(Ilensen.inq.fll Een bekende overleden? Zoek, Vind... I teken het condoleanceregister IrïïrwTMfflBI www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regioi Familieberichten 28 Woensdag 25 april 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het onverwachts overlijden van onze buurvrouw Triens Balk P. 't Jong Fam. A.J. 't Jong-Fierens Fam. W. Kodde-'t Jong Zierikzee, 22 april 2007 Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 43 Catharina Jacoba Balk Deventer, 2-1 -1923 t Zierikzee, 22-4-2007 De afscheidplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Condoleances alleen schriftelijk: Bousemalaan 14 9356 SCTolbert wa Hartelijk dank voor uw medeleven, ondervonden na het over lijden van onze vader en opa Cornells Dirk Bené Kees Familie Bené 4301 ZE Zierikzee, april 2007 Kreeftstraat 27 Voor de vele blijken van belangstelling en uw medeleven tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa Marinus Willem van Dijke willen wij u hartelijk dankzeggen. P. van Dijke-Fieret Dini Geerard en Jacobine Juliëtte Annora Oostburg, april 2007 Verwacht, maar veel te vroeg, ben jij weg gegaan, bedankt voor alles, Daan Gea Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze medewerker, de heer Daan Faase Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij ruim 37 jaar zich ten volle heeft ingezet voor het bedrijf. Wij verliezen niet alleen een ervaren en kundig medewer ker maar vooral een goede collega. Onze deelneming gaat uit naar zijn echtgenote en kinderen. Raad van Commissarissen Directie en medewerkers Algemene Zeeuwse Verzekering Maatschappij N.V. Wij ontvingen het droeve bericht dat Daan Faase na een maandenlange ziekte, vee* te jong, is overleden. Daan was een fijne collega die altijd bereid was anderen bij te staan. Wij zullen hem en zijn vaak aparte humor missen. Wij wensen Anneke, Justin, Astrid en Thirza veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Wij zullen hen daarbij, waar mogelijk, blijven steunen. Collega's Algemene Zeeuwse Daan Helaas heb je deze wedstrijd niet kunnen winnen. We zullen je missen. De familie wensen wij alle sterkte toe in deze moeilijke tijd. Je volleybalmaatjes van CZ Victor Sander Rico Lars Sandra Michael John Deze ongelijke strijd heeft zij niet kunnen winnen. Na een dienstbaar en werkzaam leven is, tot ons grote verdriet, overleden mijn innig geliefde vrouw en mijn lieve zuster en schoonzuster Maria Johanna Daamen-van Houte Rotterdam, 18 juli 1929 Goes, 23 april 2007 Veere: A.N.M. Daamen Concord, USA: J.H. van Houte I. van Houte-Fischer Veere, 23 april 2007 Warwijcksestraat 17 4351 BE Veere De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 27 april a.s. om 15.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. (A58-afrit 38) Aansluitend aan de plechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis. De Heere zal u geduriglijk leiden fes. 58:11a Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van hem hebben ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze fijne vader en bijzondere opa Dr. Willem Abraham Bax chirurg Vlaardingen, t Vlissingen, 26 september 1919 23 april 2007 Vlissingen: Weke I. Bax-Bouwman Loozen: Ad en Jetty Bax-Hoetink Venlo: Bert en Ineke Bax-Gommans Heerenveen: Frouk en Guus van der Zalm-Bax Oosterhout: Sirpa en Paul van den Berg-Bax West-Souburg: Lily Bax en Chris Van de Velde en kleinkinderen Kenau Hasselaarstraat 379 4382 AJ Vlissingen De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 27 april om 12.00 uur in de Jacobskerk, Oude Markt te Vlissingen. Daarna zal de teraardebestelling in besloten kring plaats vinden. De belangstellenden worden na afloop van de dienst ver wacht in Huys Ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke, waar u later in de gelegenheid bent de familie te condoleren. Met droefenis hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze zeer gewaardeerde medebewoner Dr. W.A. Bax We wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Bewoners van de Strandveste te Vlissingen Voor een zorgzame begeleiding UfTVAARTZORGCENTRUM De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 ft) Goes (0113) 227525 Uw wensen registreren? Vraag om ons "Persoonlijke Wensen Boekje"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30