Human alsnog naar China 0 Schot en Bakx op stage bij eerste-divisieclub FC Zwolle Maandag 23 april 2007 Tip? sport@pzc.nl Jean-Paul de Bruijn nu ook de beste van de wereld bij bandstoten Kloetinge moet zich zorgen gaan maken na nieuwe nederlaag Spaar mee voor 50% korting op vier exclusieve serviezen van Johnson Brothers, één van de merken van Wedgwood. Spaarkaarten kunt u downloaden via onze website www.pzc.nl/spaaractie. U kunt ze ook afhalen bij onze klantenbalie. Met een abonnement spaart u sneller! Bel 0800-0231231. het alfabet van Zeeland GOES - De voetballers John Schot (Kloetinge) en Istvan Bakx (Hoek) hebben de interesse van FC Zwol le gewekt. Beide amateurinterna tionals zijn uitgenodigd voor een stage bij de eerste-divisieclub. FC Zwolle staat onder leiding van lan Everse. De proeftrainingen vinden volgen de week plaats. Voor Schot en Bakx bestaat ook belangstelling vanuit België. Voetballer uit Middelburg hoopt contract te tekenen. door Barry van der Hooft GOES - Arjan Human stapt van avond op het vliegtuig naar China. De Middelburgse voetballer (28) wordt komende week medisch ge keurd bij Qingdao Hailifing, dat uitkomt op het op één na hoogste niveau. Daarna hoopt Human een contract tot eind oktober van dit jaar te tekenen. De aanvaller van zaterdag-hoofd klasser ASWH had niet meer op een overgang gerekend, nadat hij in februari stage liep bij FC Teda. Die club bood hem geen contract aan, waarna Human terugkeerde bij ASWH. Zijn zaakwaarnemer Ger Lagendijk bleef echter zoeken, waarna Human afgelopen donder dag ineens een e-mail kreeg. „Het contract ligt al klaar en het ziet er goed uit", vertelt de ex-spe ler van onder meer Cerde Brugge, RKC, ADO Den Haag, Hoek en Kloetinge. „De competitie is al be zig en die ploeg heeft na drie wed strijden vier punten. Ze willen meedoen om het kampioenschap en hopen dat ik daarbij kan hel pen. Het contract loopt van 1 mei tot 27 oktober en daarna ben ik weer vrij om te gaan en staan waar ik wil." De overgang kan echter ook een langer verblijf in China opleveren. Human: „De mensen bij FC Teda waren tijdens de stage best tevre den over me. Maar ik was maar een amateur uit Nederland. Als ik nog bij RKC of ADO had gespeeld, hadden ze me waarschijnlijk wel een contract aangeboden. Als ik straks bij Qingdao ga spelen, kun nen ze me wel in de gaten hou den. Dus wie weet wat dat nog op levert." Qingdao is een havenstad en mari nebasis aan de oostkust van Chi na, gelegen aan de Gele Zee, met ruim zeven miljoen inwoners. Vol gend jaar zomer worden daar de zeilwedstrijden van de Olympi sche Spelen gehouden. Human speelde zaterdag nog mee met ASWH en toonde zijn klasse. Een 1-0-achterstand tegen TOGR werd door Human met twee tref fers omgebogen: 2-1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 27