Sport Ik open het gesprek! Walcheren staat op VCK blijft na zege in de derde klasse Serooskerke klopt Veere in zeer rustige derby www.depoortgaatopen.nl 32 Maandag 23 april 2007 PZC In een tamme derby met Veere, waarin geen en kele kaart viel, stapte thuisploeg Serooskerke za terdag als winnaar van het veld: 1-0. De derdek lasser revancheerde zich met de -overwinning op de 3-0-nederlaag in Veere. Bas Rooze was match winnaar. Het doelpunt werd uitbundig gevierd (fo to). Serooskerke heeft met één duel te gaan drie punten achterstand op Nieuwdorp en rekent niet meer op het kampioenschap, foto Lex de Meester Gelijkspel Oostkapelle, nederlaag Smerdiek GOES - Het duel tussen de voetbal sters van Oostkapelle en Muiden (o-o) leverde terecht geen winnaar op. Marijke van den Dries was nog het dichtst bij een doelpunt, maar haar inzet belandde op de paal. Ter Leede 2-Smerdiek 4-1: De thuisclub liep vlot naar 2-0, maar na de 2-1 van Martine de Wit wa ren kansen op meer. Na de 3-1 was Smerdiek echter geklopt. FC Dauwendaele moet Serooskerke verslaan voor periodetitel. GOES - Nieuwdorp heeft op de slot dag van de competitie in de derde klasse één punt nodig voor de ti tel. VCK speelde zich veilig dank zij de 3-0-overwinning op Krab- bendijke. VCK-Krabbendijke 3-0: VCK speelde zich op overtuigende wij ze veilig. Vijf minuten voor rust scoorde Danny Joosse 1-0 uit een strafschop. Na een uur besliste Dylan Verhage de wedstrijd. Via Merijn Dek, die oplettend reageer de na een snelle inworp, werd het uiteindelijk nog 3-0 voor de ploeg uit Koudekerke. Duiveland-FC Dauwendaele 2-3: Dauwendaele heeft dankzij de ze ge nog steeds kans op de derde pe riodetitel. Er moet dan in de slot wedstrijd wel gewonnen worden van Serooskerke, dat nog steeds een kansje heeft op de titel. Den- nie Dennie le Comte maakte voor rust 1-0, maar daarna sloeg Dau wendaele toe. [oran Moes, Abdul- gadir Ahmed en Jorrit Schuurman maakten 1-3 Lex Zwang scoorde vanaf de stip 2-3. Nieuwdorp-SKNWK 2-1 (0-1): 13. Maarten Padmos (strafschop) 0-1, 78. Niels Mulder 1-1, 80. Ferhan To- pal 2-1. Scheidsrechter: L.H. Ker- stens (Etten-Leur). Aantal toe schouwers: 250. Bevelanders-Noad'67 0-1 (0-0): Koen van Dijke 0-1. Heinkenszand - WHS 1-1 (0-0). Armando van de Repe 0-1, Marijn van Liere 1-1. Heinkenszand-WHS 1-1 (0-0): Armando van de Repe 0-1, Marijn van Liere r-i. WJj Nieuwdorp heeft zaterdag tegen Krabbendijke aan één punt ge noeg voor de titel. De Bevelan ders handhaven zich bij een ge lijkspel in de derde klasse. In een gevangenis leer je waar vrijheid ophoudt maar ook waar vrijheid weer kan beginnen! Mijn collega's en ik leveren een bijdrage aan de veiligheid van de samenleving. We sluiten mensen in, maar bieden ook structuur, houvast en hulp voor de volgende stap in hun leven! Nieuwsgierig naar hoe dat gaat? Kom kijken tijdens onze Open dag op 12 mei a.s in onze gevangenis PI Torentijd in MiddHlburq. Meld je aan op www.d«poortgnntopen,nl Vlissingers verslaan Zeeland Sport en zien FC Bergen gelijkspelen. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Voor Walcheren lonkt de derde klasse van het zon dagvoetbal na een eenvoudige 5-1-zege op Zeeland Sport en het puntenverlies van concurrent FC Bergen (1-1 tegen Domburg). Luc- tor'88 kwam bij Val Aan niet ver der dan 2-2 en heeft volgende week tegen FC Bergen nog één punt nodig om de derde periodeti tel binnen te halen. Patrijzen is door een o-i-nederlaag tegen Divo nog volop in degradatiegevaar. De Schutters-De Noormannen 4-2: Een rommelige eerste helft werd met 1-1 afgesloten door tref fers van Chris Roelse (De Noor mannen) en Peter Ernest. Kort na mst bracht Jordy lansen de thuis ploeg voor het eerst op voor sprong: 2-1. Pas de 3-1 van Mark Maffay een kwartier voor tijd bracht wat meer rust bij De Schut ters. In de slotfase schoten Wilco Koppenaal (De Schutters) en Tom Hengst (Domburg) beiden een keer raak, waardoor de wedstrijd in 4-2 eindigde. FC Bergen-Domburg 1-1: Achter af werd dit duel betiteld als de wedstrijd van de gemiste kansen. Voor rust was FC Bergen sterker, maar na de snelle 1-0 van Robert Belleter verzuimde die ploeg ver der uit te lopen. In de tweede helft waren de rollen omgedraaid kreeg Domburg na de 1-1 van Sander Willemse de beste kansen op de overwinning. Het bleef echter bij 1-1, een uitslag waarmee beide ploegen weinig op schoten. Val Aan-Luctor'88 2-2 (2-2). Niels van Leeuwen 0-1, Christian Hey- nen (pen.) 1-1, Juul Back 1-2, Chisti- an Heynen (pen.) 2-2. Zeeland Sport-Walcheren 1-5: De

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34