Familieberichten 32 I Vrijdag 27 april 2007 PZC sd Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Enige en algemene kennisgeving Met droefheid in ons hart, maar vervuld met dankbaarheid voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis, dat de Heere plotseling van ons heeft weggenomen onze lieve vader, mijn opa, onze zoon, mijn broer, zwager en onze oom Abraham Houterman in de leeftijd van 58 jaar. Heidelberg (D.): Barrie en Johanna Houterman, Jonathan Amsterdam: Annerie Houterman Domburg: A. Houterman M. Houterman-Besuijen (in herinnering) Meliskerke: Piet en Trudy Houterman Mar ja Johan 25 april 2007 Pauwhoekstraat 56, Meliskerke Correspondentieadres: Mariekerkseweg 8 4365 AA Meliskerke Bram is thuis opgebaard, waar gelegenheid is tot condole ren en afscheid nemen op D.V. zaterdag 28 april van 16.00 uur tot 17.00 uur. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal ge houden worden op D.V. dinsdag 1 mei om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Valken burgstraat 25 te Meliskerke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de algemene begraafplaats te Meliskerke. Na afloop van de plechtigheid is er tevens gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de kerk. Met droefheid geven wij kennis dat uit onze familiekring onverwachts is overleden onze geliefde neef Abraham Houterman Middelburg: C. Wisse-Houterman (in herinnering S. Wisse Grijpskerke: J. Wisse-Houterman (in herinnering) Chr. Wisse Aagtekerke: F. Verhage-Houterman J. Verhage (in herinnering) Neven en nichten Sterke de Heere de kinderen, onze broer en zwager en fam. in dit smartelijk verlies. Meliskerke, 25 april 2007 Wij zijn zeer geschokt door het onverwachte overlijden van Bram Houterman Bram was sinds enkele weken bij ons werkzaam als chauf feur. In die korte tijd hebben wij hem leren kennen als een enthousiaste en degelijke medewerker. Wij wensen de familie sterkte met dit verlies. Directie en personeel AMZ Borssele Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van de heer A. Houterman Met respect herdenken wij Bram, die als voormalig calcula tor een bijdrage heeft geleverd aan de ontwikkeling van ons bedrijf. Wij wensen de familie alle sterkte toe die nodig is om dit verlies te dragen. Directie en personeel Aannemingsbedrijf De Voogd-Grijpskerke B.V. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Leny de Ridder-Bareman echtgenote van onze broer en zwager Jan in de leeftijd van 62 jaar... Vlissingen: Adri en Diny de Ridder Middelburg: Tiny de Ridder Steenbergen: Ria de Ridder Maastricht: Annie en Adri Mies In herinneringRmus en Henny de Ridder Vlissingen: Simon en Corrie de Ridder Vlissingen: Piet en Louisa de Ridder Middelburg: Lenie en Ron Kalle Middelburg: Finus en Ria de Ridder Middelburg: Mieke de Ridder neven en nichten Vlissingen, 24 april 2007 Verlost van zorg en pijn, om voor eeuwig bij haar Heer en Heiland te zijn. Na 58 jaar vriendschap, heb ik afscheid moeten nemen van mijn vriendin schoonzus. Leny de Ridder-Bareman Louisa de Ridder-de Bruine rWe moeten niet verdrietig zijn om wat niet meer is, maar gelukkig zijn om wat is geweest. Na een leven vol liefde en geluk hebben we afscheid genomen van mijn lieve man, onze pa en opa Jacques Emile Marie Steijaert echtgenoot van Miriam Georgette Baecke Lid in de Orde van Oranje-Nassau Hij is 63 jaar geworden. Miriam Steijaert-Baecke Denis en Marleen Steijaert-de Rechter Joep Toon Dirk Sicco en Patty Steijaert-van Kerckhoven Fenna Merel Tess 25 april 2007 Oude Graauwsedijk 214569 PJ Graauw U kunt afscheid nemen van Jac in het uitvaartcentrum van Dela Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 29 april van 15.00 tot 15.45 uur. De uitvaartdienst vindt plaats op dinsdag 1 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart, te Graauw. Aansluitend volgt de begrafenis op de begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het