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Noorder begraafplaats, Schapendijkje 4 te Leeuwarden. Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 28 april van 10.00 tot 12.00 uur, Perkswaltje, app. 26 Nieuw Sint Anthony GasthuisLeeuwarden. Gelegenheid voor condoleance na afloop van de begrafenis in de recreatiezaal van bovengenoemd Gasthuis. Tevens een half uur voor aanvang van de dienst in de kerk. Corr. adres: H. Heyermanslaan 8,4382 BR Vlissingen Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve zwager en oom Jan den Toonder Kees en Matty Gerard en Laura Mario en Mariska André en Denise Yvonne en Marco Moniek en Vincent Zijn leven was werken nu rust hij uit. Bedroefd, maar met een dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons heeft betekend geven wij u kennis dat, na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Vremdieke", vredig is ingeslapen onze lieve vader, schoonvader, opa en super-opa Maurice Franciscus Lauret weduwnaar van Catharina Janna Klaassen in de leeftijd van 101 jaar. Goes: S.J. Lauret Middelburg: J.A. Lauret f. Lauret-Bastink Inge en Reginald, Diémo, Xenia Bart en Mireille, Stan, Lars f, Simone Vlissingen: M.S. Maas-Lauret f H.A. Maas f Carl en Danielle, Jules, Frédérique f jon en Ilonka, Maxime, Liselot f Hoek, 25 april 2007 Correspondentieadres: Bilderdijklaan 4 4382 CB Vlissingen f De rouwdienst wordt gehouden zaterdag 28 apriVom 10.30 uur in zorgcentrum "Vremdieke", Irisstraat 3.0l''Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvindep.iSp de algemene begraafplaats te Hoek. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in zorgcen trum "Vremdieke", Zij die geen rouwbrief hebberfontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Honderd jaren, plus nog één, ga nu maar vredig rusten. Een opa zoals jij, zo was er echt maar een. Onze lieve opa en overgrootvader superopaMaurice Lauret is vredig ingeslapen. Inge en Reginald Diémo en Xenia Bart en Mireille Stan en Simone Carl en Danielle Jules en Frédérique |on en Ilonka Maxime en Liselot

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 74