Familieberichten fltensen inq.nl Vragen over epilepsie? Geef om de adem van een kind. 0900 - 821 24 11 Zoek, Vind... 0 Impulsis Bel de Epilepsie Infolijn Nationaal Epilepsie Fonds 'Annemieke, wij staan achter je!' 30 I Dinsdag 24 april 2007 PZC Met grote droefheid in 't hart, maar tevens met dankbaar heid voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Maartje den Exter-Hoonhoud in de leeftijd van 90 jaar. Terneuzen: J.J. den Exter Numansdorp: Geertje Wervers-den Exter Peter Wervers Marjolijn Roetien Terneuzen: Suzan de Voogelaar-den Exter Jan de Voogelaar 22 april 2007 Javahof 23 4531 HW Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 27 april om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Geen bloemen. Je wilde alles nog beleven, de mijlpalen van ons allemaal. Helaas moesten we je laten gaan. Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij bij ons was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en 'oude' oma Maria Cornelia Compiet-Bogaert weduwe van Josephus Petrus Compiet 28-8-1915 22-4-2007 's-Heerenhoek: Marij en Jan Moonen-Compiet Boston (U.S.A.): Tonny Moonen en Debby Bogaert Zierikzee: Jeroen en Manuela Wijsman-Moonen Claire, Niek 'Nu is oude oma ook naar de engeltjes toe' Lewedorp, zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Burgemeester Timansweg 39 4453 CK 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 26 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibror- dus te 's-Heerenhoek. Voorafgaand aan deze dienst is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Ma, in het mortua rium naast de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het r.-k. Kerkhof te 's-Heerenhoek. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in 'De Jeugdhoeve' te 's-Heerenhoek. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van zorgcentrum 'De Kraayert' te Lewedorp voor de goede zorgen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Ik voel me hyper super grandioos vandaag, ik merk dat ik 'n glimlach op m'n tippen draag, dat is geen jas, geen stippeldas, geen kledingstuk nee, nee, een glimlach heeft te maken met geluk! Toon Hermans Tot op het laatste moment betrokken 6ij alles wat haar dierbaar wasis zacht en kalm overleden onze lieve moeder en oma Carolina Velix Elisabeth Koost' - van Orshaegen sintfs 30 november 1985 weduwe van Piet er Roose tater levens q ezellin van Jerome Lemahicu t 8 oktober 1915 119 april 2007 Terneuzen: Marina van Marion - Roose Pirn van Marion Charlotte Sander en Chantat Gnjpskerke: Ron. Roose Gea Roose - Ibbenhorst Jordy Sharon en Sandra Lienehe en Leon Vtissingen: Irene Roose Fred Harinck Vlissingen, Vredehoflaan 598 Correspondentie-adres: Middelburgseweg 3 4364 TB G rijps kerke De crematie heeft overeenkomstig haar wens in stilte plaatsgevonden. Mijn hulp en heil is van de Heer. Na een moeizaam en zwaar leven is op 95-jarige leeftijd overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en omama Gelske Nuis weduwe van Lein Jakobsen sinds 5 april 1969 eerder weduwe van Gerrit Meenks sinds 20 maart 1948 Apeldoorn: Janny Buitenhuis-Meenks Ab Buitenhuis Ballarat: Gezinus Meenks (Australië) Fien Meenks-Arbman Oud-Beijerland: Jan Meenks f Oost-Souburg: Gerrit Meenks Sary Meenks-'Verduijn ICoudekerke: Ank Wisse-Meenks Henk Wisse Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 18 april 2007 Correspondentieadres: Irenestraat 37 4588 NE Oost-Souburg De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. \—r -w In liefdevolle herinnering 24-4-2005 24-4-2007 Jonnie Weezepoel en keer op keer ervaar ik weer de waarde van herinneringen vaak in kleine dingen. Ik voel dat het echt bestaat: elk mens leeft vóórt in wat hij achterlaat. We missen je steeds meer. Lia Saskia, Luc, Owen Jodie Monique, Kees, Kim en Michael 1 Een bekende overleden? i teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! Ontdek op www.impuls/s.nl hoe we uw ontwikke lingsproject een impuls kunnen geven, financieel en met deskundigheid. - -■ Sceun-Inspiracic-Samenwerking impulsis is een initiatief van Edukans, ICCO en Kerkinactie Jaarlijks worden bijna 8.000 astmapatiënten opgenomen in ziekenhuizen. De helft hiervan betreft kinderen jonger dan 14 jaar. Het Astma Fonds (cBF; wil samen met u de strijd aangaan. Omdat het leven begint bij de adem van een kind... Geef tijdens de collecteweek of via giro 55055. Astma Fonds (10 cent per minuut) voorlichting en advies hulpmiddelen informatiemateriaal verwijzing en adressen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 32