Ge meenschapshuis. Liever geen bezoek aan huis. Wij willen de medewerkers van de Thuiszorg en dokter Voorbrood bedanken voor de goede zorgen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Hoewel we ons bewust waren van de ernst van zijn ziekte, zijn wij zeer geschokt door het overlijden van de heer Jacques Steijaert De heer Steijaert maakte sinds 1994 deel uit van de ge meenteraad van Hulst. Op 14 maart 2006 nam hij afscheid als lid van de gemeenteraad. De wijze waarmee hij zijn rol als volksvertegenwoordiger vervulde, verdient waardering en respect. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij in een lange reeks van jaren en in velerlei vorm voor de gemeente Hulst en haar gemeenschap heeft betekend. Wij zullen ons hem herinne ren als een deskundigen loyaal man. Daarbij zorgde hij met zijn kenmerkende humor steeds voor de nodige relative ring. Zijn passie voor het dorp Graauw typeerde hem en was onlosmakelijk met zijn persoonlijkheid verbonden. Onze gedachten gaan in het bijzonder uit naar zijn echtge note Miriam en zijn zonen Denis en Sicco. Wij wensen hen veel kracht toe om dit verlies te dragen. Gemeenteraad en college van burgemeester en wethouders van Hulst J.F. Mulder, burgemeester D.J.M. Van Bunder, raadsgriffier S. ter Wal, gemeentesecretaris Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van de heer J.E.M. Steijaert Hoewel wij ons bewust waren van de ernst van zijn ziekte kwam het overlijden voor ons toch nog onverwacht. De heer Steijaert was in de periode van 1 januari 1978 tot en met 30 april 1987 lid van de algemene vergadering en vanaf 1 mei 1987 tot eind 1998 lid van het dagelijks be stuur van onze rechtsvoorganger, het waterschap Hulster Ambacht. Vervolgens was hij sinds de oprichting van het waterschap Zeeuws-Vlaanderen, in januari 1999 tot eind maart 2006 lid van het dagelijks bestuur. Wij zijn de heer Steijaert zeer erkentelijk voor de wijze waarop hij de belangen van onze organisatie gedurende een groot aantal jaren heeft behartigd. De portefeuille waterbe heer (waterkwantiteit) was bij hem in goede handen. Hij leeft in onze hoofden en harten voort als een betrokken, gedreven bestuurder en een aimabel mens. Wij wensen mevrouw Steijaert en de verdere familie veel kracht en sterkte toe in het dragen van dit verlies. Terneuzen, 26 april 2007 Bestuur en medewerk(st)ers waterschap Zeeuws-Vlaanderen W.J. de Graaf, dijkgraaf mr. J.Y. Dekker, secretaris Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Jacques Steijaert Zijn ervaring en bestuurlijke kwaliteiten waren een drijven de kracht achter veel zaken in onze afdeling en gemeente. Wij wensen zijn vrouw - kinderen - kleinkinderen en verde re familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. CDA-HULST Bestuur - fractie en leden. Bernard van Laak, voorzitter Paul Nijskens, secretaris De Heer is hen tot hulp en sterkte Naar Ps 118 Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve schoon zus en tante Adriana Huibregtse-Korsuize (Sjaan) Wij wensen onze broer en zwager, zijn kinderen en klein kinderen veel sterkte en kracht. Adrie en Gerard Maarten en Mattie Ko en Corrie Ella en Max Nel Willem Dinie en Jan Kees Matty en Pieter Leen en Diana Neven en Nichten Daarom hebben wij die handelen die armen Om als het'koud w&dt rond het hart El Laar te verwarmen. Abjba Vader, U alleen. Adriana Huibregtse-Korsuize Sjf&an 19-08vV?i42 -f21 -04-2007 Zeer onverwachts is na een dappere strijd, mijn innig geliefde vrouw, onze allerliefste moeder en oma rustig heengegaan. Cciijnsplaat Levien Huibregtse Rudi en Nancy Marianne t Peter en Sylvia, Jimmy, Mitchell Monica en Rien, Monique en Richard Nicole en Maurice Marleen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: L.M. Huibregtse West-Kerkstraat 12 4486 BL Colijnsplaat

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 72