Zeeland wappert weer in Domburg Zeeuwen voor duizenden euro's opgelicht door Gronings kozijnenbedrijf Jade de kijkkamer Maximaal genieten van de zon Dam 61Middelburg 0118 - 616 638 www. palcisopdedamn 1 wpzc Vrijdag 27 april 2007 j 3 1 OILILY AIGLE BLOND I AMSTERDAM Bouw begonnen van wijk Souburg Noord OOST-SOUBURG - De officiële eerste paal van de nieuwe wijk Souburg Noord in Oost-Souburg is gister middag geslagen in het bijzijn van de toekomstige bewoners. De eer ste 37 woningen van projectont wikkelaar Marsaki komen aan het Meiveld en worden over ongeveer een jaar opgeleverd. In de nieuwe wijk achter de Middelburgsestraat worden in drie fasen 330 wonin gen en een school gebouwd. Formulierenbrigade houdt eerste spreekuur MIDDELBURG - Dinsdagmorgen zit ten vrijwilligers van de formulie renbrigade klaar in het grand café van zorgcentrum Buitenrust in Middelburg. De vrijwilligers hel pen mensen niet alleen met het in vullen van formulieren. Ze geven ook informatie over voorzienin gen en regelingen waar mensen voor in aanmerking komen. De bri gade zit voortaan elke dinsdag tus sen 9.00 en 11.00 uur klaar 'Paauwenburgbollen' krijgen nieuw kleurtje VLISSINGEN - De betonnen bollen in de Cirkel van Paauwenburg krij gen dit weekend een nieuw kleur tje. Volgens buurtbewoners zien de meeste bollen er vijf jaar na de plaatsing niet meer uit en daarom hebben ze van stichting Palladium verf en de benodigde attributen ge kregen om de bollen op te knap pen. Als het goed is, zien ze er dinsdag weer piekfijn uit. In het verhaal over de nationale feestdag van de Republik Maluku Selatan staat ten onrechte dat het Middelburgse woonzorgcentrum Tabadila een 'Indisch' centrum is. Dat moet uiteraard 'Moluks' zijn. Tabadila is in november 1997 opge richt. Ter gelegenheid van het tien jarig jubileum worden in de loop van dit jaar diverse activiteiten ge organiseerd. Nu ook badmode van Blond Amsterdam! Duizenden euro's aan aanbetalingen en geen werk uitgevoerd. door Mieke van der Jagt wemeldinge - Verschillende Zeeuwen zijn in de eerste helft van dit jaar opgelicht door Jade Ko zijnen uit Veendam. De slachtof fers bestelden kunststof serre's en schuifpuien en deden een aanbeta ling. Ondanks afspraken gebeurde er niets en naar de aanbetaling dreigen ze te kunnen fluiten. Wil- helmina van den Berg uit Wemel dinge heeft aangifte gedaan bij de politie. „Ik kan me wel voor de kop slaan, dat ik erin ben getrapt", zegt de Wemeldingse, „maar ja, het scheel de een boel met andere aanne mers en als we snel beslisten kre gen we 25 procent korting. Dat hebben we gedaan. We hebben 7000 euro aanbetaald en het enige wat er gebeurd is, is dat ze zijn ko men kijken of er een kraantje door de brandgang kon." In het proces van elke dag bellen en langzaam de hoop verliezen, kwam Van den Berg in contact met aannemersbedrijf Marteijn in Yerseke. „Die moest het grond werk komen doen, omdat Jade Ko zijnen het had laten afweten. Toen we hem de situatie hadden uitge legd, rook hij onraad en attendeer de ons op de website van Tros Ra dar. Daar wemelt het van de klach ten over Jade Kozijnen. De meeste klagers komen uit het noorden van Nederland, maar wij vonden ook nog iemand in Tholen." foto Lex de Meestei S. Bogers, L. Bimmel-Maranus en locatiemanager Mark Felius hijsen bij zorgcentrum Simnia de Domburgse vlag. passie voor brillen Segeersstraat Middelburg T674004 zondag en maandag gesloten Met een zonnebril op sterkte, in de kleur en glasuitvoering die u wilt én vrije keus uit al onze monturen. Dus optimaal afgestemd aan uw persoonlijke wensen. Bij aankoop van een complete zonnebril op sterkte ontvangt u nu een prachtig strandlaken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 33