MAC Modelbouwers zijn doorzetters SABINA GRATIS! Liesbeth List adviseert de krachtige opbouwkuur voor gezond kraakbeen De Unie maakt zich zorgen omWCT Rijkse Advocatenkantoor Kennedy laan 2X Telefoon 01 14-3 19200 4567 CV Clinge Fax 0 1 1 4-3 14426 ahrljkse@zeelandnet.nl Niet alleen Liesbeth List adviseert Glucon Com bi. Vele duizenden Nederlanders weten inmid dels ook, dat deze combinatie van Glucosamine en Chondroïtine goed kan helpen om de ge- richten soepel te houden. ucosamine en Chondroïtine worden door uw :haam zelf aangemaakt. Bij het ouder worden, an dit proces ondersteuning nodig hebben, arvoor is Glucon Combi ontwikkeld. Deze ta- etten bevatten een goede onderlinge verhou ding Glucosamine en Chondroïtine.Twee belang rijke ingrediënten die goed zijn voor de aanmaak en opbouw van het kraakbeen in de gewrichten. Ook zijn beide stoffen goed voor de smering van de gewrichten. Soepel blijven bewegen Glucon Combi is er voor alle Nederlanders die nu en straks soepel willen blijven bewegen. Deze ge wrichtenformule helpt namelijk goed. Het bevat immers niet alleen Glucosamine en Chondroïtine. )ost burg: ferneuzen: van Gent: \Krachtige formule: glucosamine én chondroïtine Aan de tabletten zijn ook een reeks van onder steunende bestanddelen toegevoegd, die helpen om het kraakbeen gezond en sterk te houden. Het gaat o.a. om de vitamines C en E en de mi neralen Mangaan, Seleen, Koper en Zink. Soepel blijven bewegen? Liesbeth List adviseert Glucon Combi. Body en Co, Brouwerijstraat 11 Innatura Gezondheidswinkels, Havenstraat 26 (Steenen Beer) DA Drogisterij Doolaege, Szydlowskiplein 12 Drogisterij vd Linde, Grote Markt 8 Drogisterij de Kaai, Westkade 77-78 Voor het behoud van soepele gewrichten en spieren Voor de opbouw en aanmaak van kraakbeen Met ondersteunende vitaminen en mineralen Bij aankoop van Glucon Combi 60 tabl. (€31,50) ontvangt u 60 tabl. ZPZC Dinsdag 24 april 2007 29 LENTEDAGEN! Dinsdag 24 t/m zaterdag 28 april bij SABINA op Zaamslag! Altijd 15% korting op uw MAC broek! www.sabinadamesmode.nl DAMES MODE Plein 49, Zaamslag, 0115-432352 De leden van modelbouwclub Enterprise nemen het zondag tegen elkaar op in Hulst. foto Wint Kooyman Hulster vereniging Enterprise houdt zondag demonstratie. door Raymond de Frel HULST - Tijd, daar draait het om. Of in veel gevallen: een gebrek aan tijd. Want hoeveel onafgewerkte modelbootjes staan er niet op zolders? Allemaal van mensen die ooit eens aan een bouwwerkje begonnen, maar gaandeweg in de gaten kregen dat dit veel meer precisiewerk is dan zij aanvan kelijk dachten. Veel kleiner is het groepje doorzetters, weet secre taris Paul Braem van de scheepsmodelbouwgroep Enterpri se in Hulst. Maar als je eenmaal bent gevallen voor modelbouw, weet je niet meer van ophouden. „Het is een verslaving. Ja, je kan natuurlijk op pervlakkig zeggen 'ach, stomme bootjes', maar het geeft echt kick als je iets hebt gemaakt dat hele maal klopt en ook nog eens goed werkt. Ik ben nu bezig aan een vis- kotter van een meter twintig, de Breskens 32. Ik heb van die boot talloze foto's gemaakt in de haven van Breskens, zodat ik hem tot in detail kan nabouwen", zegt Braem. Hij raakte vier jaar geleden besmet met het 'bouwvirus', waarna hij zich vrijwel meteen aansloot bij Enterprise. Hij bleek een welkome versterking, want het ledenaantal van Enterprise loopt volgens hem wat terug. „Wij hebben 25 leden, onder wie vijf jeugdleden. Het pro bleem is dat veel van die jonge gas ten rond hun zestiende, zeventien de jaar afhaken. Dan zijn er op eens heel andere dingen belang rijk. Begrijpelijk natuurlijk, maar wel jammer. Je ziet overigens wel dat een aantal na verloop van tijd weer terugkomt. Weet je, interesse in deze hobby is er genoeg. Maar 'Het geeft echt een kick als je iets hebt gemaakt dat helemaal klopt en werkt' doorzettingsvermogen... da's een heel ander verhaal. Modelbouw is precisiewerk, het vraagt geduld en tijd. Ie bent zo een paar weken bezig met een onderdeel van een boot. Voor dat soort dingen hebben de meeste mensen te genwoordig geen tijd meer over." Enterprise ontstond in 1993 en heeft twee afdelingen: een sleep en blusbotenafdeling en marine- groep De Ruyter, die zich bezig houdt met de bouw van marine schepen. Zondag worden alle nieuw ge bouwde boten voor het eerst dit seizoen ingezet tijdens een wed strijd in het park aan de Hulster Nieuwlandweg. In de buurt van de skatebaan gaan de leden strijd met elkaar aan. Braem: „Ik heb De Binnenvest vo rige week nog gedregd, zodat ons materiaal geen schade oploopt. Vangst? Twee winkelwagens en fietsen en een hoop ijzer. Het was dus meer dan nodig." De wedstrijd is van 13.30 tot 16.30 uur. GOES - Vakbond De Unie maakt zich zorgen over de voortgang van de Westerschelde Container Ter minal (WCT). Voorzitter J. Teuwen schrijft dat in een open brief aan Provinciale Sta ten en aan de nieuwe, beoogde ge deputeerden. De vakbond vreest dat besluitvor ming over de WCT vertraging op loopt, als besloten wordt tot een nieuwe haalbaarheidsstudie. De provincie Zeeland, aldus de open brief, kan het zich niet veroorlo ven, deze investering in de werkge legenheid te missen. Het nieuwe college van Gedeputeerde Staten bestaat uit CDA, SGP, Groenlinks en Christenunie. Die twee laatste hebben zich in het verleden altijd fel uitgesproken tegen de aanleg van de WCT. Middelburgse door collega neergestoken MIDDELBURG - Een 49-jarige vrouw uit de Volkerakstraat in Mid delburg is gisterochtend in haar woning neergestoken door een 49-jarige collega. De vrouw stak haar rond kwart voor acht meerde re malen in haar lichaam, onder meer in haar hals, rug, oog, schou der en buik. De politie kon gisteren nog niets zeggen over de aanleiding, maar verklaarde wel dat de vrouw niet in een impuls heeft gehandeld. Het slachtoffer is geopereerd en verkeert niet meer in levensgevaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 57